Как да направим косата си бляскава?

Разкрасителни процедури и хитрините на женската красота

Как да направим косата си бляскава?

Мнениеот Nightmare » 10 Мар 2015, 17:40

От годините, а предполагам и от пътите, в които съм сменяла боята си за коса, някак си тя е изгубила блясъка си. :evil: Има доста различни начини за възвръщането на изгубения блясък, но за един съм убедена в ефект и той е с бръшлян, сега обаче не зная къде да го търся този бръшлян изпод снега. :D

Косата ми вече има особена нужда не само от подхранване, но и от блясък, за да се съживи като тази, и да не изглежда като слама,
shiny-hair.jpg
shiny-hair.jpg (28.36 KiB) Прегледано 1375 пъти
така че ви моля да ми дадете някаква рецепта, с която да си помогна. :!: Дали трябва да добавя аспирин към косата си или е по-добре да правя маски :?

Чувала съм, че оцета възвръща блясъка и мекотата, но няма ли да изсуши косата? :roll: Какво е вашето мнение, правили ли сте си до сега бляскава косата без скъпи маски и възстановяващи процедури, а как? :roll:
Nightmare
 
Мнения: 494
Регистриран на: 11 Ное 2013, 15:00

Re: Как да направим косата си бляскава?

Мнениеот YoLindi » 10 Мар 2015, 17:45

Наистина натуралния ябълков оцет има много добри способности за връщането на блясъка, но трябваше да се затопли с вода, до колкото си спомням и да се изплакне косата с тази смес, след като си я измила!
YoLindi
 
Мнения: 447
Регистриран на: 02 Окт 2013, 12:28

Re: Как да направим косата си бляскава?

Мнениеот lini_leni » 10 Мар 2015, 17:49

Не мисля, че нещо е в състояние да възвърне блясъка на косата, нито някой домашен бъркоч, нито пък вълшебните маски за коса!
lini_leni
 
Мнения: 491
Регистриран на: 27 Сеп 2013, 12:03

Re: Как да направим косата си бляскава?

Мнениеот Krum » 10 Мар 2015, 17:51

жените с бляскава коса са прясно боядисаните :mrgreen:
Иначе винаги косата им става една накъсана, особено ако и по сто пъти я сушат, изправят, къдрят и какво ли още не.. :mrgreen:
Последна промяна Krum на 10 Мар 2015, 17:53, променена общо 1 път
Аватар
Krum
 
Мнения: 1386
Регистриран на: 21 Ное 2014, 14:30

Re: Как да направим косата си бляскава?

Мнениеот penny » 10 Мар 2015, 17:52

Бирата трябва да свърши работа, доста добри отзиви съм чувала, една бира на стайна температура, то пак в зависимост от дължината и гъстотата на косата, би трябвало да е от полза :)
penny
 
Мнения: 498
Регистриран на: 05 Дек 2013, 15:13

Re: Как да направим косата си бляскава?

Мнениеот penny » 10 Мар 2015, 17:53

Krum написа:жените с бляскава коса са прясно боядисаните :mrgreen:
Иначе винаги косата им става едно оръбана, особено ако и по сто пъти я сушат, изправят, къдрят и какво ли още не.. :mrgreen:

За пръв път мъж да разбира от оръбани коси :D :D :D
penny
 
Мнения: 498
Регистриран на: 05 Дек 2013, 15:13

Re: Как да направим косата си бляскава?

Мнениеот Krum » 10 Мар 2015, 17:54

penny написа:
Krum написа:жените с бляскава коса са прясно боядисаните :mrgreen:
Иначе винаги косата им става едно оръбана, особено ако и по сто пъти я сушат, изправят, къдрят и какво ли още не.. :mrgreen:

За пръв път мъж да разбира от оръбани коси :D :D :D

Като си сменил много жени се научаваш и от тампони да разбираш, това е положението, нали трябва да сме съпричастни с дамите! :mrgreen:
Аватар
Krum
 
Мнения: 1386
Регистриран на: 21 Ное 2014, 14:30

Re: Как да направим косата си бляскава?

Мнениеот penny » 10 Мар 2015, 17:57

Krum написа:
penny написа:
Krum написа:жените с бляскава коса са прясно боядисаните :mrgreen:
Иначе винаги косата им става едно оръбана, особено ако и по сто пъти я сушат, изправят, къдрят и какво ли още не.. :mrgreen:

За пръв път мъж да разбира от оръбани коси :D :D :D

Като си сменил много жени се научаваш и от тампони да разбираш, това е положението, нали трябва да сме съпричастни с дамите! :mrgreen:

Не бих предпочела да имам мъж, който да ми ползва и тампоните, ама щом казваш, че си само съпричастен, вервам ти :lol: :lol:
penny
 
Мнения: 498
Регистриран на: 05 Дек 2013, 15:13

Re: Как да направим косата си бляскава?

Мнениеот Krum » 10 Мар 2015, 17:59

Penny, не съм казал, че ползвам на дамите тампоните, макар че имаше идеи да се ползват вместо ностни къпри при сериозна хрема! Но не е лошо да слушаш и да знаеш аджеба какви тампони им се харесват на жените, особено като ти се обади и ти каже "донеси ми от женсктие ми неща!" :lol: :lol:
Аватар
Krum
 
Мнения: 1386
Регистриран на: 21 Ное 2014, 14:30

Re: Как да направим косата си бляскава?

Мнениеот renetka » 11 Мар 2015, 12:01

При мен действа много добре аргановото олио/масло. Освен страшно мека, косата става и много лъскава :)
renetka
 
Мнения: 1063
Регистриран на: 09 Фев 2015, 18:07

Следваща

Назад към Козметика и грим

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта