Как да стегнем ръцете без да ги правим мускулести?

Бягане, упражнения у дома, поддържане на формата, аеробика, плуване, кардио тренировки, други спортове

Re: Как да стегнем ръцете без да ги правим мускулести?

Мнениеот Lisica » 22 Юни 2015, 17:15

Всички упражнения, които гледате по телезивията стават, но за ръцет е енай-добре да има и малко натоварване!
Аватар
Lisica
 
Мнения: 1044
Регистриран на: 25 Мар 2015, 09:55

Re: Как да стегнем ръцете без да ги правим мускулести?

Мнениеот kauda » 24 Юни 2015, 14:33

Има ного добри програми, йогата доста стяга, но трябва постоянство и хубавото е, че не натоварва твърде много, разбира се в начлаото винаги го има дискомфорта от мускулната треска, но това мина.
Аватар
kauda
 
Мнения: 1654
Регистриран на: 23 Мар 2015, 10:45

Re: Как да стегнем ръцете без да ги правим мускулести?

Мнениеот fawla » 24 Юни 2015, 15:09

kauda написа:Има ного добри програми, йогата доста стяга, но трябва постоянство и хубавото е, че не натоварва твърде много, разбира се в начлаото винаги го има дискомфорта от мускулната треска, но това мина.

Йогата наистина ли стяга, аз си мисля, че е по-скоро пожелание, отколкото истина.
Аватар
fawla
 
Мнения: 1035
Регистриран на: 15 Апр 2015, 10:48

Re: Как да стегнем ръцете без да ги правим мускулести?

Мнениеот gomez123 » 25 Юни 2015, 10:28

fawla написа:
kauda написа:Има ного добри програми, йогата доста стяга, но трябва постоянство и хубавото е, че не натоварва твърде много, разбира се в начлаото винаги го има дискомфорта от мускулната треска, но това мина.

Йогата наистина ли стяга, аз си мисля, че е по-скоро пожелание, отколкото истина.

Стяга, да, стига да си постоянен и да не пренатоварваш тялото, а да правиш постепенно всичко :idea: От друга страна само ръце можеш да си правиш с бутилки от половин литър да вдигаш, те са леки и със сигурност няма да ти направят кой знае какви мускули, а в същото време ще ти стегнат мускулчетата
gomez123
 
Мнения: 246
Регистриран на: 26 Сеп 2014, 11:42

Re: Как да стегнем ръцете без да ги правим мускулести?

Мнениеот silver933 » 25 Юни 2015, 10:45

Леки гирички и проблемът е решен, само че трябва да се наблегне на вътрешната страна на ръката, където обикновено са най-големите проблеми. :)
Аватар
silver933
 
Мнения: 2103
Регистриран на: 14 Ное 2014, 16:02

Re: Как да стегнем ръцете без да ги правим мускулести?

Мнениеот Мади Ранчева » 25 Юни 2015, 14:15

silver933 написа:Леки гирички и проблемът е решен, само че трябва да се наблегне на вътрешната страна на ръката, където обикновено са най-големите проблеми. :)

А това с какъв вид упражнения става, понеже виждам, че и при мен тази област е започнала се отпуска :( :(
Мади Ранчева
 
Мнения: 240
Регистриран на: 21 Яну 2014, 12:37

Re: Как да стегнем ръцете без да ги правим мускулести?

Мнениеот flip » 18 Дек 2018, 16:15

То е трудно жената да стегне ръцете, за да станат мускулести. Просто го няма този хормон в женското тяло. Така че всяка тренировка ще помогне за стягане, без да изглежда грозно.
flip
 
Мнения: 203
Регистриран на: 25 Окт 2018, 11:36

Предишна

Назад към Фитнес и кардио активност

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта