Представете си идеалния мъж, а сега го опишете!

Re: Представете си идеалния мъж, а сега го опишете!

Мнениеот Pacienti » 26 Юни 2015, 14:05

Monika_Spasova написа:аааа, зъбите са много важни, представяш ли си някой с криви и счупени зъби, мръсни и развалени?!!???! Тъй че как да не са важни зъбите, те са един от най-големите и важни фактори :D


Така е, но си представям някой с хубави зъби да ми крещи, а аз си мисля нищо, зъбите са му хубави. :)
Pacienti
 
Мнения: 1251
Регистриран на: 03 Апр 2014, 11:00

Re: Представете си идеалния мъж, а сега го опишете!

Мнениеот Lisica » 26 Юни 2015, 14:39

Pacienti написа:
Monika_Spasova написа:аааа, зъбите са много важни, представяш ли си някой с криви и счупени зъби, мръсни и развалени?!!???! Тъй че как да не са важни зъбите, те са един от най-големите и важни фактори :D


Така е, но си представям някой с хубави зъби да ми крещи, а аз си мисля нищо, зъбите са му хубави. :)

Ти пък под вола теле търсиш, когато си го представяш ти не си предсатвяш как ще се държи във всяка една секунда от времето, моля ти се. Нали за да те спечели трябва да прилича на човек. : Р
Аватар
Lisica
 
Мнения: 1044
Регистриран на: 25 Мар 2015, 09:55

Re: Представете си идеалния мъж, а сега го опишете!

Мнениеот Monika_Spasova » 26 Юни 2015, 15:08

Pacienti написа:
Monika_Spasova написа:аааа, зъбите са много важни, представяш ли си някой с криви и счупени зъби, мръсни и развалени?!!???! Тъй че как да не са важни зъбите, те са един от най-големите и важни фактори :D


Така е, но си представям някой с хубави зъби да ми крещи, а аз си мисля нищо, зъбите са му хубави. :)

Еееееее, едното няма абсолютно нищо общо с другото, излиза едва ли не, че красивите мъже са някакви психопати, които само се чудят как да тормозят невинните жени, изопачаваш нещата просто. За да се примирим с идеята, че и за грозните има влак сега тук като описваме трябва да мислим и за перфектното им държание, въпреки бъркането в пъпа и уригването, но той е мил! :roll:
Аватар
Monika_Spasova
 
Мнения: 2097
Регистриран на: 07 Апр 2015, 11:32

Re: Представете си идеалния мъж, а сега го опишете!

Мнениеот Lili_pili » 26 Юни 2015, 16:26

Не се бийте заради въображаеми мъже, разбира се, че държението им е важно, но и видът е от значение. :)
Когато едно нещо се случи един път, не е задължително да се повтори, но случи ли се два пъти, то със сигурност ще има и трети път.
Аватар
Lili_pili
 
Мнения: 923
Регистриран на: 09 Яну 2015, 09:56

Re: Представете си идеалния мъж, а сега го опишете!

Мнениеот Локумът » 26 Юни 2015, 16:48

Вие намерихте за какво да спорите. :) Идеалният мъж трябва да е пич, да не ядосва жена си и да я разбира, да има добри зъби, за да яде всичко, което тя му сготви. :lol:
Аватар
Локумът
 
Мнения: 2167
Регистриран на: 20 Яну 2015, 16:48

Re: Представете си идеалния мъж, а сега го опишете!

Мнениеот Kaya » 27 Юни 2015, 10:50

Държанието не влиза в представите ми за идеалния мъж, то си е нормално, стандартно и задължително! :lol:
Ако си знаете цената, значи се е налагало да я казвате на някого.
Аватар
Kaya
 
Мнения: 2797
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:52

Re: Представете си идеалния мъж, а сега го опишете!

Мнениеот kauda » 05 Авг 2015, 12:14

Kaya написа:Държанието не влиза в представите ми за идеалния мъж, то си е нормално, стандартно и задължително! :lol:

Да, аз си мисля, че е най-важното да бъде забавен, отворен за нови неща, добър и грижовен, пък и да е домакин!
Аватар
kauda
 
Мнения: 1654
Регистриран на: 23 Мар 2015, 10:45

Re: Представете си идеалния мъж, а сега го опишете!

Мнениеот Lisica » 05 Авг 2015, 12:47

kauda написа:
Kaya написа:Държанието не влиза в представите ми за идеалния мъж, то си е нормално, стандартно и задължително! :lol:

Да, аз си мисля, че е най-важното да бъде забавен, отворен за нови неща, добър и грижовен, пък и да е домакин!

С хубаво тяло, с приличен доход, започнах да се размечтавам, но още трябва да порасна да си ги търся такива, сега избирам само да е забавен. :lol:
Аватар
Lisica
 
Мнения: 1044
Регистриран на: 25 Мар 2015, 09:55

Re: Представете си идеалния мъж, а сега го опишете!

Мнениеот Pacienti » 06 Авг 2015, 12:36

Прави сте за зъбите, но ми става смешно като го прочета. :)
Pacienti
 
Мнения: 1251
Регистриран на: 03 Апр 2014, 11:00

Re: Представете си идеалния мъж, а сега го опишете!

Мнениеот franky » 06 Авг 2015, 15:06

Pacienti написа:Прави сте за зъбите, но ми става смешно като го прочета. :)

Ами да, нормално, те конете така им гледат зъбите преди да ги вземат :mrgreen:
franky
 
Мнения: 395
Регистриран на: 14 Фев 2014, 13:04

ПредишнаСледваща

Назад към Приказки по женски

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта

cron