Представете си идеалния мъж, а сега го опишете!

Представете си идеалния мъж, а сега го опишете!

Мнениеот MGB » 13 Мар 2015, 12:46

Преди време имаше една статия, която известно време обикаляше нета на перфектната жена според мъжете и перфектната жена според жените :idea:

Не мога да си представя как би трябвало да изглежда един перфектен човек, независимо от това дали е мъж или жена :!: И все пак според мъжете идеалния мъж изглежда досущ като тези, които ни биват натрапвани по списания и телевизии, накратко така
perfektnen.jpg
perfektnen.jpg (8.05 KiB) Прегледано 831 пъти
По-хубавата новина според мен, а и според мъжете смятам, е че дамите са с по-реалистична представа за перфектния мъж :idea:

А вие за какъв мъж мечтаете, бихте ли предпочели да имате идеалният според мъжете, мъж до себе си или бихте избрали такъв с малко коремче и не чак до там изваяно тяло? Хайде, представете си идеалния мъж и ни го опишете! :) :)
MGB
 
Мнения: 438
Регистриран на: 09 Апр 2014, 14:24

Re: Представете си идеалния мъж, а сега го опишете!

Мнениеот nadqta » 13 Мар 2015, 12:47

Леле, не мога да си представя да имам подобен човек до себе си, винаги ще се чувствам най-смачканата и с най-отпуснато тяло до мен и далеч няма да ми е стимул да вая мускули :D :D
nadqta
 
Мнения: 406
Регистриран на: 29 Окт 2014, 11:23

Re: Представете си идеалния мъж, а сега го опишете!

Мнениеот exotic » 13 Мар 2015, 12:49

Не мислих, че съм особено повлияна от медии и това, което се налага като тенденции, но го намирам за идеален, да, ами кажете де, какво не му е наред, това ми е в общи линии и моята представа :!:
exotic
 
Мнения: 360
Регистриран на: 15 Авг 2014, 13:29

Re: Представете си идеалния мъж, а сега го опишете!

Мнениеот donni » 13 Мар 2015, 12:50

На мен пък ми прилича на всяко трето пишлеме, което се има вече за мъж, нищо че вчера е излязло от пубертета! :D :D Харесва по-мъжествени мъже, сякаш нямам някакъв идеал, но въпреки това, този не ми допада!
donni
 
Мнения: 499
Регистриран на: 09 Май 2014, 17:05

Re: Представете си идеалния мъж, а сега го опишете!

Мнениеот Pipilota » 16 Мар 2015, 10:01

Имам някои представи за идеалния мъж - да има широк гръб и красиви ръце и зъби. Останалото може и да го прежаля. :D
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Представете си идеалния мъж, а сега го опишете!

Мнениеот Kremiliya » 16 Мар 2015, 18:21

Е трябва да снимам направо моят си мъж ;)) :oops: :oops: :oops:
Аватар
Kremiliya
 
Мнения: 1865
Регистриран на: 20 Ное 2014, 11:14

Re: Представете си идеалния мъж, а сега го опишете!

Мнениеот rabotnata pchela » 22 Мар 2015, 21:34

Kremiliya написа:Е трябва да снимам направо моят си мъж ;)) :oops: :oops: :oops:

Еххх... :)) Аз си го представям идеални мъж с готина коса, с брада задължително :D С красиви зъби и прилично тяло, т.е. той да е по-слабия във връзката ни. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Представете си идеалния мъж, а сега го опишете!

Мнениеот kauda » 23 Мар 2015, 11:08

rabotnata pchela написа:
Kremiliya написа:Е трябва да снимам направо моят си мъж ;)) :oops: :oops: :oops:

Еххх... :)) Аз си го представям идеални мъж с готина коса, с брада задължително :D С красиви зъби и прилично тяло, т.е. той да е по-слабия във връзката ни. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


хахахахах просто ме разби! :lol: :lol: :lol: :lol:
За мен идеалния мъж трябва да е по-голям от мен и на възраст, че и на размери! :)
Аватар
kauda
 
Мнения: 1654
Регистриран на: 23 Мар 2015, 10:45

Re: Представете си идеалния мъж, а сега го опишете!

Мнениеот Gold » 23 Мар 2015, 13:16

Идеални хора няма,ако говорим за перфектен откъм тяло и визия - да, мога да се съглася и да го опиша. Но за мен перфектният човек би би този, който ми пасва физически, душевно, емоционално.
Gold
 
Мнения: 625
Регистриран на: 23 Мар 2015, 13:13

Re: Представете си идеалния мъж, а сега го опишете!

Мнениеот Elica » 23 Мар 2015, 13:38

Gold написа:Идеални хора няма,ако говорим за перфектен откъм тяло и визия - да, мога да се съглася и да го опиша. Но за мен перфектният човек би би този, който ми пасва физически, душевно, емоционално.

Е разбира се, останалото също е от значение - държанието му, как се отнася с околните, как би се отнасял с децата ви :) Но все пак никой няма да откаже, ако междувременно прилича на Джони Деп :)
Аватар
Elica
 
Мнения: 1721
Регистриран на: 26 Ное 2014, 09:37

Следваща

Назад към Приказки по женски

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта