Какво мислят вашите деца за брака, имате ли представа?

Споделете всичко, което ви вълнува – любопитни факти, мнения или размишления. Общи приказки по общи теми.

Какво мислят вашите деца за брака, имате ли представа?

Мнениеот M.Tasheva » 13 Мар 2015, 15:59

Забелязвам, че в градината на дъщеря ми, както и в класа на сина ми половината родители са разведени. А скоро попаднах и на едно интервю с различни дечица, които отговаряха на различни семейни въпроси и най-вече такива относно брака :!:

Замислих се какво моите деца мислят по този въпрос, но още се чудя как да им задам някои от въпросите, тъй като ме е страх да не си помислят, че с татко им искаме да се разделяме :idea:
2.jpg
2.jpg (44.24 KiB) Прегледано 870 пъти
Предполагам и тук има разведени родители и деца на разведени родители, та говорили ли сте някога с децата си за брака като цяло или по-специално за този с баща им? :roll:

Какво мислят вашите деца за разводите, браковете, децата, имате ли представа за отношението им по този въпрос? А какво смятате, че трябва да е то към бъдещите им половинки, а възпитавате ли ги в тази насока? :roll:
M.Tasheva
 
Мнения: 393
Регистриран на: 21 Окт 2013, 13:55

Re: Какво мислят вашите деца за брака, имате ли представа?

Мнениеот Fancy » 13 Мар 2015, 16:21

Моето дете е малко все още и не зная ако беше по-голямо какво би било мнението му тези въпроси, но смятам, че е важен примерът, който му се дава в семейната среда, т. е. ако ние сме разведени, то трябва да вижда добрите отношения между мама и татко, въпреки че не живеем заедно и това е най-важното в крайна сметка :idea:
Fancy
 
Мнения: 497
Регистриран на: 19 Окт 2013, 11:25

Re: Какво мислят вашите деца за брака, имате ли представа?

Мнениеот dessiblond » 13 Мар 2015, 16:23

Това се опитвам да обясня и аз на сина ми, че добрите отношения са преди всичко и това, че не живеем заедно и не сме щастливи заедно, нямат нищо общо с него :idea:
dessiblond
 
Мнения: 421
Регистриран на: 25 Ное 2013, 14:13

Re: Какво мислят вашите деца за брака, имате ли представа?

Мнениеот lini_leni » 13 Мар 2015, 16:26

Не смятам за честно да се излага всичко това пред децата, точно заради това съм и против разводите при наличие на дете, на което трябва да даваш пример :!: :evil:
lini_leni
 
Мнения: 491
Регистриран на: 27 Сеп 2013, 12:03

Re: Какво мислят вашите деца за брака, имате ли представа?

Мнениеот rabotnata pchela » 16 Мар 2015, 10:58

lini_leni написа:Не смятам за честно да се излага всичко това пред децата, точно заради това съм и против разводите при наличие на дете, на което трябва да даваш пример :!: :evil:

А сигурно е по-добре да вижда родителите си да си крещят по цял ден и да не се понасят изобщо, но само и само да има двама родители. Повярвай ми хич не е приятно, а в един момент детето се намира между чука и наковалнята, защото рано или късно трябва да избере единия, докато ако са разведени и родителите имат достатъчно акъл да се държат нормално помежду си, детето няма нужда да прави никакви избори и може да си живее нормално.
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Какво мислят вашите деца за брака, имате ли представа?

Мнениеот kauda » 08 Апр 2015, 15:44

Когато имам деца бих ги питала какво мислят за брака :)
Аватар
kauda
 
Мнения: 1654
Регистриран на: 23 Мар 2015, 10:45

Re: Какво мислят вашите деца за брака, имате ли представа?

Мнениеот silver933 » 09 Апр 2015, 10:32

Като почне да говори ще го питам моето какво мисли за брака, сигурно ще е някаква глупост хахаха :))
Аватар
silver933
 
Мнения: 2103
Регистриран на: 14 Ное 2014, 16:02

Re: Какво мислят вашите деца за брака, имате ли представа?

Мнениеот Kaya » 19 Юни 2015, 09:57

Дъщеря ми си мисли, че бракът е нещо много важно и че ако хората не са женени не могат да имат деца. :lol:
Ако си знаете цената, значи се е налагало да я казвате на някого.
Аватар
Kaya
 
Мнения: 2797
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:52

Re: Какво мислят вашите деца за брака, имате ли представа?

Мнениеот kauda » 21 Юли 2015, 15:28

Kaya написа:Дъщеря ми си мисли, че бракът е нещо много важно и че ако хората не са женени не могат да имат деца. :lol:

Постарай се и като порасне да има такова убеждение. Децата по принцип много готино обясняват за неща, които не са им много ясни и са супер сладки! :)
Аватар
kauda
 
Мнения: 1654
Регистриран на: 23 Мар 2015, 10:45

Re: Какво мислят вашите деца за брака, имате ли представа?

Мнениеот Lisica » 21 Юли 2015, 16:29

Като бях малка си мислих, че всички се женят като са на бала си. :lol: :lol: :lol:
Аватар
Lisica
 
Мнения: 1044
Регистриран на: 25 Мар 2015, 09:55

Следваща

Назад към Общи приказки

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта

cron