Бихте ли се сдобили със сутиен, който открива рак и напълно ли бихте му се доверили?

Иновативни продукти, аксесоари и други нестандартни решения за здраве и красота.

Бихте ли се сдобили със сутиен, който открива рак и напълно ли бихте му се доверили?

Мнениеот Lilly_milly » 13 Мар 2015, 18:02

Прочетох за някакъв иновативен сутиен, който е проектиран така, че да улавя промените в топлината на гърдите, което често се свързва с образуване и развитието на тумори! :roll:

Доста интересна новост, нали? Не мисля, че друго откритие скоро ми е правило толкова голямо впечатление, затова и реших да се допитам до вас, дали вие бихте го изпробвали :?: Моделът, до колкото разбрах ще е като на обикновен спортен сутиен,
magic bra.jpg
magic bra.jpg (9.01 KiB) Прегледано 937 пъти
но функцията - далеч по-специална :idea:

Друго, за което се зачудих е дали с този сутиен би могъл да се сдобие всеки, който има известни опасения? :roll: Дали ще се изписва само по определени поводи или пък следоперативно :roll:
Бихте ли се сдобили с такъв сутиен, който открива рак и бихте ли му имали пълно доверие, смятате ли, че може да бъде достатъчно надежден :roll: :roll:
Lilly_milly
 
Мнения: 245
Регистриран на: 16 Дек 2014, 14:32

Re: Бихте ли се сдобили със сутиен, който открива рак и напълно ли бихте му се доверили?

Мнениеот belleville » 13 Мар 2015, 18:04

Не смятам, че подобно чудо може да изключи профилактичните прегледи, а и мисля, че лесно може да бъде заблудено, така че смятам за излишно подобно изобетение :!:
belleville
 
Мнения: 253
Регистриран на: 26 Сеп 2014, 14:39

Re: Бихте ли се сдобили със сутиен, който открива рак и напълно ли бихте му се доверили?

Мнениеот Ginger » 13 Мар 2015, 18:06

О не, не мисля, че е безсмислено, в нашето семейство и баба ми и майка ми имаха здравословни проблеми свързани с това, така че смятам ще ме разберете защо го подкрепям! ;)
Ginger
 
Мнения: 412
Регистриран на: 04 Фев 2014, 17:01

Re: Бихте ли се сдобили със сутиен, който открива рак и напълно ли бихте му се доверили?

Мнениеот Lollipop » 16 Мар 2015, 11:12

На мен ми звучи супер, бих си взела. Все пак е добре да имаш с кой да се консултираш редовно, но не бива и да се измества и забравя ежегодния преглед при специалист, за всеки случай :)
Аватар
Lollipop
 
Мнения: 2728
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:55

Re: Бихте ли се сдобили със сутиен, който открива рак и напълно ли бихте му се доверили?

Мнениеот Elica » 17 Мар 2015, 13:54

Мисля, че е много удачен вариант, с радост бих си взела. Разбира се не бих му се доверила напълно, все пак е хубаво човек да бъде прегледан от специалист. :)
Аватар
Elica
 
Мнения: 1721
Регистриран на: 26 Ное 2014, 09:37

Re: Бихте ли се сдобили със сутиен, който открива рак и напълно ли бихте му се доверили?

Мнениеот Mon_ton » 18 Мар 2015, 16:41

на мен пък ми изглежда ненадежден! не бих се доверила :)
Аватар
Mon_ton
 
Мнения: 2768
Регистриран на: 24 Ное 2014, 15:54

Re: Бихте ли се сдобили със сутиен, който открива рак и напълно ли бихте му се доверили?

Мнениеот m0n4eto » 31 Мар 2015, 12:19

звучи абсурдно :roll: в днешно време нямам напълно вяра и на лекарите, пък какво остава за парче плат!
Аватар
m0n4eto
 
Мнения: 699
Регистриран на: 27 Мар 2015, 15:24
Местоположение: гр. София

Re: Бихте ли се сдобили със сутиен, който открива рак и напълно ли бихте му се доверили?

Мнениеот Snejna » 31 Мар 2015, 12:57

m0n4eto написа:звучи абсурдно :roll: в днешно време нямам напълно вяра и на лекарите, пък какво остава за парче плат!

Е то е като вид.. евентуална застраховка, но в никакъв случай не бива да се пренебрегват и лекарите. Това е като второ мнение ;)
Аватар
Snejna
 
Мнения: 2566
Регистриран на: 19 Ное 2014, 16:41

Re: Бихте ли се сдобили със сутиен, който открива рак и напълно ли бихте му се доверили?

Мнениеот m0n4eto » 31 Мар 2015, 14:55

Snejna написа:
m0n4eto написа:звучи абсурдно :roll: в днешно време нямам напълно вяра и на лекарите, пък какво остава за парче плат!

Е то е като вид.. евентуална застраховка, но в никакъв случай не бива да се пренебрегват и лекарите. Това е като второ мнение ;)

по-скоро си мисля, че второто мнение е на лекаря... пъвро само жената може да каже какво усеща, как се променя тялото и :)
Аватар
m0n4eto
 
Мнения: 699
Регистриран на: 27 Мар 2015, 15:24
Местоположение: гр. София

Re: Бихте ли се сдобили със сутиен, който открива рак и напълно ли бихте му се доверили?

Мнениеот Lisica » 31 Мар 2015, 15:27

За съжаление при рак рядко можеш да разбереш как се променя тялото, а много бучки остават незабелязани. Според мен е добро решение този сутиен, бих си взела такъв. :)
Аватар
Lisica
 
Мнения: 1044
Регистриран на: 25 Мар 2015, 09:55


Назад към Иновативни продукти и аксесоари

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта