Как и къде да инвестираме парите си? Съвети за бизнеса

Пълна свобода за силния пол - всички теми, които вълнуват истинския мъж, без табута и критични женски коментари.

Re: Как и къде да инвестираме парите си? Съвети за бизнеса

Мнениеот radowen » 17 Ное 2011, 15:04

А какво бихте ме посъветвали за по-малки спестявания в провинциален град - депозит в банка, скромен имот, който да под наем или да тегля малко кредит и да купя по-голям имот, който да е ново строителство /и да играе роля на инвестиция/, за да не ми изяде инфлацията спестяванията?
radowen
 
Мнения: 186
Регистриран на: 08 Ное 2011, 18:24

Re: Как и къде да инвестираме парите си? Съвети за бизнеса

Мнениеот SatanicMalfunctions » 10 Фев 2012, 20:40

radowen написа:А какво бихте ме посъветвали за по-малки спестявания в провинциален град - депозит в банка, скромен имот, който да под наем или да тегля малко кредит и да купя по-голям имот, който да е ново строителство /и да играе роля на инвестиция/, за да не ми изяде инфлацията спестяванията?

И аз мисля по тази тема. Със сигурност, по-добре е да преценяш съобразно цената на имотите. И евентуалните наеми, които може да вземеш.
Изображение
SatanicMalfunctions
 
Мнения: 79
Регистриран на: 03 Юни 2011, 16:26

Re: Как и къде да инвестираме парите си? Съвети за бизнеса

Мнениеот borisov87 » 03 Яну 2013, 15:54

Инвестрайте ги при мен, в направата на уеб сайтове и няма да съжалявате :D
borisov87
 
Мнения: 77
Регистриран на: 03 Яну 2013, 15:19

Re: Как и къде да инвестираме парите си? Съвети за бизнеса

Мнениеот insanka56 » 08 Мар 2013, 02:51

Какво ще кажете за следното предложение: инвестиране в инвестиционен продукт на Алианц , свързан с индексен сертификат, който отразява движението на 50-те най-големи европейски компании /сини чипове/, издържали изпита на времето - преминали няколко икономически кризи. С гарантиран доход в края на периода: 35%. Смятате ли подобна инвестиция за подходяща в този момент ?
insanka56
 
Мнения: 2
Регистриран на: 08 Мар 2013, 02:37

Re: Как и къде да инвестираме парите си? Съвети за бизнеса

Мнениеот ivan_77 » 04 Апр 2014, 18:47

Здравейте аз ще изкажа и моето мнение за инвестирането. Инвестирах при инвестиционният посредник Глобал Маркетс за около 1 година моите свободни средства които бяха 20 000 лева. Търгувах предимно нови компании които излизат на борсата от които правех добри печалби и други по стабилни компании. За първите 3 месеца бях изкарал вече 455 долара и продължих да търгувам. След изминалата година изкарах добри пари в сравнение на това ако ги бях внесъл на депозит в някоя банка но трябваше да купувам жилище на едното ми дете и си изтеглих парите и така прекратих взаимоотношенията си с тях. Останах доволен и препоръчвам на всеки които има свободни средства да инвестира в такива инвестиционни посредници.
ivan_77
 
Мнения: 1
Регистриран на: 04 Апр 2014, 18:09

Re: Как и къде да инвестираме парите си? Съвети за бизнеса

Мнениеот Andrey » 01 Дек 2014, 13:43

ехе, то пари да има за инвестиции е най-добре да ви кажа честно :lol:
Аватар
Andrey
 
Мнения: 1730
Регистриран на: 20 Ное 2014, 10:04

Re: Как и къде да инвестираме парите си? Съвети за бизнеса

Мнениеот Krum » 15 Яну 2015, 15:21

Аз ако стигна до инвестицията все ще намеря къде да ги инвестирам, няма да ми е чак толкова трудно. :lol:
Аватар
Krum
 
Мнения: 1386
Регистриран на: 21 Ное 2014, 14:30

Предишна

Назад към Зона за мъже

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 7 госта