Има ли общо чаят с намаляването на килограмите?

Забавни моменти, необичайни, полезни и интересни факти,хитрини и въпроси, навиците при хранене, празници и традиции.

Re: Има ли общо чаят с намаляването на килограмите?

Мнениеот qwerryyy » 22 Мар 2015, 11:33

Никога не съм можела да пия чай, а наистина е толкова полезен, нали? Но уви, хич не мога да му понасям отвратителния вкус, за нещастие :(
Аватар
qwerryyy
 
Мнения: 1134
Регистриран на: 24 Фев 2015, 21:03

Re: Има ли общо чаят с намаляването на килограмите?

Мнениеот S_Milenska » 24 Мар 2015, 13:54

qwerryyy написа:Никога не съм можела да пия чай, а наистина е толкова полезен, нали? Но уви, хич не мога да му понасям отвратителния вкус, за нещастие :(

Хахха, и за хич не го харесвам този чай, но знам, че трябва да го пия, особено както днес ме наболява леко корема, точно един чай би ми се отразил много добре, но уви, не мога и не мога да приема вкуса му, никак не ми харесва. :roll:
Аватар
S_Milenska
 
Мнения: 2136
Регистриран на: 18 Ное 2014, 13:46

Re: Има ли общо чаят с намаляването на килограмите?

Мнениеот rabotnata pchela » 24 Мар 2015, 14:26

Не знам колко много помага чая за отслабване, не съм и много голям привърженик, но имам приятелка, която кара със седмици на чай и плодове - е познайте, дали от чая отслабва? :mrgreen:
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Има ли общо чаят с намаляването на килограмите?

Мнениеот Elica » 03 Май 2017, 09:49

Напоследък като пия чай и се чувствам много заситена, може би това ще е функцията за намаляване на килограмите, все пак ограничава яденето.
Аватар
Elica
 
Мнения: 1721
Регистриран на: 26 Ное 2014, 09:37

Re: Има ли общо чаят с намаляването на килограмите?

Мнениеот qwerryyy » 08 Юни 2017, 11:55

rabotnata pchela написа:Не знам колко много помага чая за отслабване, не съм и много голям привърженик, но имам приятелка, която кара със седмици на чай и плодове - е познайте, дали от чая отслабва? :mrgreen:

Тя и без чай ще отслабне в тоя случай... Не ги разбирам как издържат толкова време на толкова ограничено хранене, но всеки си знае и си знае какво би направил с тялото си. :)
Аватар
qwerryyy
 
Мнения: 1134
Регистриран на: 24 Фев 2015, 21:03

Re: Има ли общо чаят с намаляването на килограмите?

Мнениеот Вики{} » 17 Дек 2018, 16:38

Има дотолкова доколкото засилва метаболизма и създава известно чувство за ситост. Поне според мен е това.
Аватар
Вики{}
 
Мнения: 65
Регистриран на: 13 Дек 2018, 11:04

Предишна

Назад към Гювеч

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта