Къде сте родили детето си и къде бихте предпочели да го направите?

Тук е мястото за въпроси, касаещи медицински и здравни теми, които споделяме помежду си.

Re: Къде сте родили детето си и къде бихте предпочели да го направите?

Мнениеот silver933 » 13 Ное 2015, 12:36

ТО на думи, както и това интервю отдолу под темата. Що като си мераклия не си останал вкъщи, разбунваш духовете и после си мълчиш и отиваш в болницата. Само да се подведат някакви хора по историята...
Аватар
silver933
 
Мнения: 2103
Регистриран на: 14 Ное 2014, 16:02

Re: Къде сте родили детето си и къде бихте предпочели да го направите?

Мнениеот Snejna » 13 Ное 2015, 15:29

И за мен е абсолютна глупости раждането вкъщи, има болници, има си всичко. За да се докажеш като много смел или много еко не си струва да се рискува живота на едно неродено дете!
Аватар
Snejna
 
Мнения: 2566
Регистриран на: 19 Ное 2014, 16:41

Re: Къде сте родили детето си и къде бихте предпочели да го направите?

Мнениеот Kaya » 13 Ное 2015, 17:15

Предпочитам асистирано раждане в болница, отколкото вкъщи. Притеснявам се от усложнения, които в болницата биха били подсигурени
Ако си знаете цената, значи се е налагало да я казвате на някого.
Аватар
Kaya
 
Мнения: 2797
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:52

Re: Къде сте родили детето си и къде бихте предпочели да го направите?

Мнениеот Andrey » 01 Дек 2015, 17:15

Kaya написа:Предпочитам асистирано раждане в болница, отколкото вкъщи. Притеснявам се от усложнения, които в болницата биха били подсигурени

Но пък вече можеш да си имаш компания за раждането, което е мноого добро като избор. :)
Аватар
Andrey
 
Мнения: 1730
Регистриран на: 20 Ное 2014, 10:04

Re: Къде сте родили детето си и къде бихте предпочели да го направите?

Мнениеот Elica » 01 Дек 2015, 18:06

За мен е хубаво да отидеш в болницата на спокойствие и в ръцете на специалисти, а ако си намерил добър лекар то със сигурност ще е много лесно раждането. :)
Аватар
Elica
 
Мнения: 1721
Регистриран на: 26 Ное 2014, 09:37

Re: Къде сте родили детето си и къде бихте предпочели да го направите?

Мнениеот rabotnata pchela » 02 Дек 2015, 11:09

Elica написа:За мен е хубаво да отидеш в болницата на спокойствие и в ръцете на специалисти, а ако си намерил добър лекар то със сигурност ще е много лесно раждането. :)

Хубаво, колко да е хубаво, но по-спокойно със сигурност. Аз раждах в болница, лекарката ми беше страхотна и за миг не съм съжалила. ;)
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Къде сте родили детето си и къде бихте предпочели да го направите?

Мнениеот puhcheto » 02 Дек 2015, 13:01

Интересно ми е с каква смелост се тръгва към подобна стъпка, аз не бих, някак аз самата няма да се чувствам сигурна, дали ще направя всичко по силите си, за да го родя и дали няма да съм аз причината, ако му се случи нещо
Аватар
puhcheto
 
Мнения: 237
Регистриран на: 09 Юли 2015, 16:34

Re: Къде сте родили детето си и къде бихте предпочели да го направите?

Мнениеот Rali_hr » 02 Дек 2015, 13:11

puhcheto написа:Интересно ми е с каква смелост се тръгва към подобна стъпка, аз не бих, някак аз самата няма да се чувствам сигурна, дали ще направя всичко по силите си, за да го родя и дали няма да съм аз причината, ако му се случи нещо

Ами от много еко мислене и ядене на треволяци, резултатът е такъв накрая. :poke:
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Re: Къде сте родили детето си и къде бихте предпочели да го направите?

Мнениеот S_Milenska » 14 Дек 2015, 16:04

Rali_hr написа:Ами от много еко мислене и ядене на треволяци, резултатът е такъв накрая. :poke:

Ехее, чак толкова. И аз н ебих родила вкъщи или наполето, но не мисля, че глупостта се храни :)
Аватар
S_Milenska
 
Мнения: 2136
Регистриран на: 18 Ное 2014, 13:46

Re: Къде сте родили детето си и къде бихте предпочели да го направите?

Мнениеот PasDeDeux » 14 Дек 2015, 17:17

S_Milenska написа:
Rali_hr написа:Ами от много еко мислене и ядене на треволяци, резултатът е такъв накрая. :poke:

Ехее, чак толкова. И аз н ебих родила вкъщи или наполето, но не мисля, че глупостта се храни :)

Искаш да кажеш, че тази въпросна "глупост" не се "дохранва" от хора с подобно мислене?
PasDeDeux
 
Мнения: 423
Регистриран на: 09 Окт 2013, 14:53

ПредишнаСледваща

Назад към Общи здравни теми

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта

cron