Подходящи рецепти, споделен опит и съвети, начин на живот
Правила на форума
Добави отговор

Re: Как включвате ядките в менюто си?

27 Мар 2015, 10:21

Хич не успявам да ги включа, опитвам се, но си хапвам само следобедно от тях, не и ежедневно или пък за закуска или някак си, от време на време, но ми идват малко скъпички.. 20лв. средно за килограм. :)

Re: Как включвате ядките в менюто си?

17 Юни 2016, 11:23

Pipilota написа:Хич не успявам да ги включа, опитвам се, но си хапвам само следобедно от тях, не и ежедневно или пък за закуска или някак си, от време на време, но ми идват малко скъпички.. 20лв. средно за килограм. :)

Ще си вземаш по 50-60- грама за едно ядене и така ще са ти около лев :)

Re: Как включвате ядките в менюто си?

15 Юли 2016, 15:22

Напоследък почнах следобед да си хапвам по шепа две ядки и се чувствам добре, засищат ме до вечеря, което е много важно, за д ане изям всичко, което видя, когато се прибрае.

Re: Как включвате ядките в менюто си?

04 Апр 2017, 15:35

При мен са в комбинация с овесени ядки за закуска, чия, лешници, кашу, бадем, смесвам от всичко по 2 ядки, слагам овес и с кисело мляко си имам супер закуска.

Re: Как включвате ядките в менюто си?

13 Апр 2017, 01:19

Научих се да ям всички ядки сурови, дори ги обикнах повече.
А как ги добавям в менюто?- Чудесно с всякакви салати, към супи, сладолед, и всички смутита! :)

Re: Как включвате ядките в менюто си?

13 Апр 2017, 10:07

и аз ги обичам сурови, накисвам си ги и си ги хапвам така, не ги добавям никъде, по са ми вкусни да им усетя техния вкус. Особено на Кашуто, когато ми се преяде нещо сладко хапвам 2-3 ядки :)

Re: Как включвате ядките в менюто си?

18 Апр 2017, 12:24

Най-често ги слагам в овесените ми ядки, правя ги на ядково мляко, слагам ги в салати, ям ги само така или в смутита. На ден минимум 1 шепа ядки омахвам.

Re: Как включвате ядките в менюто си?

18 Апр 2017, 15:34

Ям ги без да ги слагам в нищо друго. Не мога да ги хапвам смлени или сложени в някакви салати, не знам защо изобщо не са ми вкусни по такъв начин.

Re: Как включвате ядките в менюто си?

19 Апр 2017, 17:06

chiZzY_biZzY написа:Ям ги без да ги слагам в нищо друго. Не мога да ги хапвам смлени или сложени в някакви салати, не знам защо изобщо не са ми вкусни по такъв начин.


Може би не си открила правилната комбинация..

Re: Как включвате ядките в менюто си?

19 Апр 2017, 20:23

Сега се опитвам да огранича ВСИЧКО, но ядки си хапвам по около 30 грама на ден - следобед, когато огладнея неудържимо. Хапвам ги само накиснати, така са ми най-вкусни.
Понякога ги слагам в салати, в бонбони, но определено ги обичам най-много натюр.
Добави отговор
Отиди на страница: 1, 2, 3