Очила на дупки за деца

Тук е мястото за вашата обява - купи, продай, размени!

Очила на дупки за деца

Мнениеот oto » 28 Сеп 2011, 21:20

Очила на дупки свалят диоптри

По цял ден сте пред компютъра или обичате да гледате телевизия дълго време, но това уврежда очите ви. Вече можете да бъдете спокойни за зрението си. Изобретени са специални очила на дупчици, които се грижат диоптрите на очилата ви не само да не се увеличават, но дори могат да намалеят.

Изследвания на пациенти са показали, че тренажорите за очи са в състояние да свалят до 3-4 диоптъра късогледство само за няколко месеца. Още по-лесно се повлияват пациентите с далекогледство, твърдят лекарите.

За да получите желания резултат, не е нужно да ходите непрекъснато с очилата. Достатъчно е да ги носите само по 2-3 пъти на ден за около 5-10 минути. Много е важно да не се увличате, защото, колкото и странно да звучи, очилата могат да докарат мускулна треска на очите.

Причината за това е, че те са разработени така, че да стимулират очните мускули. Именно на това се дължат и лечебните и профилактични свойства на очилата. Когато се прекали с носенето им обаче, очните мускули се натоварват повече от нормалното. Затова хората усещат особено чувство на парене и боцкане, казват лекарите.

Първият сеанс с очилата, особено при пациенти с голям диоптър, може да не е особено приятно изживяване. Възможно е да се появи световъртеж, главоболие и дори гадене, предупреждават специалистите. Това е нормална реакция, която отшумява след няколко сеанса с очилата, твърдят те.

Основната цел, с която са разработени очилата на дупчици, е да помагат за по-бързото отморяване на очите. Затова дори да не свалят диоптрите, със сигурност ще ви накарат да се чувствате по-добре и няма да ви навредят.

Защо перфорирани очила?

Перфорираните очила са предназначени най-вече да помогнат да спре развитието на болести на очите и предотвратяване на тяхното повреждане. С редовни упражнения се постига подобрение на зрението, обикновено до няколко диоптъра.

Перфорирани очила

Опитът с употребата на перфорирани очила показва, че тяхната редовна употреба има положителен ефект, независимо от вида и степента на дефектите на очите. Дори на хора, които нямат проблеми със зрението, перфорираните очила помагат за отпускане и трениране на мускулите на очите.

Кога се получават резултатите?

- Усещате разликата още при първата употреба.

- Значително подобрение след 3-5 дни от употребата

- Значителен и устойчив напредък след приблизително 6 седмици

Как да ги използвате?


● всеки ден в продължение на около 6 седмици

● в диапазона от 30 минути дневно ( 3 х 10 мин. )

● при четене, писане, гледане на телевизия или работа с вашия компютър.

● при обичайните си дейности
ЦЕНА: 29,00 лв.


http://ochila.alle.bg


сасаз.jpg
oto
 
Мнения: 81
Регистриран на: 31 Мар 2011, 21:32

Re: Очила на дупки за деца

Мнениеот qproin » 24 Окт 2011, 15:54

За такова нещо не бях чувала да си призная. Има ли ефект, аз си карам с традиционните си очила с диоптър.
qproin
 
Мнения: 669
Регистриран на: 18 Юли 2011, 22:21

Re: Очила на дупки за деца

Мнениеот valiart » 24 Окт 2011, 17:46

И аз за първи път чувам. Удивително! Истина ли е това?!:) Аз нося очила с диоптър - 1,75 но не постоянно. Само когато съм пред компютъра и телевизора. През останалото време не ги слагам. Ще опитам как ще ми подействат. При дългогледство помагат ли, а при астигматизъм?
Аватар
valiart
 
Мнения: 1138
Регистриран на: 18 Окт 2011, 12:24

Re: Очила на дупки за деца

Мнениеот oto » 25 Окт 2011, 10:11

Вместо да Ви пишем дълъг и обстоен отговор, Вие можете да намерите подробна информация в сайта ни: ochila.alle.bg

Можете да решите здравословния си проблем сами.
oto
 
Мнения: 81
Регистриран на: 31 Мар 2011, 21:32

Re: Очила на дупки за деца

Мнениеот valiart » 25 Окт 2011, 10:52

Уаууу, страхотно е това! Направо не мога да повярвам. При всички положения ще си взема такива. Предполагам, че и останалите членове от фамилията биха могли да ги носят? Но ще се запозная обстойно с поместената информация тук ochila.alle.bg и пак ще пиша.
Аватар
valiart
 
Мнения: 1138
Регистриран на: 18 Окт 2011, 12:24

Re: Очила на дупки за деца

Мнениеот oto » 14 Дек 2011, 15:45

Имаме и от двата вида очила в наличност ( за възрастни и за деца ).
Доставката е чрез куриерска фирма с наложен платеж до посочен пощенски адрес и телефон за връзка.
Можете да поръчате на e-mail: tastanta@gmail.com
или на телефон : 0886335737
Също можете да поръчате и в електронните магазини:

www.bez-bolka.com

shop100.shopmania.biz
oto
 
Мнения: 81
Регистриран на: 31 Мар 2011, 21:32

Re: Очила на дупки за деца

Мнениеот Memento » 21 Фев 2012, 11:15

Освен, че може би са полезни имат и много модерна визия, много подходящо ми изглеждат за някое техно парти!
Аватар
Memento
 
Мнения: 700
Регистриран на: 11 Яну 2012, 11:13

Re: Очила на дупки за деца

Мнениеот mteam » 29 Авг 2012, 16:17

Продавам същите очила на цена от 20 лв. За контакти: 0878 123 259
mteam
 
Мнения: 1
Регистриран на: 29 Авг 2012, 16:16


Назад към Търся/Предлагам

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта

cron