Знаете ли с какво да храните децата, докато са все още в бебешка възраст от 1 до 3г?

От кърменето, през захранването, до храненето на детето, полезни и вредни храни, рецепти

Re: Знаете ли с какво да храните децата, докато са все още в бебешка възраст от 1 до 3г?

Мнениеот Ваня Стойчева » 01 Апр 2015, 17:15

Има си ред за всичко, прави ми впечатление, че много хора ги хранят децата си буквално с каквото намерят, това не е хич добре!
Аватар
Ваня Стойчева
 
Мнения: 2023
Регистриран на: 16 Дек 2014, 11:24

Re: Знаете ли с какво да храните децата, докато са все още в бебешка възраст от 1 до 3г?

Мнениеот Lollipop » 24 Май 2017, 08:54

Аз в тази възраст залагам основно на домашна храна. И бебето вкъщи е вече захранено на 1 година, сега яде основно манджички, за закуска му давам овесена каша, попара със сухари, филийки с домашна кайма ( у нас принцесите са на почит), пилешка супа, правя му различни десерти без захар .. :) милото като не знае какво е тва шоколад, яде още без да мрънка, но каката не близва. :mrgreen:
Аватар
Lollipop
 
Мнения: 2728
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:55

Re: Знаете ли с какво да храните децата, докато са все още в бебешка възраст от 1 до 3г?

Мнениеот Таня Иво » 23 Апр 2019, 12:58

Аз се ръководя по менютата на детските кухни. Повечето имат качени в интернет менюта и се възползвам, когато съм в чуденка.
Таня Иво
 
Мнения: 105
Регистриран на: 20 Ное 2018, 09:41

Предишна

Назад към Хранене и захранване

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта