Използвали ли сте масажна свещ, а дали не можем да си направим такава и у дома?

За малките тайни на голямото самочувствие - дайте своето мнение за козметичните продукти.

Използвали ли сте масажна свещ, а дали не можем да си направим такава и у дома?

Мнениеот PasDeDeux » 17 Мар 2015, 17:14

Скоро видях масажни свещи в един козметичен магазин, което доста ме изненада, никога не съм предполагала, че може да съществува подобно нещо, но като се замисля си е доста практично за масаж! :idea:

Намирам идеята за масажна свещ за доста удобна, а в същото време и не особено скъпа, особено ако си приготвиш у дома :idea: Е, пак зависи какви масла добавиш, но е важно според мен за самото действие на масажа, не само маслата, но и ароматите, тъй като това ще е в основата, дали ще е енергизиращ или релаксиращ масажът, зависи от добавеното етерично масло :idea: :idea:
csupload.jpg
csupload.jpg (14.08 KiB) Прегледано 1470 пъти
Не съм използвала масажна свещ, но ми изглежда доооста добре да те залеят със затоплени масла :idea: Дайте препоръки, дали ще мога да си приготвя такава у дома? :roll:
PasDeDeux
 
Мнения: 423
Регистриран на: 09 Окт 2013, 14:53

Re: Използвали ли сте масажна свещ, а дали не можем да си направим такава и у дома?

Мнениеот Nightmare » 17 Мар 2015, 17:17

Нямах и идея, че съществува такава глезотия, но да, умно е измислена, но при всички случаи няма да е от евтините удоволствие, тъй като маслата не са от най-евтините, нито масажните, нито еднотипните натурални, както кокосовото, например, имам предвид :!:
Nightmare
 
Мнения: 494
Регистриран на: 11 Ное 2013, 15:00

Re: Използвали ли сте масажна свещ, а дали не можем да си направим такава и у дома?

Мнениеот penny » 17 Мар 2015, 17:19

Това, за да го правиш вкъщи, мисля че трябва да се сложи доста восък, за да се втвърди на свещ, а след като се излее на гърба, не зная колко бързо ще се втвърди, така че май е най-добре да си купиш вместо да хабиш материал :!: :!:
penny
 
Мнения: 498
Регистриран на: 05 Дек 2013, 15:13

Re: Използвали ли сте масажна свещ, а дали не можем да си направим такава и у дома?

Мнениеот веселказасмяна » 17 Мар 2015, 17:24

Със сигурност ще ти излезе по-скъпо да си вземеш от всички масла, за да направиш една свещ, а и да тръгнеш да налучкваш пропорции, още по-сложно ще стане, по-добре вземи си купи :idea: :)
веселказасмяна
 
Мнения: 295
Регистриран на: 24 Сеп 2014, 12:43

Re: Използвали ли сте масажна свещ, а дали не можем да си направим такава и у дома?

Мнениеот Malina » 17 Мар 2015, 17:26

ааа, много лудо ми се вижда това! :) Друга дума не мога да намеря, не бих я пробвал, не е ли същото да се намажа с въпросните масла без да се налага да ги разтапям върху гърба си? :) :roll:
Не искам просто да живея - искам първо да обичам, а между другото да живея!
Аватар
Malina
 
Мнения: 2309
Регистриран на: 02 Дек 2014, 10:33

Re: Използвали ли сте масажна свещ, а дали не можем да си направим такава и у дома?

Мнениеот Локумът » 18 Мар 2015, 10:32

Няма ли много да пари това нещо? :) Бих подарил на жена ми за първи април, та да ѝ гледам сеира! :lol: :lol: :lol: :lol:
Аватар
Локумът
 
Мнения: 2167
Регистриран на: 20 Яну 2015, 16:48

Мнениеот Kaya » 19 Мар 2015, 10:40

Локумът написа:Няма ли много да пари това нещо? :) Бих подарил на жена ми за първи април, та да ѝ гледам сеира! :lol: :lol: :lol: :lol:

Е, вземи да ѝ подариш, а после ще споделиш резултата, може да остане доволна жената, особено ако си пада по такъв тип процедури. :)
Ако си знаете цената, значи се е налагало да я казвате на някого.
Аватар
Kaya
 
Мнения: 2797
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:52

Re: Използвали ли сте масажна свещ, а дали не можем да си направим такава и у дома?

Мнениеот Rali_hr » 19 Мар 2015, 12:42

Стига де, на мен ми звучи страхотно сигурно е много приятно, само се чудя после от тази свещ не остава ли восък, какво се прави?
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Re: Използвали ли сте масажна свещ, а дали не можем да си направим такава и у дома?

Мнениеот red_eyes » 26 Сеп 2016, 13:49

Аз не виждам смисъл да се опитвам да правя подобна свещ у дома. Едва ли ще стане така, както трябва. Явно е направена по специален начин, защото след като се разтопи се превръща в масло, с което се мажеш. Няма нищо общо с восъка, който се получава от другите, надявам се, иначе ще е цяло изтезание :mrgreen: .
Аватар
red_eyes
 
Мнения: 487
Регистриран на: 18 Дек 2013, 16:12


Назад към Козметика

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта