Присъствали ли сте на карнавала в Рио или какво е мнението ви за него?

Културно - исторически, градски, селски, планински, спа и балнеотуризъм.
Мнения, препоръки и коментари

Присъствали ли сте на карнавала в Рио или какво е мнението ви за него?

Мнениеот annydance » 17 Мар 2015, 18:14

Мечтата ми да отида в Бразилия е на път да се сбъдне! Сега ще купуваме билети за там, но все още се двоумим, дали да сме там по време на карнавала в Рио или да избегнем този момент.

Смятам, че ще е магично преживяване, въпреки че не зная дали ще успеем да се докоснем до тази тръпка, от друга страна си мисля, че може и да ми дойде в повече толкова хора, а и страната не се слави с много ниска престъпност, малко ме е страх, сякаш :roll:
rio-carnival.jpg
rio-carnival.jpg (36.13 KiB) Прегледано 463 пъти
Много се надявам да попадна на хора присъствали на карнавала в Рио, за да ми дадат тяхното мнение за него? Как ви се стори, успяхте ли да се насладите на тази пищност, бихте ли се върнали отново в Бразилия по това време? :roll:

Много се надявам да получа повече мнения, за да се ориентирам дали е по-доброто време за посещение карнавала в Рио или по-скоро няма да успея да се насладя на обиколката си заради него :roll:
annydance
 
Мнения: 445
Регистриран на: 06 Ное 2013, 14:13

Re: Присъствали ли сте на карнавала в Рио или какво е мнението ви за него?

Мнениеот lini_leni » 17 Мар 2015, 18:17

Не съм посещавала Бразилия, но от приятел, който е бил по време на карнавала там, каза че е останал адски доволен, че е съвпаднало отиването му с карнавала :idea: и съм склонна да му вярвам, така че не пропускай :idea:
lini_leni
 
Мнения: 491
Регистриран на: 27 Сеп 2013, 12:03

Re: Присъствали ли сте на карнавала в Рио или какво е мнението ви за него?

Мнениеот MollyDolly » 17 Мар 2015, 18:19

Никога не съм си и представяла, че ще стигна до Бразилия, но изглежда тооооолкова готино, как се замисляш въобще да го пропуснеш, недееей! :D
MollyDolly
 
Мнения: 309
Регистриран на: 18 Окт 2013, 12:18

Re: Присъствали ли сте на карнавала в Рио или какво е мнението ви за него?

Мнениеот Slavena » 17 Мар 2015, 22:02

Не съм мислила да отида на този фестивал, аз бих пропуснала лудницатаа, честно да си призная..
Slavena
 
Мнения: 957
Регистриран на: 10 Дек 2014, 16:45

Re: Присъствали ли сте на карнавала в Рио или какво е мнението ви за него?

Мнениеот Malina » 18 Мар 2015, 11:11

Много бих искала да отида и да видя какво ще е! :) Но да си призная, ако имам избор за ваканция там, нямаше да се засиля точно по време на карнавала, защото ще е пълно с туристи и предполагам, че тази ситуация ще ме изнерви повече, отколкото да ми се стори приятна и забавна :)
Не искам просто да живея - искам първо да обичам, а между другото да живея!
Аватар
Malina
 
Мнения: 2309
Регистриран на: 02 Дек 2014, 10:33

Re: Присъствали ли сте на карнавала в Рио или какво е мнението ви за него?

Мнениеот Lollipop » 18 Мар 2015, 12:35

Аз ако съм на твое място бих отишла точно за карнавала според мен ще е жесток просто, кой знае кога пак ще имаш тази възможност?! :mrgreen:
Аватар
Lollipop
 
Мнения: 2728
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:55

Re: Присъствали ли сте на карнавала в Рио или какво е мнението ви за него?

Мнениеот silver933 » 18 Мар 2015, 12:46

Не съм ходил, не се кефя на такива карнавали с огромната лудница и шум покрай тях, ако съм на твое място бих избягал от това, но все пак ти знаеш какви са ти интересите и кое би ти харесало, хората сме различни :)
Аватар
silver933
 
Мнения: 2103
Регистриран на: 14 Ное 2014, 16:02

Re: Присъствали ли сте на карнавала в Рио или какво е мнението ви за него?

Мнениеот Rali_hr » 18 Мар 2015, 13:10

Еха, с радост бих отишла, сигурно ще е уникално и много забавно, не мисля, че трябва да пропускаш, кога пак ще имаш тази възможност, а иначе след като свърши фестивала винаги можеш да разглеждаш и останалите забележителности :)
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Re: Присъствали ли сте на карнавала в Рио или какво е мнението ви за него?

Мнениеот Andrey » 18 Мар 2015, 14:05

и аз бих отишъл, много готино ми изглежда, а и толкова голи жени на едно място кога ще видя пак? :mrgreen:
Аватар
Andrey
 
Мнения: 1730
Регистриран на: 20 Ное 2014, 10:04

Re: Присъствали ли сте на карнавала в Рио или какво е мнението ви за него?

Мнениеот Pipilota » 19 Мар 2015, 07:46

Не съм ходила, но ще е голяла людница, отивай без да му мислиш, колко ли пък шантаво може да е? :mrgreen:
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41


Назад към Почивки и екскурзии в България и чужбина

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта