Как може да се премахне сутрешната скованост?

Бягане, упражнения у дома, поддържане на формата, аеробика, плуване, кардио тренировки, други спортове

Re: Как може да се премахне сутрешната скованост?

Мнениеот Alex_mor » 11 Апр 2017, 10:45

viking написа:И аз точно това се замислих, през колко време трябва да ги сменяме матраците. Ние откакто сме го купили нашия преди 5 години не сме го барали.

е той за 5 години не може да си избие парите, а и ако е висококачествен някои са спо 10 години само гаранция, а от там натаък също могат да се ползват. Вече,а ко е обикновен матрак, на 10 години е добре да се подмени, дории по-рано ако се е деформирал.
Alex_mor
 
Мнения: 390
Регистриран на: 18 Юни 2015, 09:39

Re: Как може да се премахне сутрешната скованост?

Мнениеот qwerryyy » 23 Май 2017, 09:37

Обикновените матраци за по 200-300 лева се амортизират само за година, качествените матраци струват доста пари, около 700+ лева, ако търсите наистина качество, на което, когато спите, няма да се деформира и парите ви няма да отидат на вятъра в един момент.
Аватар
qwerryyy
 
Мнения: 1134
Регистриран на: 24 Фев 2015, 21:03

Re: Как може да се премахне сутрешната скованост?

Мнениеот denislavahristova » 20 Юни 2017, 12:13

qwerryyy написа:Обикновените матраци за по 200-300 лева се амортизират само за година, качествените матраци струват доста пари, около 700+ лева, ако търсите наистина качество, на което, когато спите, няма да се деформира и парите ви няма да отидат на вятъра в един момент.


Напълно съм съгласна с теб. Аз си взех от https://www.intermatrak.com/matratsi/magniflex матрак за 704 лева, намален от 749 лева. Определено усетих разликата между този матрак и стария ми матрак, който струваше 200 лева.
denislavahristova
 
Мнения: 124
Регистриран на: 04 Фев 2016, 21:43

Re: Как може да се премахне сутрешната скованост?

Мнениеот La_bomba » 20 Юни 2017, 14:17

Е разликата е осезаема, намалението смешно, де. :) Ако давам 700 лева за нещо не ми е все тая 700 ли е или 750. :lol: Но се усеща голямата разлика. На коя фирма избра матрак?
La_bomba
 
Мнения: 126
Регистриран на: 28 Мар 2017, 10:23

Re: Как може да се премахне сутрешната скованост?

Мнениеот denislavahristova » 28 Юни 2017, 13:52

Взех си на Magniflex. Малко, малко, но за тези пари успях да си взема и една мемори възглавница.
denislavahristova
 
Мнения: 124
Регистриран на: 04 Фев 2016, 21:43

Re: Как може да се премахне сутрешната скованост?

Мнениеот dianaS » 27 Юли 2017, 12:56

Аз също реших проблема след като закупих нов матрак модел Green Life от матраци Mattro.net който е наистина исключително добър с невероятно приятна на допир дамаска. А между другото хъркането от мажът ми също намаля.
dianaS
 
Мнения: 7
Регистриран на: 27 Юли 2017, 12:48

Re: Как може да се премахне сутрешната скованост?

Мнениеот rabotnata pchela » 27 Юли 2017, 15:44

И аз да си призная взех да мисля за матрак, никога не съм имала хубав матрак. Детето също. Сега му взехме НАНИ, нооще не сме го сложили на леглото. Ще го пробвам и аз, ако ми се стори удобен, ще вземем из а спалнята.
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Как може да се премахне сутрешната скованост?

Мнениеот Локумът » 28 Юли 2017, 11:02

Така е, матрака си е много важен. :!: Не трябва да се пропуска използването на добър матрак, все пак тялото ни стои там поне по 5-6 часа на денонощие, значи е нещо важно. Свикнали сме да нае обръщаме внимание на това, на което спим, ама не трябва да е така. С матрака може да се променят много неща. От там нататък вече следват и другите неща, като упражнения и прочие.
Аватар
Локумът
 
Мнения: 2167
Регистриран на: 20 Яну 2015, 16:48

Re: Как може да се премахне сутрешната скованост?

Мнениеот teodoran1 » 10 Сеп 2018, 17:37

Определено си струва да се инвестира с качествен матрак, особено при проблеми с гърба. Преди време се наложи да си купя матрак от по-висок клас https://www.brava.bg/matraci/dormeo/mat ... -sm-dormeo
Определено си заслужава, защото само в рамките на няколко месеца се чувствам много по-добре!
Мотивация е това, което ви кара да започнете, навикът ви помага да продължите https://www.keranova.org/
teodoran1
 
Мнения: 35
Регистриран на: 07 Сеп 2016, 16:47

Re: Как може да се премахне сутрешната скованост?

Мнениеот Monika_Spasova » 11 Сеп 2018, 10:41

Аз пък искам да ви кажа, че онзи ден в технополис ми направиха един масаж и така добре се почувствах. Уреда не беше никак скъп 100 лева, ама така ме отпусна. Изобщо не вярвах да има ефект, а на следващия ден акто станах се чувствах просто страхотно!
Аватар
Monika_Spasova
 
Мнения: 2097
Регистриран на: 07 Апр 2015, 11:32

ПредишнаСледваща

Назад към Фитнес и кардио активност

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта