Идеи как да направя уникален бебешки подарък?

Искамe бебе - бременност, моментът на раждането, майчинство, проблемно забременяване и ин витро, осиновяване и приемна грижа

Re: Идеи как да направя уникален бебешки подарък?

Мнениеот qwerryyy » 21 Мар 2015, 11:33

Локумът написа:
qwerryyy написа:Не е ли достатъчно да бъдат и опаковани ефектно в кутия за подаръци? Винаги ми е изглеждало много красиво! А друг вариант е подаръка да е в плик, това много ще се хареса на родителите. :lol:

E, да в плик винаги е добре, но пък не се показва никакво отношение, а просто вземи му нещо там!

Да, до някъде е така, но има много хора, които имат такива претенции, че никой нормален не може да отговори на тях. Сега исках да подаря рокля на моя приятелка на дъщеря й, но видиш ли била много тъмна, а тя беше тъмно синя. Подсъзнанието на хората е такава лудост, че се изразява и в дрехите, което е смешна история просто, е как да подариш на такъв човек? Даваш пари и толкова, след като са такива консерви, че искат само розово, така да е.
Аватар
qwerryyy
 
Мнения: 1134
Регистриран на: 24 Фев 2015, 21:03

Re: Идеи как да направя уникален бебешки подарък?

Мнениеот Mon_ton » 23 Мар 2015, 17:57

Е, да ако почнат да ми показват разни претенции много тъпо ще ми стане. Сега и аз съм бременна и много бих се зарадвала на какъвто и да е подарък за детето ми, все пак това е уважение и любов към детето,разбира се като имам и някакви претенции. Много ми е обидно, като видя по празници на деца, да им подаряват разни играчки, които откровено си вонят на отрова, по-добре нещо малко, отколкото подобна играчка за 4-5 лева, която е по-скоро опасна.
Аватар
Mon_ton
 
Мнения: 2768
Регистриран на: 24 Ное 2014, 15:54

Re: Идеи как да направя уникален бебешки подарък?

Мнениеот Момчил Митев » 27 Май 2020, 10:10

Здравейте! И на мен ми предстои да търся подарък за бебе. Малката е на 5 месеца - детенце на мои роднини. Скоро ще идват на гости и искам да взема нещо ако не практично, то поне красиво. Мислех си да купя златен или сребърен медальон с буквичка или сърчице... Дали ще е подходящ подарък? Някакви други идеи?
Момчил Митев
 
Мнения: 98
Регистриран на: 25 Ное 2019, 12:23

Re: Идеи как да направя уникален бебешки подарък?

Мнениеот tinkerbell » 17 Авг 2020, 17:51

И на мен ми предстои за тази принцеса:
https://www.instagram.com/p/CD_gyvznlHT/
Аватар
tinkerbell
 
Мнения: 606
Регистриран на: 05 Фев 2016, 18:46

Re: Идеи как да направя уникален бебешки подарък?

Мнениеот nefertiti » 21 Авг 2020, 16:52

tinkerbell написа:И на мен ми предстои за тази принцеса:
https://www.instagram.com/p/CD_gyvznlHT/

Разкошна е, да ви е жива и здрава! Толкова са сладки като спят :heartbeating:
nefertiti
 
Мнения: 1333
Регистриран на: 01 Фев 2016, 15:10

Предишна

Назад към Бременност, раждане и майчинство

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта