Идеи как да направя уникален бебешки подарък?

Искамe бебе - бременност, моментът на раждането, майчинство, проблемно забременяване и ин витро, осиновяване и приемна грижа

Идеи как да направя уникален бебешки подарък?

Мнениеот Mon_ton » 19 Мар 2015, 15:42

На мнооого близки наши приятели, скоро им се роди бебе и се разбрахме да им отидем на гости, за да се запознаем с новия член на семейството им.
И както се полага, не може да отидем с празни ръце, а трябва да направя хубав бебешки подарък, а да си призная, направо ми се ще да е уникален! :mrgreen: Много ми харесват подобни идеи: :idea:

4520f4_4833e033b6f84b45bc0cd6ac87c69799.jpg
4520f4_4833e033b6f84b45bc0cd6ac87c69799.jpg (33.07 KiB) Прегледано 2113 пъти

Само че нито знам какво да сложа, нито как да го опаковам, а още по-малко как да направя подаръка да изглежда толкова нежен и красив. Разбира се, не мога да си позволя да сложа всичко необходимо за бебето в подаръка, затова ще е далеч по-скромен от този на снимката, но ми се иска да се доближа като идея и да направя уникален бебешки подарък за малката госпожица. :D
Надявам се да споделите идеи, какво трябва да съдържа бебешкия подарък, как да го опаковам, за да бъде уникален и наистна красив! Така, чакам идеи как да направя уникален бебешки подарък? :)
Аватар
Mon_ton
 
Мнения: 2768
Регистриран на: 24 Ное 2014, 15:54

Re: Идеи как да направя уникален бебешки подарък?

Мнениеот Anka » 19 Мар 2015, 16:18

Хубаво е да вземеш по-големи дрешки за сезона - да речем за лятото и да са удобни и памучни. Някоя играчка и така. :)
Аватар
Anka
 
Мнения: 1415
Регистриран на: 25 Ное 2014, 13:25

Re: Идеи как да направя уникален бебешки подарък?

Мнениеот Мади Ранчева » 19 Мар 2015, 17:05

Какво значение има как е опакован, щом е практичен! За да е наистина хубав се посъветвай от какво има нужда мамата! :)
Мади Ранчева
 
Мнения: 240
Регистриран на: 21 Яну 2014, 12:37

Re: Идеи как да направя уникален бебешки подарък?

Мнениеот Elica » 19 Мар 2015, 17:29

Мади Ранчева написа:Какво значение има как е опакован, щом е практичен! За да е наистина хубав се посъветвай от какво има нужда мамата! :)

Според мен пък опаковката на всеки подарък е от голямо значение, дори и после да я скъсаш и хвърлиш, това точно показва отношението. Разбира се важното е и подаръка да е практичен и хубав, но поднасянето му не е от по-малко значение.
Аватар
Elica
 
Мнения: 1721
Регистриран на: 26 Ное 2014, 09:37

Re: Идеи как да направя уникален бебешки подарък?

Мнениеот Malina » 19 Мар 2015, 17:54

Много ми харесват такива торти-подарък за бебета, уникални са просто! Не знам как се правят, но стават много красиви, мисля, че трябва да обличаш кашон, в него да сложиш пелена, дрешки, играчки, биберони :) Разбира се след като бебето вече се е родило половината неща ще отпаднат и можеш да заложиш на повече дрехи и подходящи играчки - за зъбки, музикални, комплекти за зъбките ;)
Не искам просто да живея - искам първо да обичам, а между другото да живея!
Аватар
Malina
 
Мнения: 2309
Регистриран на: 02 Дек 2014, 10:33

Re: Идеи как да направя уникален бебешки подарък?

Мнениеот Slavena » 19 Мар 2015, 18:04

Чак пък толкова префърцунени подаръци е безсмислено, дайте му пари и толкова, те родителите ще си решат какво да му вземат на детето, а може да използват парите и за друго.
Slavena
 
Мнения: 957
Регистриран на: 10 Дек 2014, 16:45

Re: Идеи как да направя уникален бебешки подарък?

Мнениеот kalinka-kuku » 20 Мар 2015, 16:09

Това изглежда супер сладко! :mrgreen: Много ми харесва идеята, на мен ми изглежда сякаш, че е в кутия, но може да използваш кутия за играчки, която да напълниш с дрехи, шишета, пелени, играчки. ;)
Аватар
kalinka-kuku
 
Мнения: 1189
Регистриран на: 20 Мар 2015, 15:25

Re: Идеи как да направя уникален бебешки подарък?

Мнениеот qwerryyy » 20 Мар 2015, 16:54

Не е ли достатъчно да бъдат и опаковани ефектно в кутия за подаръци? Винаги ми е изглеждало много красиво! А друг вариант е подаръка да е в плик, това много ще се хареса на родителите. :lol:
Аватар
qwerryyy
 
Мнения: 1134
Регистриран на: 24 Фев 2015, 21:03

Re: Идеи как да направя уникален бебешки подарък?

Мнениеот Локумът » 20 Мар 2015, 17:33

qwerryyy написа:Не е ли достатъчно да бъдат и опаковани ефектно в кутия за подаръци? Винаги ми е изглеждало много красиво! А друг вариант е подаръка да е в плик, това много ще се хареса на родителите. :lol:

E, да в плик винаги е добре, но пък не се показва никакво отношение, а просто вземи му нещо там!
Аватар
Локумът
 
Мнения: 2167
Регистриран на: 20 Яну 2015, 16:48

Re: Идеи как да направя уникален бебешки подарък?

Мнениеот Ваня Стойчева » 20 Мар 2015, 18:33

Ние подаряваме такъв тип подаръци - вземаме всичко необходимо и задължително една торта или бисквити украсени като бебешки неща, ефектно се получава. Подаръка влагаме в кутия, а там слагаме пелена, памперси, играчка, биберони, шишета и нещо специално, което майката е поискала. А ако искат пари, даваме отделно играчка поне и сумата, която сме решили. :)
Аватар
Ваня Стойчева
 
Мнения: 2023
Регистриран на: 16 Дек 2014, 11:24

Следваща

Назад към Бременност, раждане и майчинство

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта