Какво средство за епилация на интимните зони използвате?

Разкрасителни процедури и хитрините на женската красота

Какво средство за епилация на интимните зони използвате?

Мнениеот gomez123 » 19 Мар 2015, 17:29

Много се чудя, понеже скоро обсъждахме с една приятелка различните начини за епилация на интимните зони и установихме, че кола маската не е най-болезненото нещо на света, въпреки че това е само по думите на наши приятелки. :D

От години използвам само крем за епилация и не мога да се престраша да пробвам с епилатор или да отида на кола маска! :idea:
bikini_wax.jpg
bikini_wax.jpg (10.31 KiB) Прегледано 7636 пъти
Моята приятелка си ползва само самобръсначка и не зная дали нещо или някой може да я накара да отиде на кола маска на интимните зони! :roll:
Както и да е, на мен ми е интересно какво мога да направя за себе си и как да се погрижа по най-добрия начин на интимните си зони!

Понеже съм с доста суха кожа, дори и кремовете за епилация за суха и чувствителна кожа, също я изсушават, та се чудих дали няма да е по-добре с кола маска, но пък трябва постоянно да имам вкъщи ленти или постоянно да вися при козметичката ми :idea: :roll:

Според вас кой начин за епилация на интимните зони е най-щадящ за кожата, кой сте предпочели вие и защо? :roll:
gomez123
 
Мнения: 246
Регистриран на: 26 Сеп 2014, 11:42

Re: Какво средство за епилация на интимните зони използвате?

Мнениеот zheleva212 » 19 Мар 2015, 17:31

Това като че ли в последните години стана доста модерно, ние не се епилираме, т.е. поддържаме се, но не се епилираме до кожа и за нас и възрастта или поколението ни е нещо нормално :idea: съответно си нямаме тези проблеми, но кола маската си е най-добрият вариант, откъдето и да го гледаш!
zheleva212
 
Мнения: 383
Регистриран на: 20 Ное 2013, 16:51

Re: Какво средство за епилация на интимните зони използвате?

Мнениеот exotic » 19 Мар 2015, 17:36

Бях като тебе, но веднъж се престраших да ползвам епилатор и оттам нататък стана лесно или по-скоро не толкова болезнено, пак си избива кръвчица на места, но не е нещо фрапиращо, така че като се престрашиш няколко пъти с коал маска, после и с епилатор ще можеш :idea: :)
exotic
 
Мнения: 360
Регистриран на: 15 Авг 2014, 13:29

Re: Какво средство за епилация на интимните зони използвате?

Мнениеот Malina » 19 Мар 2015, 17:52

О, абсурд с епилатор, мен ме боли само по краката, а какво остава там, където е толкова чувствителна зона, дори и на кола маска не бих се престрашила да отида, представям си зверска болка и много кръв! :mrgreen:
Не искам просто да живея - искам първо да обичам, а между другото да живея!
Аватар
Malina
 
Мнения: 2309
Регистриран на: 02 Дек 2014, 10:33

Re: Какво средство за епилация на интимните зони използвате?

Мнениеот Slavena » 19 Мар 2015, 18:03

От малка се скубя с епилатора, още от както бях на 13 и почнах да водя полов живот и се скубя постоянно!
Slavena
 
Мнения: 957
Регистриран на: 10 Дек 2014, 16:45

Re: Какво средство за епилация на интимните зони използвате?

Мнениеот Ваня Стойчева » 19 Мар 2015, 18:14

Радвам се, че за жените на моите години тази мода не важи, защото е просто безумно! :) Едно е да си поддържана, друго е да бъдеш като малко момиченце.. :roll:
Аватар
Ваня Стойчева
 
Мнения: 2023
Регистриран на: 16 Дек 2014, 11:24

Re: Какво средство за епилация на интимните зони използвате?

Мнениеот Mon_ton » 23 Мар 2015, 18:02

Само кола маска, от малка съм на този принцип. За първи път се подложих на кола маска, когато бях на 15г. вече след 10 години нещата са много по-спокойни и ходя с удоволствие дори, почти не ми остана нищо за скубене ;)
Аватар
Mon_ton
 
Мнения: 2768
Регистриран на: 24 Ное 2014, 15:54

Re: Какво средство за епилация на интимните зони използвате?

Мнениеот Pacienti » 23 Мар 2015, 18:50

Бръснач, но после имам проблем с врастналите косъмчета.
Pacienti
 
Мнения: 1251
Регистриран на: 03 Апр 2014, 11:00

Re: Какво средство за епилация на интимните зони използвате?

Мнениеот rabotnata pchela » 23 Мар 2015, 20:41

Pacienti написа:Бръснач, но после имам проблем с врастналите косъмчета.

И аз бях на това положение, като по-млада, сега съм си взела епилатор с бръснеща глава и съм супер доволна :))) т.е. освен, че ги подстигва много късо, има една приставка, която ги заглажда сякаш абе много яко :)))
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Какво средство за епилация на интимните зони използвате?

Мнениеот kauda » 24 Мар 2015, 10:23

А, не се епилирам, сигурна съм, че страшно много ще ме боли и не искам да си го причинявам изобщо! :mrgreen:
Аватар
kauda
 
Мнения: 1654
Регистриран на: 23 Мар 2015, 10:45

Следваща

Назад към Козметика и грим

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта