Взимали ли сте Пикногенол и как ви се отрази?

Витамини и минерали, диетични и други храни - всичко, което допринася за добрия външен вид и перфектно здраве.

Взимали ли сте Пикногенол и как ви се отрази?

Мнениеот ManiJani » 20 Мар 2015, 13:06

Нова съм, но мисля, че тук трябва да ми се намира темата, както и хората, които разбират повечко от добавки!
Спортувам от доста години, но в последно време един приятел взима Пикногенол и казва, че му се отразява добре, а и виждам, че става все по-концентриран и успешен в това, което прави! :idea:

До сега не съм взимала много добавки, но този Пикногенол ми изглежда доста надежден! Понеже не съм много по тези неща, реших да се допитам до вас и да ви помоля за повече съвети и информация относно Пикногенола :idea:
150.jpg
150.jpg (22.43 KiB) Прегледано 2777 пъти
Разбрах, че също става и за подобряване на издръжливостта и вида на кожата, :idea: така че все повече се замислям дали да не си поръчам!

Единственото, което за момента ме спира е, че напоследък по-често имам сърцебиене, а не зная тези препарати как влияят, моля за съвет, от тези от вас, които сте взимали Пикногенол!
ManiJani
 
Мнения: 152
Регистриран на: 20 Мар 2015, 12:40

Re: Взимали ли сте Пикногенол и как ви се отрази?

Мнениеот gomez123 » 20 Мар 2015, 13:14

Не изглежда много вредно, но и аз не съм го ползвала, добре е да се консултираш с някои, които го е ползвал, но е спрял!
gomez123
 
Мнения: 246
Регистриран на: 26 Сеп 2014, 11:42

Re: Взимали ли сте Пикногенол и как ви се отрази?

Мнениеот LaCoquine » 20 Мар 2015, 13:21

Колкото и да съм тренирала, никога не съм взимала такива добавки и не смятам, че по принцип има някаква кой знае каква нужда от тях!
LaCoquine
 
Мнения: 291
Регистриран на: 10 Юли 2014, 14:58

Re: Взимали ли сте Пикногенол и как ви се отрази?

Мнениеот qwerryyy » 20 Мар 2015, 17:11

LaCoquine написа:Колкото и да съм тренирала, никога не съм взимала такива добавки и не смятам, че по принцип има някаква кой знае каква нужда от тях!


И аз си мисля, че е гадно да се пият добавки, а и тези фитнес добавки не е ли пак логично да бъдат изписвани от специалист с някакво медицинско образование?
Аватар
qwerryyy
 
Мнения: 1134
Регистриран на: 24 Фев 2015, 21:03

Re: Взимали ли сте Пикногенол и как ви се отрази?

Мнениеот Локумът » 20 Мар 2015, 17:29

Пий бе и да не ти пука, колко ли може да ти навреди, трябва да се пробва и без друго няма да има кой да ти даде компетентно мнение спрямо точно твоето състояние.
Аватар
Локумът
 
Мнения: 2167
Регистриран на: 20 Яну 2015, 16:48

Re: Взимали ли сте Пикногенол и как ви се отрази?

Мнениеот magda » 28 Апр 2015, 16:33

Смятам е излишно, тъй като трябва или с него или без него, а ако го спреш, предполагам, че ще си проличи по резултатите ти, така че по-добре разчитай сама на себе си!
magda
 
Мнения: 285
Регистриран на: 30 Юни 2014, 13:07

Re: Взимали ли сте Пикногенол и как ви се отрази?

Мнениеот andreicho » 17 Сеп 2016, 17:26

ManiJani написа:Нова съм, но мисля, че тук трябва да ми се намира темата, както и хората, които разбират повечко от добавки!
Спортувам от доста години, но в последно време един приятел взима Пикногенол и казва, че му се отразява добре, а и виждам, че става все по-концентриран и успешен в това, което прави! :idea:

До сега не съм взимала много добавки, но този Пикногенол ми изглежда доста надежден! Понеже не съм много по тези неща, реших да се допитам до вас и да ви помоля за повече съвети и информация относно Пикногенола :idea:
150.jpg
Разбрах, че също става и за подобряване на издръжливостта и вида на кожата, :idea: така че все повече се замислям дали да не си поръчам!

Единственото, което за момента ме спира е, че напоследък по-често имам сърцебиене, а не зная тези препарати как влияят, моля за съвет, от тези от вас, които сте взимали Пикногенол!





Здравей, аз известно време ползвах пикногенол като хранителна добавка на марката Bulgaricus и останах очарована. Бях малко 50/50 дали да си го поръчам, защото във всички сайтове които проверих струва доста скъпо, а в сайта на Bulgaricus 120 капсули са само 45лв.
Рискувах и останах доволна. Препоръчвам на всеки! :)
andreicho
 
Мнения: 1
Регистриран на: 05 Юли 2016, 13:48

Re: Взимали ли сте Пикногенол и как ви се отрази?

Мнениеот Stamen » 10 Авг 2019, 12:14

Да взимал съм пикногенол на Bulgaricus
Много добре действаше на диабета, усещах се жизнен и много добре физически
Stamen
 
Мнения: 16
Регистриран на: 29 Май 2018, 17:11


Назад към Хранителни добавки и биопродукти

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта

cron