Съществува ли перфектното време или поза за зачеване? При вас кога и как се случи?

Отношенията между мъжа и жената, въпроси и проблеми по пикантни теми

Re: Съществува ли перфектното време или поза за зачеване? При вас кога и как се случи?

Мнениеот kauda » 31 Мар 2015, 16:54

nadqta, ами хайде това лято да се похвалиш, че си бебеправила и да очакваме резултатите през следващата пролет ;)
Аватар
kauda
 
Мнения: 1654
Регистриран на: 23 Мар 2015, 10:45

Re: Съществува ли перфектното време или поза за зачеване? При вас кога и как се случи?

Мнениеот Ваня Стойчева » 02 Апр 2015, 12:22

Не мисля, че има значение нито времето, нито позата за зачеване. Важното е времето ;))
Аватар
Ваня Стойчева
 
Мнения: 2023
Регистриран на: 16 Дек 2014, 11:24

Re: Съществува ли перфектното време или поза за зачеване? При вас кога и как се случи?

Мнениеот Mon_ton » 06 Апр 2015, 17:13

При нас не мога да кажа, че позата беше много важна за зачеването, случи се случайно и не мисля, че по принцип бихме ползвали точно тази поза за зачеване, ако това е било целта ни. Правихме опити, но не и всеки път, а то се случи когато не бяхме с тази нагласа.
Аватар
Mon_ton
 
Мнения: 2768
Регистриран на: 24 Ное 2014, 15:54

Re: Съществува ли перфектното време или поза за зачеване? При вас кога и как се случи?

Мнениеот kauda » 27 Апр 2015, 16:58

Mon_ton написа:При нас не мога да кажа, че позата беше много важна за зачеването, случи се случайно и не мисля, че по принцип бихме ползвали точно тази поза за зачеване, ако това е било целта ни. Правихме опити, но не и всеки път, а то се случи когато не бяхме с тази нагласа.

Обикновено така се случва, когато не го мислиш и не ти е фикс идея - нещата се получават :)
Аватар
kauda
 
Мнения: 1654
Регистриран на: 23 Мар 2015, 10:45

Re: Съществува ли перфектното време или поза за зачеване? При вас кога и как се случи?

Мнениеот Ваня Стойчева » 03 Май 2015, 14:25

И двете ми деца ги заченах лятото по морето, не знам случайност ли беше, нарочно ли беше! :mrgreen:
Аватар
Ваня Стойчева
 
Мнения: 2023
Регистриран на: 16 Дек 2014, 11:24

Re: Съществува ли перфектното време или поза за зачеване? При вас кога и как се случи?

Мнениеот Andrey » 05 Май 2015, 12:14

Ние заченахме с пролетта много добре се получи :)
Аватар
Andrey
 
Мнения: 1730
Регистриран на: 20 Ное 2014, 10:04

Re: Съществува ли перфектното време или поза за зачеване? При вас кога и как се случи?

Мнениеот black » 22 Окт 2016, 20:03

Знам, че зимата най-много бебета се получават - хората им е студено, скучно през зимните месеци и после бебето е налице :grin: . Нашето го направихме в стандартната поза с възглавница отдолу, за да не изтече ценния материал :wink: .
black
 
Мнения: 441
Регистриран на: 19 Яну 2016, 12:43

Re: Съществува ли перфектното време или поза за зачеване? При вас кога и как се случи?

Мнениеот kauda » 24 Фев 2017, 11:13

black написа:Знам, че зимата най-много бебета се получават - хората им е студено, скучно през зимните месеци и после бебето е налице :grin: . Нашето го направихме в стандартната поза с възглавница отдолу, за да не изтече ценния материал :wink: .

Егати стандарта. :shock: Аз си мислих, че бебетата си се правят нормално, без да се случва нещо специално... като възглавници и разчитане на гравитацията. ;) Все пак имайки предвид с каква скорост еякулира един мъж, то възглавницата е напълно безсмислена и смешна. :lol:
Аватар
kauda
 
Мнения: 1654
Регистриран на: 23 Мар 2015, 10:45

Re: Съществува ли перфектното време или поза за зачеване? При вас кога и как се случи?

Мнениеот Fancy » 01 Мар 2017, 18:03

Всяко време си е подходящо, пък за поза още повече :smile: . Само да не се превръща в спорт и в стресиращо изживяване.
Fancy
 
Мнения: 497
Регистриран на: 19 Окт 2013, 11:25

Re: Съществува ли перфектното време или поза за зачеване? При вас кога и как се случи?

Мнениеот rabotnata pchela » 21 Юли 2017, 15:07

Чак да знам дали и какво ще си родя и да си го поръчам, надали бих се пробвала. Дали ще е момиче или момче няма значение, е за вбъдеще бих се радвала на едно момиченце, но дали ще сатне, Божа работа.
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

ПредишнаСледваща

Назад към Интимно

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта