Съществува ли перфектното време или поза за зачеване? При вас кога и как се случи?

Отношенията между мъжа и жената, въпроси и проблеми по пикантни теми

Re: Съществува ли перфектното време или поза за зачеване? При вас кога и как се случи?

Мнениеот Lollipop » 28 Авг 2017, 11:53

Ми да ви кажа аз не вярвам че трябва да се утаяват сперматозоидите. :roll: Така нали да имат надоолнище, едва ли не.
Аватар
Lollipop
 
Мнения: 2728
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:55

Re: Съществува ли перфектното време или поза за зачеване? При вас кога и как се случи?

Мнениеот kalina_216 » 19 Сеп 2017, 15:21

Мисля, че няма такова време, всеки трябва да се остави на течението, ако няма някакви заболявания и проблеми, които да казват и да гарантират кога трябва и кога не трябва да се прави секс, за да се зачене.
Оставяте се на течението и нещата стават, хората зачеват в най-различни пози и в най-различно време, няма обещание и статукво.
Аватар
kalina_216
 
Мнения: 292
Регистриран на: 23 Мар 2017, 12:24

Re: Съществува ли перфектното време или поза за зачеване? При вас кога и как се случи?

Мнениеот Ваня Стойчева » 21 Сеп 2017, 12:11

Казват, че голяма част от неуспешните опити за зачеване са психологически. Затова е най-добре да не се мисли за зачеването. Има много опити при изкуствено зачеване, когато след това дете се зачева естествено от същите родители, имали проблема преди години. Но те вече спират да мислят за проблема, примиряват се, че няма да стане и така.
Аватар
Ваня Стойчева
 
Мнения: 2023
Регистриран на: 16 Дек 2014, 11:24

Re: Съществува ли перфектното време или поза за зачеване? При вас кога и как се случи?

Мнениеот Dust » 12 Дек 2018, 16:03

Перфектното време е по време на овулация, то това е ясно.
Ама мястото е без значение. Както и дали ще стоиш след акт с вдигнати крака.
Dust
 
Мнения: 112
Регистриран на: 13 Ное 2018, 12:17

Re: Съществува ли перфектното време или поза за зачеване? При вас кога и как се случи?

Мнениеот Dalia » 13 Дек 2018, 22:21

Лятото е идеалното време за правене на деца. Слънце, плаж, море и горещи страсти. И двете ми деца са морски дарове
Dalia
 
Мнения: 557
Регистриран на: 12 Фев 2013, 17:10

Предишна

Назад към Интимно

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта