Съществува ли перфектното време или поза за зачеване? При вас кога и как се случи?

Отношенията между мъжа и жената, въпроси и проблеми по пикантни теми

Съществува ли перфектното време или поза за зачеване? При вас кога и как се случи?

Мнениеот luchia@marco » 20 Мар 2015, 14:10

От известно време започнахме да работим върху бебеправенето с мъжа ми, но вече 4-ти месец нямаме резултат и се сетих, че може просто този период да не е подходящ за зачеване :roll:

От друга страна е важно и цялостното ни настроение и физическото ни състояние, както и позата :idea: Доста порових, но навсякъде пише нещо различни за най-подходящата поза за зачеване :!:
couple.jpg
couple.jpg (24.1 KiB) Прегледано 1728 пъти
Смятам, че има известна логика, в това че и позата е важна в това начинание, :D но като се замисля, по-скоро умората и липсата на настроение, т.е. бебеправенето по навик оказват по-голямо значение за това дали ще зачена или не :idea:

Надявам се по-опитните да ми споделите дали според вас съществува перфектното време или поза за зачеване :?: :!: Или ако не искате да заемате позиция, просто ми споделете кога и как се случи, случайност или съвсем целенасочено сте заченали по специални начини :idea:
luchia@marco
 
Мнения: 115
Регистриран на: 24 Сеп 2014, 09:54

Re: Съществува ли перфектното време или поза за зачеване? При вас кога и как се случи?

Мнениеот LEILA » 20 Мар 2015, 14:16

Ние бяхме разгорещени, в началото на връзката ни, когато се случиха бебоците, те сигурно затова излязоха двама :mrgreen: Точно по това време напролет, мисля, че и ние като всички животни сега ни е времето да се плодим, така че не се отчайвай
LEILA
 
Мнения: 160
Регистриран на: 10 Май 2014, 10:54

Re: Съществува ли перфектното време или поза за зачеване? При вас кога и как се случи?

Мнениеот maminka » 20 Мар 2015, 14:18

Не мисля, че има перфектна поза за зачеване, рецептата е това, което се прави с много любов, нищо друго не е от значение!
maminka
 
Мнения: 383
Регистриран на: 17 Фев 2014, 15:14

Re: Съществува ли перфектното време или поза за зачеване? При вас кога и как се случи?

Мнениеот Andrey » 20 Мар 2015, 14:20

Е много ясно, че на пролет се правят бебетата ;)) Друга ззакономерност е на връх нова година, но там са случайностите. :lol: :lol: :lol:
Аватар
Andrey
 
Мнения: 1730
Регистриран на: 20 Ное 2014, 10:04

Re: Съществува ли перфектното време или поза за зачеване? При вас кога и как се случи?

Мнениеот rosi39 » 20 Мар 2015, 15:05

И лятото се правят бебета като отидеш някъде на почивка настроението е друго откъсваш се от всички .Нашето бебе го направихме миналата година на морето. :D И много е важно според мен и мисълта .Ние пробвахме почти една година .Така че успех и само напред .
rosi39
 
Мнения: 1
Регистриран на: 28 Яну 2015, 10:23

Re: Съществува ли перфектното време или поза за зачеване? При вас кога и как се случи?

Мнениеот Krum » 20 Мар 2015, 15:22

Aз си мисля, че като се филмираш твърде много и нещата просто замират и психозата пречи нещата да се случат както трябва и от само себе си. :) По-малко го мислете и се оставете по течението.
Аватар
Krum
 
Мнения: 1386
Регистриран на: 21 Ное 2014, 14:30

Re: Съществува ли перфектното време или поза за зачеване? При вас кога и как се случи?

Мнениеот kalinka-kuku » 20 Мар 2015, 15:41

Няма такова време, по всяко време се правят супер деца, но съм забелязала, че сякаш по това време на годината, хората изпитват по-силно сексуално желание, това може и да помогне за зачеването. :)
Аватар
kalinka-kuku
 
Мнения: 1189
Регистриран на: 20 Мар 2015, 15:25

Re: Съществува ли перфектното време или поза за зачеване? При вас кога и как се случи?

Мнениеот dinkog » 25 Мар 2015, 11:47

А не мисля, че има значение времето, важното е да се правят опити и да не се филмират много хората по въпроса ;)
Аватар
dinkog
 
Мнения: 611
Регистриран на: 21 Мар 2015, 11:37

Re: Съществува ли перфектното време или поза за зачеване? При вас кога и как се случи?

Мнениеот Malina » 25 Мар 2015, 13:44

На пролет и ние като повечето животни почваме да се разгонваме и да ни се приискват все повече и по-различни неща да правим, хехе ;)) Мисля, че е супер подходящо време за зачеване, макар че ако се мисли за практичната гледан точка при раждането на децата, то по-добре е да се зачеват лятото, за да се раждат на пролет. :mrgreen:
Не искам просто да живея - искам първо да обичам, а между другото да живея!
Аватар
Malina
 
Мнения: 2309
Регистриран на: 02 Дек 2014, 10:33

Re: Съществува ли перфектното време или поза за зачеване? При вас кога и как се случи?

Мнениеот nadqta » 31 Мар 2015, 16:30

rosi39 написа:И лятото се правят бебета като отидеш някъде на почивка настроението е друго откъсваш се от всички .Нашето бебе го направихме миналата година на морето. :D И много е важно според мен и мисълта .Ние пробвахме почти една година .Така че успех и само напред .

И аз съм на същото мнение, бебетата се правят в спокойна атмосфера, когато ти е най-готино, а какъв по-хубав сезон от лятото за бебеправене! Винаги съм си мислила, че така ще стане моето един ден :D
nadqta
 
Мнения: 406
Регистриран на: 29 Окт 2014, 11:23

Следваща

Назад към Интимно

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта