Как трябва да се наказват родителите, които пренебрегват грижите към децата си?

Всяко мнение има място на ринга и никой противник не е за подценяване - не се караме, а дискутираме!

Re: Как трябва да се наказват родителите, които пренебрегват грижите към децата си?

Мнениеот dinkog » 03 Юни 2015, 13:43

Проблемът е, че изобщо се раждат такива деца, както казах - трябва още преди раждането да се е взело под внимание условията, в които ще расте и ще живее това дете, защото от цигански котун нищо не може да излезе!
Аватар
dinkog
 
Мнения: 611
Регистриран на: 21 Мар 2015, 11:37

Re: Как трябва да се наказват родителите, които пренебрегват грижите към децата си?

Мнениеот qwerryyy » 03 Юни 2015, 15:17

Наказания, то закони за убийство няма ние наказания търисм, защото някой не си гледал децата.. моля ви се ;) А и точно тази група от снимката далеч не се занимават сгледането на деца, там са единици тези, които са си отгледали децата нормално.
Аватар
qwerryyy
 
Мнения: 1134
Регистриран на: 24 Фев 2015, 21:03

Re: Как трябва да се наказват родителите, които пренебрегват грижите към децата си?

Мнениеот Jully » 04 Юни 2015, 16:02

qwerryyy написа:Наказания, то закони за убийство няма ние наказания търисм, защото някой не си гледал децата.. моля ви се ;) А и точно тази група от снимката далеч не се занимават сгледането на деца, там са единици тези, които са си отгледали децата нормално.

Имаш право, за съжаление е точно така, няма никакви наказания, а е задължително да има такива, защото иначе е доста тъпо!
Аватар
Jully
 
Мнения: 1471
Регистриран на: 30 Апр 2015, 09:36

Re: Как трябва да се наказват родителите, които пренебрегват грижите към децата си?

Мнениеот dinkog » 17 Юни 2015, 11:16

Затова кастрация и тва е ;)
Аватар
dinkog
 
Мнения: 611
Регистриран на: 21 Мар 2015, 11:37

Re: Как трябва да се наказват родителите, които пренебрегват грижите към децата си?

Мнениеот Lili_pili » 01 Сеп 2015, 14:41

Jully написа:
qwerryyy написа:Наказания, то закони за убийство няма ние наказания търисм, защото някой не си гледал децата.. моля ви се ;) А и точно тази група от снимката далеч не се занимават сгледането на деца, там са единици тези, които са си отгледали децата нормално.

Имаш право, за съжаление е точно така, няма никакви наказания, а е задължително да има такива, защото иначе е доста тъпо!

След като няма контрол за нищо няма и това е, макар че мисля има много абсурдни случаи да се прибират децата на родителите.
Когато едно нещо се случи един път, не е задължително да се повтори, но случи ли се два пъти, то със сигурност ще има и трети път.
Аватар
Lili_pili
 
Мнения: 923
Регистриран на: 09 Яну 2015, 09:56

Re: Как трябва да се наказват родителите, които пренебрегват грижите към децата си?

Мнениеот Локумът » 01 Сеп 2015, 15:10

И аз съм чувал за отнети деца и то в сравнително добре гледаи семейства, мисля, че и там има някакъв бизнес, както нявяскъде в България.
Аватар
Локумът
 
Мнения: 2167
Регистриран на: 20 Яну 2015, 16:48

Re: Как трябва да се наказват родителите, които пренебрегват грижите към децата си?

Мнениеот Локумът » 01 Сеп 2015, 15:10

И аз съм чувал за отнети деца и то в сравнително добре гледаи семейства, мисля, че и там има някакъв бизнес, както нявяскъде в България.
Аватар
Локумът
 
Мнения: 2167
Регистриран на: 20 Яну 2015, 16:48

Re: Как трябва да се наказват родителите, които пренебрегват грижите към децата си?

Мнениеот qwerryyy » 01 Сеп 2015, 15:35

Jully написа:
qwerryyy написа:Наказания, то закони за убийство няма ние наказания търисм, защото някой не си гледал децата.. моля ви се ;) А и точно тази група от снимката далеч не се занимават сгледането на деца, там са единици тези, които са си отгледали децата нормално.

Имаш право, за съжаление е точно така, няма никакви наказания, а е задължително да има такива, защото иначе е доста тъпо!

И това е едно от нещата, които трябва да се променят, като цяло е поредното доказателство, че в България властва беззаконието и всеки наистина е над закона!
Аватар
qwerryyy
 
Мнения: 1134
Регистриран на: 24 Фев 2015, 21:03

Re: Как трябва да се наказват родителите, които пренебрегват грижите към децата си?

Мнениеот Jully » 03 Сеп 2015, 10:17

Ако си мислим и говорим за неща, които са в мечтите ни, отнемането на родителските права и моменталната възможност за осиновяване ще накара доста хора да преосмислят държанието си към децата.
Аватар
Jully
 
Мнения: 1471
Регистриран на: 30 Апр 2015, 09:36

Re: Как трябва да се наказват родителите, които пренебрегват грижите към децата си?

Мнениеот silver933 » 03 Сеп 2015, 10:48

Jully написа:Ако си мислим и говорим за неща, които са в мечтите ни, отнемането на родителските права и моменталната възможност за осиновяване ще накара доста хора да преосмислят държанието си към децата.

Абе трябва да има малко картбланш за да могат да се поправят, ако имат желание. :)
Аватар
silver933
 
Мнения: 2103
Регистриран на: 14 Ное 2014, 16:02

ПредишнаСледваща

Назад към Сблъсък

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта

cron