Как е възможно да повишим температурата на тялото си, за да горим повече мазнини?

Споделете всичко, което ви вълнува – любопитни факти, мнения или размишления. Общи приказки по общи теми.

Как е възможно да повишим температурата на тялото си, за да горим повече мазнини?

Мнениеот Коцева » 23 Мар 2015, 17:04

С възрастта започнах да наддавам на тегло и това ме плаши. Не зная дали става въпрос до хормони или нещо друго, но четох, че хората с по-ниска температура на тялото са предразположени към напълняване, съответно тези, на които температурата им се доближава до 37 градуса, апък едва ли не са имунизирани да напълняват!
weightloss.jpg
weightloss.jpg (13.97 KiB) Прегледано 2936 пъти
Температурата възможно ли е да бъде повишена до толкова, че да не се чувстваш зле, а само да топиш килограми? :roll: Обикновено, когато съм болна и съм била с температурата, след като съм я свалила до 37 се чувствам доста по-добре, но не мога да си представя постоянната ми температура да бъде толкова! :roll:

Всъщност смятате ли, че това е истина и възможно ли е да повишим температурата си до нормалната граница 37 и по този начин да свалим килограми или поне да ги ограничим :roll: Пробвали ли сте да горите мазнини по този начин?
Коцева
 
Мнения: 213
Регистриран на: 04 Фев 2014, 17:36

Re: Как е възможно да повишим температурата на тялото си, за да горим повече мазнини?

Мнениеот MerryPop » 23 Мар 2015, 17:08

Това може да бъде опасно, не се опитвай да правиш подобни експерименти, ако искаш да топиш килограми по подобен начин, по-добре да ходиш на сауна, а не да си вдигаш температурата! :!: :!:
MerryPop
 
Мнения: 271
Регистриран на: 04 Юни 2014, 12:20

Re: Как е възможно да повишим температурата на тялото си, за да горим повече мазнини?

Мнениеот ramimni » 23 Мар 2015, 17:09

Това е някакъв абсурден мит или не зная какво точно, нямаш право да си причиняваш такива неща, нито е доказано, нито нищо, не експериментирай!
ramimni
 
Мнения: 499
Регистриран на: 29 Яну 2014, 17:18

Re: Как е възможно да повишим температурата на тялото си, за да горим повече мазнини?

Мнениеот dinkog » 23 Мар 2015, 17:13

Е честно ли, да искаш да си повишиш температурата, за да топиш мазнини, вече ми се вижда абсолютна и крайна лудост! Иначе не знаех, че 37 градуса е нормалната температура.
Аватар
dinkog
 
Мнения: 611
Регистриран на: 21 Мар 2015, 11:37

Re: Как е възможно да повишим температурата на тялото си, за да горим повече мазнини?

Мнениеот kauda » 23 Мар 2015, 17:39

Ква е тая абсолютна глупост, да повишиш температурата си, за да имаш по-хубаво тяло, ненормално ми се вижда. :) Загрявай се и тренирай, така ще се затоплиш. :)
Аватар
kauda
 
Мнения: 1654
Регистриран на: 23 Мар 2015, 10:45

Re: Как е възможно да повишим температурата на тялото си, за да горим повече мазнини?

Мнениеот Bambaa » 23 Мар 2015, 17:57

Със сигурност са имали нещо съвсем различно предвид в тази статия, предполагам са констатирали, че хората, които по принцип имат по-висока телесна температура са с по-малък шанс да затлъстеят, а не, че ако си поддържаш изкуствено висока температурата ще отслабваш, те ги приемайте нещата за чиста монета, моля ви се!
Аватар
Bambaa
 
Мнения: 590
Регистриран на: 30 Апр 2014, 16:28

Re: Как е възможно да повишим температурата на тялото си, за да горим повече мазнини?

Мнениеот Slavena » 23 Мар 2015, 18:07

Bambaa написа:Със сигурност са имали нещо съвсем различно предвид в тази статия, предполагам са констатирали, че хората, които по принцип имат по-висока телесна температура са с по-малък шанс да затлъстеят, а не, че ако си поддържаш изкуствено висока температурата ще отслабваш, те ги приемайте нещата за чиста монета, моля ви се!

Aз съм с по-висока температура, но в никакъв случай не мога да кажа, че съм останала слабичка ;))
Slavena
 
Мнения: 957
Регистриран на: 10 Дек 2014, 16:45

Re: Как е възможно да повишим температурата на тялото си, за да горим повече мазнини?

Мнениеот Harmony » 30 Апр 2015, 16:24

Slavena написа:
Bambaa написа:Със сигурност са имали нещо съвсем различно предвид в тази статия, предполагам са констатирали, че хората, които по принцип имат по-висока телесна температура са с по-малък шанс да затлъстеят, а не, че ако си поддържаш изкуствено висока температурата ще отслабваш, те ги приемайте нещата за чиста монета, моля ви се!

Aз съм с по-висока температура, но в никакъв случай не мога да кажа, че съм останала слабичка ;))

Е колко пък да ти е висока постоянната температура? :?
Аватар
Harmony
 
Мнения: 516
Регистриран на: 03 Окт 2013, 13:20

Re: Как е възможно да повишим температурата на тялото си, за да горим повече мазнини?

Мнениеот Kaya » 12 Юни 2015, 09:06

Какви са тези глупости?! Да се повиши температурата на тялото, ами докарайте си грип и ще ви помогне да отслабвате, пневмония също става.
Ако си знаете цената, значи се е налагало да я казвате на някого.
Аватар
Kaya
 
Мнения: 2797
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:52

Re: Как е възможно да повишим температурата на тялото си, за да горим повече мазнини?

Мнениеот dinkog » 19 Юни 2015, 16:02

Kaya написа:Какви са тези глупости?! Да се повиши температурата на тялото, ами докарайте си грип и ще ви помогне да отслабвате, пневмония също става.

Тва гарантира свалени няколко килограма, иза не бях чувал за таква глупост :)
Аватар
dinkog
 
Мнения: 611
Регистриран на: 21 Мар 2015, 11:37

Следваща

Назад към Общи приказки

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта

cron