Как премахвате следите от дезодоранти по дрехите?

Полезни съвети и практични идеи за дома и градината

Re: Как премахвате следите от дезодоранти по дрехите?

Мнениеот kalinka-kuku » 14 Сеп 2015, 15:47

miron написа:е, това е много гадно! :) Мисля, че няма спасение, много такива дрехи имам, от които не става нищо просто.
Пробвай да ги изтъркаш с лимон и сода сигурна съм, че ще помогне ;)
Аватар
kalinka-kuku
 
Мнения: 1189
Регистриран на: 20 Мар 2015, 15:25

Re: Как премахвате следите от дезодоранти по дрехите?

Мнениеот maminka » 14 Сеп 2015, 16:42

marsu написа:
miron написа:е, това е много гадно! :) Мисля, че няма спасение, много такива дрехи имам, от които не става нищо просто.
Пробвай да ги изтъркаш с лимон и сода сигурна съм, че ще помогне ;)

Хмм това е интересно предложение, да ти кажа досега не ми се е случвало да го изпробвам като вариант, но ми се струва удачно :idea:
maminka
 
Мнения: 383
Регистриран на: 17 Фев 2014, 15:14

Re: Как премахвате следите от дезодоранти по дрехите?

Мнениеот kalinka-kuku » 15 Сеп 2015, 13:59

Най-вероятно ще стане! :)
Аватар
kalinka-kuku
 
Мнения: 1189
Регистриран на: 20 Мар 2015, 15:25

Re: Как премахвате следите от дезодоранти по дрехите?

Мнениеот Nightmare » 15 Сеп 2015, 14:32

Малко се съмнявам, доста са упорити тези петна, особено ако са тениски, които не от вчера са в такова състояние, едва ли ще успеят само лимона и содата :idea:
Nightmare
 
Мнения: 494
Регистриран на: 11 Ное 2013, 15:00

Re: Как премахвате следите от дезодоранти по дрехите?

Мнениеот dessiblond » 01 Фев 2017, 15:29

Има един бял сапун, който си купих от едно малко непретенциозно магазинче, в прозрачна опаковка. Много добре се справя с всякакви петна, предполагам, че и с тези също. Само не мога да се сетя за името, на мен ми свърши и като се заредя пак, ще го напиша.
dessiblond
 
Мнения: 421
Регистриран на: 25 Ное 2013, 14:13

Re: Как премахвате следите от дезодоранти по дрехите?

Мнениеот Rali_hr » 09 Фев 2017, 16:01

dessiblond написа:Има един бял сапун, който си купих от едно малко непретенциозно магазинче, в прозрачна опаковка. Много добре се справя с всякакви петна, предполагам, че и с тези също. Само не мога да се сетя за името, на мен ми свърши и като се заредя пак, ще го напиша.

Те са точно такива смотани сапуни, водят се за петна, напълно невзрачни, но вършат супер работа. аз вземам такива от Кауфланд.
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Re: Как премахвате следите от дезодоранти по дрехите?

Мнениеот pavleta » 10 Фев 2017, 00:11

От дезодорантите може и по-лесно да се махат, но от ролките доста по-трудно става, след пране в пералнята пак си личат. Дали ще се махнат с този сапун ,ако ги натъркам ?
pavleta
 
Мнения: 467
Регистриран на: 18 Яну 2016, 16:33

Re: Как премахвате следите от дезодоранти по дрехите?

Мнениеот kauda » 12 Фев 2017, 08:54

pavleta написа:От дезодорантите може и по-лесно да се махат, но от ролките доста по-трудно става, след пране в пералнята пак си личат. Дали ще се махнат с този сапун ,ако ги натъркам ?

Можеш да пробваш, но според мен ще трябва нещо по-ефикасно... Макар че аз нямам никавки проблеми с петна под мишниците, може би на бели дрехи си личат?
Аватар
kauda
 
Мнения: 1654
Регистриран на: 23 Мар 2015, 10:45

Re: Как премахвате следите от дезодоранти по дрехите?

Мнениеот Blue_sky » 31 Май 2018, 17:23

Аз все още търся "вълшебният препарат", който да помогне за премахване на следи от дезодорант по дрехите, но не намирам такъв. Затова просто смених тениските и... дезодоранта. В момента използвам този на Адидас и мога да кажа, че съм много доволна. Не оставя следи и позволява да нося любимите дрехи дълго време.
Аватар
Blue_sky
 
Мнения: 51
Регистриран на: 21 Мар 2018, 17:51

Re: Как премахвате следите от дезодоранти по дрехите?

Мнениеот kalinka-kuku » 01 Юни 2018, 14:10

имала съм подобен проблем с ръбовете на потниците, подмишниците, образува се едно "твърдо" място от комбинацията може би на пот и дезедорант. Но при пране всичко изчезва, не съм имала проблеми.
Аватар
kalinka-kuku
 
Мнения: 1189
Регистриран на: 20 Мар 2015, 15:25

ПредишнаСледваща

Назад към За дома – съвети и идеи

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта