Силиконови и самозалепващи сутиени, какви наблюденията имате върху тях?

Разкрасителни процедури и хитрините на женската красота

Силиконови и самозалепващи сутиени, какви наблюденията имате върху тях?

Мнениеот Mamacita » 24 Мар 2015, 13:56

Скоро видях едни самозалепващи сутиени, които са силиконови, но не съм особено обнадеждена, че ще е много стабилен.

Гърдите ми не са особено големи, с чашка Б съм, но нямам никакви наблюдения върху силиконовите сутиени, а сега идва лято и си накупих няколко блузки с гол гръб! Мислите ли, че силиконовите сутиени са достатъчно стабилни, за да издържат да кажем поне работния ден? :roll:
original.jpg
original.jpg (20.98 KiB) Прегледано 4779 пъти
Доста нереално стабилни ми изглеждат силиконовите и самозалепващите сутиени на снимките, затова се чудя дали наистина могат да издържат една разходка, една сватба или просто един работен ден време? :roll:
Какви наблюдения имате върху силиконовите и самозалепващите сутиени, каква работа вършат и дали биха стоели добре на гърди с чашка Б? :roll:
Mamacita
 
Мнения: 250
Регистриран на: 13 Дек 2014, 10:52

Re: Силиконови и самозалепващи сутиени, какви наблюденията имате върху тях?

Мнениеот ManiJani » 24 Мар 2015, 13:59

Определено не бих си купила, на една приятелка ми каза, че сестра й си купила и й паднал на улицата, доста шокиращо, нали :?: :!: :shock: :shock:
ManiJani
 
Мнения: 152
Регистриран на: 20 Мар 2015, 12:40

Re: Силиконови и самозалепващи сутиени, какви наблюденията имате върху тях?

Мнениеот Harmony » 24 Мар 2015, 14:05

С доста голям бюст съм и когато съм без сутиен ме боли гърба, но за няколко часа нищо не мисля, че ще ми стане, но как да разчитам на тези, че няма да се отлепят, въпреки че ако нямам за цел да ги събирам, понеже моите са си събрани, то и лепенките за зърна ще свършат същата работа :idea:
Аватар
Harmony
 
Мнения: 516
Регистриран на: 03 Окт 2013, 13:20

Re: Силиконови и самозалепващи сутиени, какви наблюденията имате върху тях?

Мнениеот rabotnata pchela » 24 Мар 2015, 14:22

Не мисля, че могат да ми свършат работа честно ад си призная, а и при всяко мърдане няма ли да се разместват, надали са залепени кой знае колко добре, аз не бих ги взела ;))
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Силиконови и самозалепващи сутиени, какви наблюденията имате върху тях?

Мнениеот Gorica23 » 24 Мар 2015, 15:07

ManiJani написа:Определено не бих си купила, на една приятелка ми каза, че сестра й си купила и й паднал на улицата, доста шокиращо, нали :?: :!: :shock: :shock:

Е, тя по сутиен ли се е разхождала. :)
Аз си бях взела, но издържах половин час. Страшно запарват и се потиш ужасно, а за лятото да не говорим.
Gorica23
 
Мнения: 790
Регистриран на: 03 Апр 2014, 10:58

Re: Силиконови и самозалепващи сутиени, какви наблюденията имате върху тях?

Мнениеот miron » 24 Мар 2015, 15:29

Това няма ли много да запарва? :)) Покрай балът ми преди 15 години беше супер мода жените да са с такива сутиени! :))
miron
 
Мнения: 668
Регистриран на: 22 Мар 2015, 11:01

Re: Силиконови и самозалепващи сутиени, какви наблюденията имате върху тях?

Мнениеот Elica » 24 Мар 2015, 16:48

Носила съм такъв сутиен преди, наистина е много гадно, защото освен, че запарва, през цялото време се притеснявах да не ми падне сутиена :)
Аватар
Elica
 
Мнения: 1721
Регистриран на: 26 Ное 2014, 09:37

Re: Силиконови и самозалепващи сутиени, какви наблюденията имате върху тях?

Мнениеот Lili_pili » 24 Мар 2015, 18:15

Много обичам да нося такива сутиени, особено лятото, когато често ходя с блузи с гол гръб, много по-добре стои от нормалния сутиен, е малко е неудобно, но красотата изисква жертви!
Когато едно нещо се случи един път, не е задължително да се повтори, но случи ли се два пъти, то със сигурност ще има и трети път.
Аватар
Lili_pili
 
Мнения: 923
Регистриран на: 09 Яну 2015, 09:56

Re: Силиконови и самозалепващи сутиени, какви наблюденията имате върху тях?

Мнениеот Локумът » 24 Мар 2015, 18:22

хахаха представям си какъв шок и ужас ще е за някой мъж да му каже приятелката "а сега отлепи еййй тука!" :shock: :shock: :shock: :shock: Такова не съм виждал на живо и се надявам да не се сращам с подобен тип лепенка :)
Аватар
Локумът
 
Мнения: 2167
Регистриран на: 20 Яну 2015, 16:48

Re: Силиконови и самозалепващи сутиени, какви наблюденията имате върху тях?

Мнениеот qwerryyy » 25 Мар 2015, 14:02

Много сам и странни и не бих носила подобен тип сутиен! :) Наистина през цялото време ще се притеснявам дали ще са ми удобни и дали всичко ще ми е наред, дали няма да паднат някъде? :roll:
Аватар
qwerryyy
 
Мнения: 1134
Регистриран на: 24 Фев 2015, 21:03

Следваща

Назад към Козметика и грим

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта