Смятате ли, че се вписвате в нашия стандарт за красота и какъв е той?

Пълна свобода за силния пол - всички теми, които вълнуват истинския мъж, без табута и критични женски коментари.

Re: Смятате ли, че се вписвате в нашия стандарт за красота и какъв е той?

Мнениеот miron » 08 Сеп 2015, 17:12

Krum написа:То хубаво майтап става, ама с тея оскубани вежди аз не мога да се впиша в правилния стандарт. :mrgreen:

те са за никъде, веждите са много важни ама жените не го разбират много често, то и мъжете вече взеха да се скубят де!
miron
 
Мнения: 668
Регистриран на: 22 Мар 2015, 11:01

Re: Смятате ли, че се вписвате в нашия стандарт за красота и какъв е той?

Мнениеот dejavu » 27 Яну 2017, 16:13

Младите българки едва ли се различават по вкус от другите европейки - слаби, с набола брада, вързано високо на темето малко опашле :grin: . Това поне на външен вид. На вътрешен не смея да си помисля :mrgreen: .
dejavu
 
Мнения: 413
Регистриран на: 09 Окт 2013, 14:06

Re: Смятате ли, че се вписвате в нашия стандарт за красота и какъв е той?

Мнениеот Monika_Spasova » 27 Яну 2017, 16:33

dejavu написа:Младите българки едва ли се различават по вкус от другите европейки - слаби, с набола брада, вързано високо на темето малко опашле :grin: . Това поне на външен вид. На вътрешен не смея да си помисля :mrgreen: .

Това е новата мода в наши дни и при мъжете се получава готино, че тотално изменя вида от много късата коса подстригана 1 номер и скучен външен вид, вече и мъжете предизвикват с различна визия, което мен лично много ме радва.
Аватар
Monika_Spasova
 
Мнения: 2097
Регистриран на: 07 Апр 2015, 11:32

Re: Смятате ли, че се вписвате в нашия стандарт за красота и какъв е той?

Мнениеот viking » 31 Яну 2017, 14:15

Определено има по-голямо разнообразие и в мъжките прически, спор няма :smile: . Едва ли обаче се е променил толкова вкусът на жените. Всяка въздиша по висок, строен и мускулест тип, а дали в реалния живот се радва на такъв, не се наемам да кажа :grin: .
viking
 
Мнения: 243
Регистриран на: 27 Май 2014, 10:29

Предишна

Назад към Зона за мъже

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта