Смятате ли, че се вписвате в нашия стандарт за красота и какъв е той?

Пълна свобода за силния пол - всички теми, които вълнуват истинския мъж, без табута и критични женски коментари.

Смятате ли, че се вписвате в нашия стандарт за красота и какъв е той?

Мнениеот BeenieGal » 24 Мар 2015, 14:55

Дамите си имат някакъв тип мъже, които харесват, да кажем, но има и типове мъже, които са установени като секс символи или иначе казано, установен е някакъв стандарт за красота и при тях :!:

Да си призная не мога точно да разбера какъв е той, тъй като винаги се оказва, че аз съм си харесала мъжете, които моите приятелки са подминали и са вторачили очи в някакви като извадени от списание, които едва ли биха им обърнали внимание, тъй като техният стандарт за красота, да кажем, че изглежда като Николета Лозанова :lol: :lol:
fcab.jpg
fcab.jpg (11.57 KiB) Прегледано 2027 пъти
Аз си падам по този тип сладури, които си се списват в стандарта ми, но пък в същото време не са нещо кой знае какво :idea: Това си е моят стандарт за красота при мъжете, но вие, господа, в кой от стандартите се вписвате? :roll:

Смятате ли, че на различните места стандартът за мъжка красота е различен и какъв смятате, че е тук в България, чувствате ли се вписани в него? :roll:
Аватар
BeenieGal
 
Мнения: 483
Регистриран на: 03 Окт 2014, 11:18

Re: Смятате ли, че се вписвате в нашия стандарт за красота и какъв е той?

Мнениеот valiopaf » 24 Мар 2015, 15:14

Е, аз не приличам на този сладур, но пък се чувствам достатъчно добре в кожата си, за да привличам жените :D ама съм и скромен, даже :lol: :lol:
valiopaf
 
Мнения: 92
Регистриран на: 05 Фев 2014, 13:30

Re: Смятате ли, че се вписвате в нашия стандарт за красота и какъв е той?

Мнениеот gomez123 » 24 Мар 2015, 15:17

И на мен ми допадат този тип мъже, но стандартите навсякъде са си различни и не зависят само от етноса, например, в Америка по-косматите мъже не им правят впечатление, докато тук не е така, а и на мен не са ми особено приятни :idea:
gomez123
 
Мнения: 246
Регистриран на: 26 Сеп 2014, 11:42

Re: Смятате ли, че се вписвате в нашия стандарт за красота и какъв е той?

Мнениеот miron » 24 Мар 2015, 15:27

не мисля, че им стандарт вече, сега е модерно да си ... ъъ.. как да кажа :) С епилирани гърди, с широк гръб, оскубани вежди, това е нашенския стандарт в момента. Но предпочитам да не съм част от тях.
miron
 
Мнения: 668
Регистриран на: 22 Мар 2015, 11:01

Re: Смятате ли, че се вписвате в нашия стандарт за красота и какъв е той?

Мнениеот Elica » 24 Мар 2015, 16:51

От кога пък има стандарти за красота? :mrgreen: За всеки влак си има пътници, така че няма нужда да се влиза в някакви определени визии, важното е човек да изглежда добре за себе си, а то все ще се намери някоя луда, която да го хареса.
Аватар
Elica
 
Мнения: 1721
Регистриран на: 26 Ное 2014, 09:37

Re: Смятате ли, че се вписвате в нашия стандарт за красота и какъв е той?

Мнениеот Lili_pili » 24 Мар 2015, 18:15

Този сладур на снимката как да не го харесам, само татуировките са му малко в повече!
Когато едно нещо се случи един път, не е задължително да се повтори, но случи ли се два пъти, то със сигурност ще има и трети път.
Аватар
Lili_pili
 
Мнения: 923
Регистриран на: 09 Яну 2015, 09:56

Re: Смятате ли, че се вписвате в нашия стандарт за красота и какъв е той?

Мнениеот valiopaf » 03 Апр 2015, 12:45

Lili_pili написа:Този сладур на снимката как да не го харесам, само татуировките са му малко в повече!

За моя стандарт са малко татусите, а за себе си мога да кажа, че не се вписвам поради тази причина, може би, а и защото съм прекалено късо подстриган, спрямо хубавеца ви :lol:
valiopaf
 
Мнения: 92
Регистриран на: 05 Фев 2014, 13:30

Re: Смятате ли, че се вписвате в нашия стандарт за красота и какъв е той?

Мнениеот qwerryyy » 03 Апр 2015, 15:53

valiopaf написа:
Lili_pili написа:Този сладур на снимката как да не го харесам, само татуировките са му малко в повече!

За моя стандарт са малко татусите, а за себе си мога да кажа, че не се вписвам поради тази причина, може би, а и защото съм прекалено късо подстриган, спрямо хубавеца ви :lol:

Ооо, прическата е много важна, жените не обичат много късо подстриганите мъже, тип 2-ри номер на машинката, ние искаме да имате коса и индивидуална прическа! :oops:
Аватар
qwerryyy
 
Мнения: 1134
Регистриран на: 24 Фев 2015, 21:03

Re: Смятате ли, че се вписвате в нашия стандарт за красота и какъв е той?

Мнениеот Kremiliya » 03 Апр 2015, 16:15

И аз харесвам мъже с малко коса, наистина да имат прическа. Този затворнически стил не ми харесва изобщо.
Аватар
Kremiliya
 
Мнения: 1865
Регистриран на: 20 Ное 2014, 11:14

Re: Смятате ли, че се вписвате в нашия стандарт за красота и какъв е той?

Мнениеот Krum » 03 Апр 2015, 17:02

Стандартите заприличват повече на чалга стандарти, отколкото на нещо по-добро.. Тъй че се надявам да не се вписвам много...
Аватар
Krum
 
Мнения: 1386
Регистриран на: 21 Ное 2014, 14:30

Следваща

Назад към Зона за мъже

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта