За и Против кърменето на обществени места

Всяко мнение има място на ринга и никой противник не е за подценяване - не се караме, а дискутираме!

Re: За и Против кърменето на обществени места

Мнениеот Filipa » 18 Май 2015, 14:28

silver933 написа:Онзи ден видях една жена да кърми в центъра на града на една пейка, супер нормално ми се видя. Единственото, което не ми хареса беше, че в жегата беше покрила главата на детето с шал, въпреки че не беше разголена, но явно за да не я хокаме. Детето също беше неспокойно, но като цяло никой не й обърна внимание нито й направи забележка, което е похвално, но тя се оглеждаше като наплашена кошута. :roll:

Нормално. Имаме тенденцията да отиваме в двете крайности. ;)
Filipa
 
Мнения: 127
Регистриран на: 08 Апр 2015, 11:17

Re: За и Против кърменето на обществени места

Мнениеот Pipilota » 18 Май 2015, 14:40

Kaya написа:В случая с майката в мола май точно въпрос на морал е. Често съм чувала баби да се възмущават на кърмещите жени, а и децата са пошли и противни! Бяхме навън, на слънце беше поне 45 градуса имоята приятелка съблече сина си до кръста (на 5г). и децата започнаха да се подсмихват и да му се подиграват, това нормално ли е? Научил си 4-5-6г. деца че циците са срамно нещо (и то подчертавам- беше момче!) :shock: :shock: :shock: :shock:

Абсолютна глупост, за мен също не е ясно, защо от малки децата биват приучаване на сексуални белези и нещо си! :!: :!: :!: Те утре като нищо да почнат да се смеят и на някоя кърмеща майка.
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: За и Против кърменето на обществени места

Мнениеот Lisica » 19 Май 2015, 16:04

Все пак едно време са кърмили навсякъде, сега кое му е срамното и аз не го харесвам много но уви!
Аватар
Lisica
 
Мнения: 1044
Регистриран на: 25 Мар 2015, 09:55

Re: За и Против кърменето на обществени места

Мнениеот Anka » 19 Май 2015, 16:37

Нека се кърмят децата, не стига, че това е най-добрия им старт в живота, ами искат и да им го отнемат!
Аватар
Anka
 
Мнения: 1415
Регистриран на: 25 Ное 2014, 13:25

Re: За и Против кърменето на обществени места

Мнениеот Ваня Стойчева » 18 Яну 2016, 14:44

Днес отново попаднах на темата с кърменето на обществени места. Вярно, че вече сме свикнали да приемаме жените като обект на сексуално желание, но да не забравяме, че най-основното за нас жените е да бъдем майки. Не може да се отнема това право. А и толкова момичета ходят разсъблечени и абсурдни по улиците, но на тях не им се прави забележка. Но ако някоя жена иска да нахрани детето си е срамно и гнусно дори! Но никой не го е гнус да гледа как мъж опипват женските гърди насам,нали?!?
Аватар
Ваня Стойчева
 
Мнения: 2023
Регистриран на: 16 Дек 2014, 11:24

Re: За и Против кърменето на обществени места

Мнениеот iwoni » 16 Фев 2016, 12:39

Ваня Стойчева написа:Днес отново попаднах на темата с кърменето на обществени места. Вярно, че вече сме свикнали да приемаме жените като обект на сексуално желание, но да не забравяме, че най-основното за нас жените е да бъдем майки. Не може да се отнема това право. А и толкова момичета ходят разсъблечени и абсурдни по улиците, но на тях не им се прави забележка. Но ако някоя жена иска да нахрани детето си е срамно и гнусно дори! Но никой не го е гнус да гледа как мъж опипват женските гърди насам,нали?!?


В парламента на Австралия позволиха кърменето, ние още се пристискваме тука и правим от мухата слон. Големият проблем, нямам думи! Да се чуди човек как за подобни неща все ще се намери някой, който да види нещо неправилно, неморално, нередно и подобни.
iwoni
 
Мнения: 483
Регистриран на: 18 Яну 2016, 15:14

Re: За и Против кърменето на обществени места

Мнениеот kauda » 16 Фев 2016, 13:19

неморалното виждат обикновено или много младите, или много възрастните. ;) за мен е съвсем нормално кърменето, това е една близост, която е страхотна. Но най-странното е, че с всички гнусни неща сме съгласни - кучетата да пишкат и акат пред очите ни, децата да се опипват, но не сме съгласни да видим майка, която кърми детето си, това е грозно и неморално. Светът се е побъркал.
Аватар
kauda
 
Мнения: 1654
Регистриран на: 23 Мар 2015, 10:45

Re: За и Против кърменето на обществени места

Мнениеот kauda » 16 Фев 2016, 13:20

Ще кача и един много интересен клип, социален експеримент. Линкът е към фейсбук, понеже не е качен клипа в youtube< или поне не съм го търсила, все пак ето го, страницата не е спам: https://www.facebook.com/JoeySalads/vid ... 008591884/
Аватар
kauda
 
Мнения: 1654
Регистриран на: 23 Мар 2015, 10:45

Re: За и Против кърменето на обществени места

Мнениеот irka » 18 Фев 2016, 12:36

kauda написа:Ще кача и един много интересен клип, социален експеримент. Линкът е към фейсбук, понеже не е качен клипа в youtube< или поне не съм го търсила, все пак ето го, страницата не е спам: https://www.facebook.com/JoeySalads/vid ... 008591884/


Достатъчно показателно!
irka
 
Мнения: 467
Регистриран на: 19 Яну 2016, 11:03

Re: За и Против кърменето на обществени места

Мнениеот S_Milenska » 26 Май 2016, 12:19

Много сме тесногръди, кое е грозното да се кърми. Да, ако се прави като циганките, които съм виждала да си показват зърната и да си дигат блузите - грозно е, но когато е направено дискретно, като в клипа не виждам проблем, проблемът е само в мрънкащите.
Аватар
S_Milenska
 
Мнения: 2136
Регистриран на: 18 Ное 2014, 13:46

ПредишнаСледваща

Назад към Сблъсък

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта