Възможно ли е някои секс пози да направят по-силна връзката ни?

Споделете всичко, което ви вълнува – любопитни факти, мнения или размишления. Общи приказки по общи теми.

Re: Възможно ли е някои секс пози да направят по-силна връзката ни?

Мнениеот maminka » 19 Яну 2016, 11:32

kauda написа:
Mon_ton написа:
Rali_hr написа:Нали знаеш защо се нарича мисионерска - да си свършиш мисията там.. :lol:

Да, но все пак всичко се случва лице в лице с изключителна близост, не мисля, че кучешката би спомогнала, да станем с по-силна връзка :)

Макар че ако се гледа от гледна точка на интимността и това, което си готова да дадеш и покажеш, то определено е повече от една мисионерска поза, тъй че може да спомогне за интимността. :)

Но и лице в лице, не зная доколко би създала силна връзка, затова пък обожавам да съм с гръб към него, така се чувствам защитена и е страшно приятно, а той от силната стана :idea:
maminka
 
Мнения: 383
Регистриран на: 17 Фев 2014, 15:14

Re: Възможно ли е някои секс пози да направят по-силна връзката ни?

Мнениеот svetlozara » 20 Яну 2016, 17:21

maminka написа:Но и лице в лице, не зная доколко би създала силна връзка, затова пък обожавам да съм с гръб към него, така се чувствам защитена и е страшно приятно, а той от силната стана :idea:

Поза лъжички може да е доста интимна това си е така. :heartbeating:
svetlozara
 
Мнения: 729
Регистриран на: 18 Юни 2015, 12:14

Re: Възможно ли е някои секс пози да направят по-силна връзката ни?

Мнениеот fawla » 20 Яну 2016, 18:35

Аз предпочитам да виждам партньора ми и да го гледам в очите, не обичам да съм с гръб, но го правя за общото удоволствие, определено не смятам, че е начина да се сплотим емоционално повече.
Аватар
fawla
 
Мнения: 1035
Регистриран на: 15 Апр 2015, 10:48

Re: Възможно ли е някои секс пози да направят по-силна връзката ни?

Мнениеот BeenieGal » 21 Яну 2016, 16:24

fawla написа:Аз предпочитам да виждам партньора ми и да го гледам в очите, не обичам да съм с гръб, но го правя за общото удоволствие, определено не смятам, че е начина да се сплотим емоционално повече.

Всеки определено има различни усещания за това, но в крайна сметка вие не сте само в една и съща поза, могат и на двамата да се задоволят желанията и връзката да се засили.
Аватар
BeenieGal
 
Мнения: 483
Регистриран на: 03 Окт 2014, 11:18

Re: Възможно ли е някои секс пози да направят по-силна връзката ни?

Мнениеот pavleta » 18 Фев 2016, 16:23

Определено раздвижването в сексуалния живот на една двойка си оказва влияние. Всяка една поза, която не е пробвана, ще допринесе много.
pavleta
 
Мнения: 467
Регистриран на: 18 Яну 2016, 16:33

Re: Възможно ли е някои секс пози да направят по-силна връзката ни?

Мнениеот Lisica » 11 Апр 2016, 14:58

Да, разбира се, може да допринесе и ако жената е готова да изпробва всяко различно нещо, то това със сигурност ще накара мъжа да я харесва и желае повече. Но проблемът би дошъл от там, в жалението си да угодим на мъжа, дали няма да нарушим собствените си принципи, като жени?
Аватар
Lisica
 
Мнения: 1044
Регистриран на: 25 Мар 2015, 09:55

Re: Възможно ли е някои секс пози да направят по-силна връзката ни?

Мнениеот penelopa » 15 Апр 2016, 15:51

Lisica написа:Да, разбира се, може да допринесе и ако жената е готова да изпробва всяко различно нещо, то това със сигурност ще накара мъжа да я харесва и желае повече. Но проблемът би дошъл от там, в жалението си да угодим на мъжа, дали няма да нарушим собствените си принципи, като жени?


Всяко нещо, което не желаеш да го правиш или не ти доставя удоволствие, ти се отразява по някакъв начин. По-добре честно да си кажеш, че не искаш да го правиш, отколкото да се насилваш. Много е неприятно да те манипулират и да удрят по чувствата ти, за да те накарат да направиш някоя поза или техника. Такива, които гледат само собствения си кеф, за какво са ти?
penelopa
 
Мнения: 488
Регистриран на: 18 Яну 2016, 14:17

Re: Възможно ли е някои секс пози да направят по-силна връзката ни?

Мнениеот Jully » 15 Апр 2016, 16:24

Lisica написа:Да, разбира се, може да допринесе и ако жената е готова да изпробва всяко различно нещо, то това със сигурност ще накара мъжа да я харесва и желае повече. Но проблемът би дошъл от там, в жалението си да угодим на мъжа, дали няма да нарушим собствените си принципи, като жени?

Зависи. :) Много често така преоткриваме неща, за които иначе не бихме събрали смелост или желание. В леглото спорд мен трябва да има голяма свобода и да се правят различни експерименти, когато се опита нещо, то тогава може да се отрече. :)
Аватар
Jully
 
Мнения: 1471
Регистриран на: 30 Апр 2015, 09:36

Re: Възможно ли е някои секс пози да направят по-силна връзката ни?

Мнениеот balsam » 18 Апр 2016, 11:12

Jully написа:
Lisica написа:Да, разбира се, може да допринесе и ако жената е готова да изпробва всяко различно нещо, то това със сигурност ще накара мъжа да я харесва и желае повече. Но проблемът би дошъл от там, в жалението си да угодим на мъжа, дали няма да нарушим собствените си принципи, като жени?

Зависи. :) Много често така преоткриваме неща, за които иначе не бихме събрали смелост или желание. В леглото спорд мен трябва да има голяма свобода и да се правят различни експерименти, когато се опита нещо, то тогава може да се отрече. :)


Когато опиташ нещо ново, тогава разбираш дали ти харесва или не, така е. Но за някои неща когато си сигурен, че не искаш и няма да ти хареса защо да се насилваш? Аз не бих опитала например поза 69. Убедена съм, че повече ще ми е неудобно, отколкото да ми доставя удоволствие.
balsam
 
Мнения: 513
Регистриран на: 19 Яну 2016, 12:17

Re: Възможно ли е някои секс пози да направят по-силна връзката ни?

Мнениеот S_Milenska » 18 Апр 2016, 12:48

balsam написа:
Jully написа:
Lisica написа:Да, разбира се, може да допринесе и ако жената е готова да изпробва всяко различно нещо, то това със сигурност ще накара мъжа да я харесва и желае повече. Но проблемът би дошъл от там, в жалението си да угодим на мъжа, дали няма да нарушим собствените си принципи, като жени?

Зависи. :) Много често така преоткриваме неща, за които иначе не бихме събрали смелост или желание. В леглото спорд мен трябва да има голяма свобода и да се правят различни експерименти, когато се опита нещо, то тогава може да се отрече. :)


Когато опиташ нещо ново, тогава разбираш дали ти харесва или не, така е. Но за някои неща когато си сигурен, че не искаш и няма да ти хареса защо да се насилваш? Аз не бих опитала например поза 69. Убедена съм, че повече ще ми е неудобно, отколкото да ми доставя удоволствие.

Е чак пък да ти е неудобно, не знам. :) има си своите интересни моменти в нея. ;)
Аватар
S_Milenska
 
Мнения: 2136
Регистриран на: 18 Ное 2014, 13:46

ПредишнаСледваща

Назад към Общи приказки

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 13 госта