Възможно ли е някои секс пози да направят по-силна връзката ни?

Споделете всичко, което ви вълнува – любопитни факти, мнения или размишления. Общи приказки по общи теми.

Възможно ли е някои секс пози да направят по-силна връзката ни?

Мнениеот Lollipop » 24 Мар 2015, 18:05

С мъжът ми напоследък се чувстваме много рутинни в секса и сякаш интимността липсва, което е супер тъпо, разбира се, защото сме женени само от 9 години, а ни чакат заедно още поне 100! :mrgreen: Липсва тази нежност и сякаш връзката ни отдавна не е особено силна :(

cpic5651_erkekk.jpg
cpic5651_erkekk.jpg (25.41 KiB) Прегледано 2932 пъти

Много ми се иска да запалим отново страстта и интимността. Промених някои неща в държанието си и случващото се у дома, но мисля, че и в секса трябва да се разровя! :oops: Мислите ли, че има пози, които правят по-силна връзката с партньора ви и кои са те? Усетили ли сте по себе си такава разлика? :roll: Не ми се иска да става така, че да се превръщаме в някаква скучна двойка, иска ми се да имаме хубава силна връзка и се надявам, че и позите биха ни помогнали! :)) Казвайте вие как мислите, Възможно ли е някои секс пози да направят по-силна връзката ни? :mrgreen: :?:
Аватар
Lollipop
 
Мнения: 2728
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:55

Re: Възможно ли е някои секс пози да направят по-силна връзката ни?

Мнениеот Lili_pili » 24 Мар 2015, 18:09

Може би ако забравите за позите, които са за по-голямо удоволствие, а залегнете на позите за по-голяма близост, нещата няма да са такива и ще станете с по-силна връзка и извън леглото. Пък ако е имало нещо, което винаги си му отказвала, сега е момента да се прежалиш :)
Когато едно нещо се случи един път, не е задължително да се повтори, но случи ли се два пъти, то със сигурност ще има и трети път.
Аватар
Lili_pili
 
Мнения: 923
Регистриран на: 09 Яну 2015, 09:56

Re: Възможно ли е някои секс пози да направят по-силна връзката ни?

Мнениеот Локумът » 24 Мар 2015, 18:21

малко ала бала ми се вижда това, може ли пък точно секс позите да ви сплотят, това или го има, или го няма, не се получава по такъв тип "поръчка"...
Аватар
Локумът
 
Мнения: 2167
Регистриран на: 20 Яну 2015, 16:48

Re: Възможно ли е някои секс пози да направят по-силна връзката ни?

Мнениеот nadqta » 31 Мар 2015, 16:37

Локумът написа:малко ала бала ми се вижда това, може ли пък точно секс позите да ви сплотят, това или го има, или го няма, не се получава по такъв тип "поръчка"...

Вярно е, че в един момент изчезва страстта, но и аз не вярвам да има нещо под формата на различна секс поза, която да може да я върне :!: Иначе не е лошо да включвате и забавни моменти в това занимание, за да не става и скучно, освен безстрастно, това според мен е най-доброто решение!
nadqta
 
Мнения: 406
Регистриран на: 29 Окт 2014, 11:23

Re: Възможно ли е някои секс пози да направят по-силна връзката ни?

Мнениеот kauda » 31 Мар 2015, 16:53

Сексът е от значение разбира се, но и аз не мсиля, че това е начина, по който ще се засили дена връзка.
Аватар
kauda
 
Мнения: 1654
Регистриран на: 23 Мар 2015, 10:45

Re: Възможно ли е някои секс пози да направят по-силна връзката ни?

Мнениеот Ваня Стойчева » 01 Апр 2015, 17:15

Хубаво звучи, трябва да приложим някои тактики с половинката ми, но не ми се вярва точно това да е "онова", което ще ни сплоти :)
Аватар
Ваня Стойчева
 
Мнения: 2023
Регистриран на: 16 Дек 2014, 11:24

Re: Възможно ли е някои секс пози да направят по-силна връзката ни?

Мнениеот dinkog » 02 Апр 2015, 10:20

Той самият секс като цяло доста сплотява отношенията, от там нататък е добре да се съобразите с общото настроение и нещата стават от само себе си :)
Аватар
dinkog
 
Мнения: 611
Регистриран на: 21 Мар 2015, 11:37

Re: Възможно ли е някои секс пози да направят по-силна връзката ни?

Мнениеот Ginger » 16 Апр 2015, 17:06

dinkog написа:Той самият секс като цяло доста сплотява отношенията, от там нататък е добре да се съобразите с общото настроение и нещата стават от само себе си :)

И аз съм на това мнение, някак не смятам, че има значение нещо конкретно, въпреки че всеки си знае какво обича другия :idea:
Ginger
 
Мнения: 412
Регистриран на: 04 Фев 2014, 17:01

Re: Възможно ли е някои секс пози да направят по-силна връзката ни?

Мнениеот Lili_pili » 16 Апр 2015, 17:09

Лице в лице сигурно ще помагат за добрите връзки в отношенията на хората ;)
Когато едно нещо се случи един път, не е задължително да се повтори, но случи ли се два пъти, то със сигурност ще има и трети път.
Аватар
Lili_pili
 
Мнения: 923
Регистриран на: 09 Яну 2015, 09:56

Re: Възможно ли е някои секс пози да направят по-силна връзката ни?

Мнениеот dinkog » 28 Апр 2015, 09:36

Ginger написа:
dinkog написа:Той самият секс като цяло доста сплотява отношенията, от там нататък е добре да се съобразите с общото настроение и нещата стават от само себе си :)

И аз съм на това мнение, някак не смятам, че има значение нещо конкретно, въпреки че всеки си знае какво обича другия :idea:
Мисля че хората трябва да правят разлика м/у правенето на секс и на любов, от там могат да се променят и позите. Ако си падат по 69 и аналния секс не мисля, че влиза в правенето на любов! :lol:
Аватар
dinkog
 
Мнения: 611
Регистриран на: 21 Мар 2015, 11:37

Следваща

Назад към Общи приказки

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта