Китайски сайтове за онлайн пазаруване?

Споделеното удоволствие - двойно удоволствие. Кулинарни постижения. шивашки талант, градинарски тайни и всичко, с което запълвате свободното си време.

Re: Китайски сайтове за онлайн пазаруване?

Мнениеот miron » 26 Мар 2015, 15:32

Много обичам да поръчвам от разни сайтове, защото в магазините имам чувстовото, че зареждат не само боклуци, ами и скучни боклуци. Затова си поръчвам от нета - боклуци, ама пък поне готини! :))Най-често вземам от Алиекспреса ;)
miron
 
Мнения: 668
Регистриран на: 22 Мар 2015, 11:01

Re: Китайски сайтове за онлайн пазаруване?

Мнениеот Snejna » 26 Мар 2015, 17:01

И аз се интересувам не само от китайски, ами и от друг тип, в който продават дрехи разбира се, обувки и такъв тип стоки. :mrgreen:
Аватар
Snejna
 
Мнения: 2566
Регистриран на: 19 Ное 2014, 16:41

Re: Китайски сайтове за онлайн пазаруване?

Мнениеот nadqta » 10 Май 2015, 17:44

Какво ще кажете за aliexpress виждам изключително евтини неща и много от тях са по вкуса ми, но чух, че само с кредитна карта може да се пазарува, а другото, което ме притеснява е доставката, като оставим на страна, че срокът е супер голям, то дали въобще идват?
nadqta
 
Мнения: 406
Регистриран на: 29 Окт 2014, 11:23

Re: Китайски сайтове за онлайн пазаруване?

Мнениеот qwerryyy » 14 Май 2015, 15:14

nadqta написа:Какво ще кажете за aliexpress виждам изключително евтини неща и много от тях са по вкуса ми, но чух, че само с кредитна карта може да се пазарува, а другото, което ме притеснява е доставката, като оставим на страна, че срокът е супер голям, то дали въобще идват?

Аз съм си поръчвала, поръчват се и с дебитна карта, важното е да бъде виза. Доставките винаги идват, много са коректни, защото всяко лошо мнение е минус за тях.
Аватар
qwerryyy
 
Мнения: 1134
Регистриран на: 24 Фев 2015, 21:03

Re: Китайски сайтове за онлайн пазаруване?

Мнениеот miron » 26 Май 2015, 10:52

Snejna написа:И аз се интересувам не само от китайски, ами и от друг тип, в който продават дрехи разбира се, обувки и такъв тип стоки. :mrgreen:

Май тези най-масовите са китайски, иначе може да си гледаш в спортсдиректа, спорт депо, зависи какво търсиш.
miron
 
Мнения: 668
Регистриран на: 22 Мар 2015, 11:01

Re: Китайски сайтове за онлайн пазаруване?

Мнениеот Malina » 04 Юни 2015, 09:34

Аз си вземам от алиекспреса особено ако ми трябва аксесоар за телефоните.
Не искам просто да живея - искам първо да обичам, а между другото да живея!
Аватар
Malina
 
Мнения: 2309
Регистриран на: 02 Дек 2014, 10:33

Re: Китайски сайтове за онлайн пазаруване?

Мнениеот tomatoman » 03 Авг 2015, 00:03

http://www.promo-sale.com - менюто е на български, има доста техника, телефони автоаксесоари, калъфчета, дрехи, бански и много други
tomatoman
 
Мнения: 1
Регистриран на: 03 Авг 2015, 00:01

Re: Китайски сайтове за онлайн пазаруване?

Мнениеот Pipilota » 03 Авг 2015, 07:56

На мен лично ми е най-трудно да намеря качествени дрехи, отколкото китайски. Разбирам, че там е евтино, но може ли всичко да е затрупано с неща от там?!
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Китайски сайтове за онлайн пазаруване?

Мнениеот franky » 03 Авг 2015, 16:00

Pipilota написа:На мен лично ми е най-трудно да намеря качествени дрехи, отколкото китайски. Разбирам, че там е евтино, но може ли всичко да е затрупано с неща от там?!

Тези дрешки са за две пранета, повече не стават, ако имат щампи се нацепват, ако не, нещо друго им става, но в никакъв случай не остават такива, каквито ги купуваш
franky
 
Мнения: 395
Регистриран на: 14 Фев 2014, 13:04

Re: Китайски сайтове за онлайн пазаруване?

Мнениеот S_Milenska » 03 Авг 2015, 16:35

Зависи, аз съм купувала китайски доста качествени неща. Избора е огромен, това не може да се отрече.
Аватар
S_Milenska
 
Мнения: 2136
Регистриран на: 18 Ное 2014, 13:46

ПредишнаСледваща

Назад към Хоби и развлечения

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта

cron