Китайски сайтове за онлайн пазаруване?

Споделеното удоволствие - двойно удоволствие. Кулинарни постижения. шивашки талант, градинарски тайни и всичко, с което запълвате свободното си време.

Re: Китайски сайтове за онлайн пазаруване?

Мнениеот kauda » 03 Авг 2015, 17:13

Купих си страхотно яке от Aliexpress-а :) но единствения проблем е, че е кофти подплатата иначе много ми харесва. Разбира с екачеството не е велико, но и цената не е. :)
Аватар
kauda
 
Мнения: 1654
Регистриран на: 23 Мар 2015, 10:45

Re: Китайски сайтове за онлайн пазаруване?

Мнениеот Elica » 04 Авг 2015, 13:52

Аз си вземам блузки от ebay и различни сайтове такива, защото блузките поне са със същото качество, каквито навсякъде. :)
Аватар
Elica
 
Мнения: 1721
Регистриран на: 26 Ное 2014, 09:37

Re: Китайски сайтове за онлайн пазаруване?

Мнениеот donni » 04 Авг 2015, 14:57

kauda написа:Купих си страхотно яке от Aliexpress-а :) но единствения проблем е, че е кофти подплатата иначе много ми харесва. Разбира с екачеството не е велико, но и цената не е. :)


Да, нормално за качеството, но пък тук (доколкото разбирам) търсим най-оптималния вариант между цена и качество, а това се намира най-често в китайските магазини :idea:
donni
 
Мнения: 499
Регистриран на: 09 Май 2014, 17:05

Re: Китайски сайтове за онлайн пазаруване?

Мнениеот Ваня Стойчева » 04 Авг 2015, 15:36

Аз си купувам от бг, но като съм разглеждала същите неща ги има и в китайските сайтове. Просто предпочитам да пробвам и да видя с очите си, така че избора е еднакъв навсякъде.
Аватар
Ваня Стойчева
 
Мнения: 2023
Регистриран на: 16 Дек 2014, 11:24

Re: Китайски сайтове за онлайн пазаруване?

Мнениеот Грохот » 04 Авг 2015, 16:58

Ваня Стойчева написа:Аз си купувам от бг, но като съм разглеждала същите неща ги има и в китайските сайтове. Просто предпочитам да пробвам и да видя с очите си, така че избора е еднакъв навсякъде.

Горе-долу за едно и също иде реч, но тук са на някакви много солени цени, дори и китайските, които се предпоалгам, че трябва да са си евтинички, в сравнение със сайтовете ;)
Грохот
 
Мнения: 260
Регистриран на: 13 Май 2014, 13:13

Re: Китайски сайтове за онлайн пазаруване?

Мнениеот Pipilota » 05 Авг 2015, 06:27

Да, скъпи са, в китайските магазини има блузи и къси гащи за по 30лв. които определено не са цени за такъв тип дрехи, нито пък и качеството им е такова. :)
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Китайски сайтове за онлайн пазаруване?

Мнениеот Lilly_milly » 05 Авг 2015, 09:58

Pipilota написа:Да, скъпи са, в китайските магазини има блузи и къси гащи за по 30лв. които определено не са цени за такъв тип дрехи, нито пък и качеството им е такова. :)

Така е, но хората се заблуждават, че са добри цените им, само защото се намират в китайски и евентуално като правят сравнение с моловете :idea:
Lilly_milly
 
Мнения: 245
Регистриран на: 16 Дек 2014, 14:32

Re: Китайски сайтове за онлайн пазаруване?

Мнениеот qwerryyy » 05 Авг 2015, 10:45

Lilly_milly написа:
Pipilota написа:Да, скъпи са, в китайските магазини има блузи и къси гащи за по 30лв. които определено не са цени за такъв тип дрехи, нито пък и качеството им е такова. :)

Така е, но хората се заблуждават, че са добри цените им, само защото се намират в китайски и евентуално като правят сравнение с моловете :idea:

А китайски в мола познай какво е! :mrgreen:
Аватар
qwerryyy
 
Мнения: 1134
Регистриран на: 24 Фев 2015, 21:03

Re: Китайски сайтове за онлайн пазаруване?

Мнениеот miron » 05 Авг 2015, 11:03

АКо искате да си купуите нещо, което наистина върши работа бягайте далеч от такива места, само боклуци, които като купиш 5 пъти едно и също става като да си си взел нещо наистина качествено, което нямад а те излага по улиците.
miron
 
Мнения: 668
Регистриран на: 22 Мар 2015, 11:01

Re: Китайски сайтове за онлайн пазаруване?

Мнениеот Bambaa » 25 Авг 2015, 16:54

miron написа:АКо искате да си купуите нещо, което наистина върши работа бягайте далеч от такива места, само боклуци, които като купиш 5 пъти едно и също става като да си си взел нещо наистина качествено, което нямад а те излага по улиците.

То никак не е въпросът до излагането, а до това, че може да ти навреди заради химикалите, с които е боядисано или ако са обувки - още по-зле, направо може да ти деформира походката!
Аватар
Bambaa
 
Мнения: 590
Регистриран на: 30 Апр 2014, 16:28

ПредишнаСледваща

Назад към Хоби и развлечения

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта