Обичате ли да обличате по-екстравагантно кучето си?

Ако можеха да говорят, но не могат, затова нека поговорим вместо тях. Споделетe всичко за вашите домашни любимци - типични или екзотични.
Онлайн консултация с д-р Искрен Станилов и д-р Деница Русева

Re: Обичате ли да обличате по-екстравагантно кучето си?

Мнениеот Anka » 26 Мар 2015, 14:59

хубаво де, сладко е! :) Колкото и да мислим за удобството на животните няма как да не кажем, че е сладурско :)) Разбира се, ако не се прекалява, не мисля, че ще е лошо :)
Аватар
Anka
 
Мнения: 1415
Регистриран на: 25 Ное 2014, 13:25

Re: Обичате ли да обличате по-екстравагантно кучето си?

Мнениеот miron » 26 Мар 2015, 15:28

Не одобрявам подобно кифленско поведение да се .. пренася върху домашните любимци. Все пак са животни, които си искат спокойствието, а не да се обличат и да изглеждат като плюшени играчки. Сещате се за котето, която онази руска "звезда" боядиса, за да ѝ бъде по-красив аксесоар...!
miron
 
Мнения: 668
Регистриран на: 22 Мар 2015, 11:01

Re: Обичате ли да обличате по-екстравагантно кучето си?

Мнениеот kauda » 26 Мар 2015, 16:12

Все малките породи кученца биват обличани и разнасяни като принцеси, а и май никой не се вълнува от пола им! хаха :))Аз не бих облякла така кучето си, звучи ми гадно дори :(
Аватар
kauda
 
Мнения: 1654
Регистриран на: 23 Мар 2015, 10:45

Re: Обичате ли да обличате по-екстравагантно кучето си?

Мнениеот niya_mazova » 27 Мар 2015, 11:47

kauda написа:Все малките породи кученца биват обличани и разнасяни като принцеси, а и май никой не се вълнува от пола им! хаха :))Аз не бих облякла така кучето си, звучи ми гадно дори :(

Работата е там, че малките породи имат нуждата от дрехи в периоди от годината, но останалото, като това от снимката си е живо издевателство според мен и тези животни си стават буквално изкупителни жертви на модата, както норките и всички, които биват убивани заради кожата им :idea: Не мисля, че е много по-различно това :!:
niya_mazova
 
Мнения: 443
Регистриран на: 01 Окт 2013, 16:58

Re: Обичате ли да обличате по-екстравагантно кучето си?

Мнениеот Kaya » 27 Мар 2015, 12:37

Кучетата трябва да се обличат само до толкова, че да не им е нито студено или да не им вали дъжда, а не да се превръщат в моден аксесоар. :roll:
Ако си знаете цената, значи се е налагало да я казвате на някого.
Аватар
Kaya
 
Мнения: 2797
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:52

Re: Обичате ли да обличате по-екстравагантно кучето си?

Мнениеот Snejna » 27 Мар 2015, 14:34

Харесвам много облечените кучета, особено така сладурски направени. Представям си ги как ходят по светски събития - тип разходка в гората. :mrgreen:
Аватар
Snejna
 
Мнения: 2566
Регистриран на: 19 Ное 2014, 16:41

Re: Обичате ли да обличате по-екстравагантно кучето си?

Мнениеот Slavena » 27 Мар 2015, 15:49

Yunona написа:
Slavena написа:
Yunona написа:
Забележително заключение!! На колко години си, Славена? :) :) :)

:roll: Какво значение имат години, на 21 съм, има ли разлика дали съм на 20 или на 50, това което харесвам няма да се промени. :)


Въпросът ми беше за наблюдението, че вместо да имаш дъщеря, можеш да имаш куче и посочените безспорни предимства на кучето :) :) :)
Лично аз имам две дъщери, имала съм и кученце (което с удоволствие обличах).


Дъщерята все ще порасне и няма да иска повече да я обличаш, пък кучето може да си го обличаш колкото си искаш докато остарее и изпратиш в приют да речем. :roll:
Slavena
 
Мнения: 957
Регистриран на: 10 Дек 2014, 16:45

Re: Обичате ли да обличате по-екстравагантно кучето си?

Мнениеот Yunona » 01 Апр 2015, 21:48

Slavena написа:Дъщерята все ще порасне и няма да иска повече да я обличаш, пък кучето може да си го обличаш колкото си искаш докато остарее и изпратиш в приют да речем. :roll:


Направо не знам какво да кажа... Не мога да си представя, че говориш сериозно, наистина :) Дъщерята е едно, кученцето друго и едното не може да бъде "вместо" другото.... а какво мисля за хората, които изпращат животинките си в приют, защото са остарели, по-добре да не споделям, защото няма никакъв начин да го кажа възпитано.
Yunona
 
Мнения: 822
Регистриран на: 06 Сеп 2014, 21:19

Re: Обичате ли да обличате по-екстравагантно кучето си?

Мнениеот Pipilota » 02 Апр 2015, 07:47

Yunona написа:
Slavena написа:Дъщерята все ще порасне и няма да иска повече да я обличаш, пък кучето може да си го обличаш колкото си искаш докато остарее и изпратиш в приют да речем. :roll:


Направо не знам какво да кажа... Не мога да си представя, че говориш сериозно, наистина :) Дъщерята е едно, кученцето друго и едното не може да бъде "вместо" другото.... а какво мисля за хората, които изпращат животинките си в приют, защото са остарели, по-добре да не споделям, защото няма никакъв начин да го кажа възпитано.

Няма нужда да се връзваш на Slavena, тя си е странен тип, но определено е забавна хаха ) :lol: :lol: :lol:
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Предишна

Назад към Ветеринарна медицина

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта