Обичате ли да обличате по-екстравагантно кучето си?

Ако можеха да говорят, но не могат, затова нека поговорим вместо тях. Споделетe всичко за вашите домашни любимци - типични или екзотични.
Онлайн консултация с д-р Искрен Станилов и д-р Деница Русева

Обичате ли да обличате по-екстравагантно кучето си?

Мнениеот belleville » 25 Мар 2015, 16:58

Не разбирам модата, която сякаш главната им цел е издевателството над животните?! Разбирам да облечеш на кучето анорак, за да не му е студено на -20 градуса през зимата, друго е да го гласиш с пачки или фракове, сякаш за животното това има значение :evil: :evil:
cbc.jpg
cbc.jpg (24.57 KiB) Прегледано 1361 пъти
Разбирам ти самият да намираш за необходимо да изразяваш себе си чрез дрехите, но от друга страна какво да ти виновно животното, та да изразяваш своята позиция чрез него?! :roll:

Не разбирам по-екстравагантното обичане на кучетата, вие често ли го правите и какво ви кара да намъкнете кучето си в костюм на Дядо Коледа или пък в пачка :shock: :shock: :roll:
belleville
 
Мнения: 253
Регистриран на: 26 Сеп 2014, 14:39

Re: Обичате ли да обличате по-екстравагантно кучето си?

Мнениеот MGB » 25 Мар 2015, 17:07

Това и аз не го намирам за нормално и намирам една причина, за да се прави това нещо - избиване на комплекси от млади девойки, нищо друго!
MGB
 
Мнения: 438
Регистриран на: 09 Апр 2014, 14:24

Re: Обичате ли да обличате по-екстравагантно кучето си?

Мнениеот Коцева » 25 Мар 2015, 17:10

Не намирам нищо ненормално в това да направиш кучето си още по-сладко. Дъщеря ми, например, постоянно поръчва от интернет някакви костюмчета за момиченцето ни, а тя с удоволствие си го носи, нито я притеснява, нито нищо :idea:
Коцева
 
Мнения: 213
Регистриран на: 04 Фев 2014, 17:36

Re: Обичате ли да обличате по-екстравагантно кучето си?

Мнениеот Локумът » 25 Мар 2015, 17:21

Ама моля ви се това е супер мода, особено пък, ако имаш Йокширски териер и да е облечен като абсурдно създание придружавано от някоя малка 14 годишна новоизпечена кифла. :mrgreen:
Аватар
Локумът
 
Мнения: 2167
Регистриран на: 20 Яну 2015, 16:48

Re: Обичате ли да обличате по-екстравагантно кучето си?

Мнениеот Lisica » 25 Мар 2015, 17:35

На мен много ми харесват такива кученца много искам да имам такова, за щастие мама ми обеща, когато ме приемат в университета да ми купи и ще го обличам точно така ;))
Аватар
Lisica
 
Мнения: 1044
Регистриран на: 25 Мар 2015, 09:55

Re: Обичате ли да обличате по-екстравагантно кучето си?

Мнениеот Slavena » 25 Мар 2015, 17:58

Винаги съм ги харесвала такива кученца, много искам да си имам едно и да го обличам в различни дрешки, според мен е много сладко, вместо да имаш дъщеря, можеш да имаш куче, което винаги ще е малко и ще те слуша ;)
Slavena
 
Мнения: 957
Регистриран на: 10 Дек 2014, 16:45

Re: Обичате ли да обличате по-екстравагантно кучето си?

Мнениеот Yunona » 26 Мар 2015, 00:02

Slavena написа:Винаги съм ги харесвала такива кученца, много искам да си имам едно и да го обличам в различни дрешки, според мен е много сладко, вместо да имаш дъщеря, можеш да имаш куче, което винаги ще е малко и ще те слуша ;)


Забележително заключение!! На колко години си, Славена? :) :) :)
Yunona
 
Мнения: 822
Регистриран на: 06 Сеп 2014, 21:19

Re: Обичате ли да обличате по-екстравагантно кучето си?

Мнениеот Slavena » 26 Мар 2015, 10:01

Yunona написа:
Slavena написа:Винаги съм ги харесвала такива кученца, много искам да си имам едно и да го обличам в различни дрешки, според мен е много сладко, вместо да имаш дъщеря, можеш да имаш куче, което винаги ще е малко и ще те слуша ;)


Забележително заключение!! На колко години си, Славена? :) :) :)

:roll: Какво значение имат години, на 21 съм, има ли разлика дали съм на 20 или на 50, това което харесвам няма да се промени. :)
Slavena
 
Мнения: 957
Регистриран на: 10 Дек 2014, 16:45

Re: Обичате ли да обличате по-екстравагантно кучето си?

Мнениеот qwerryyy » 26 Мар 2015, 12:32

Не ми харесва особено, но някои дребни породи кученца са свикнали с това, а и са сладки, бих си облякла кучето за някоя снимка да речем, но не бих го водила така постоянно. ;)
Аватар
qwerryyy
 
Мнения: 1134
Регистриран на: 24 Фев 2015, 21:03

Re: Обичате ли да обличате по-екстравагантно кучето си?

Мнениеот Yunona » 26 Мар 2015, 14:03

Slavena написа:
Yunona написа:
Slavena написа:Винаги съм ги харесвала такива кученца, много искам да си имам едно и да го обличам в различни дрешки, според мен е много сладко, вместо да имаш дъщеря, можеш да имаш куче, което винаги ще е малко и ще те слуша ;)


Забележително заключение!! На колко години си, Славена? :) :) :)

:roll: Какво значение имат години, на 21 съм, има ли разлика дали съм на 20 или на 50, това което харесвам няма да се промени. :)


Въпросът ми беше за наблюдението, че вместо да имаш дъщеря, можеш да имаш куче и посочените безспорни предимства на кучето :) :) :)
Лично аз имам две дъщери, имала съм и кученце (което с удоволствие обличах).
Yunona
 
Мнения: 822
Регистриран на: 06 Сеп 2014, 21:19

Следваща

Назад към Ветеринарна медицина

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 7 госта