За какво може да е от помощ билката бабини зъби?

Витамини и минерали, диетични и други храни - всичко, което допринася за добрия външен вид и перфектно здраве.

За какво може да е от помощ билката бабини зъби?

Мнениеот exotic » 25 Мар 2015, 17:54

Снаха ми от някъде донесе няколко опаковки бабини зъби, но интересното е, че не пише за какво се ползват. Интересно ми стана понеже майка ми и баща ми имат някакви разнородни проблеми и се чудих дали ще успеят бабините зъби да помогнат и на двамата :roll:

Другия вариант е, ако наистина са ефиксни да си наберем от билката, предполагам сега напролет ще можем да намерим, открих и снимка, от която евентуално да се водим
132.jpg
132.jpg (6.58 KiB) Прегледано 5106 пъти
Според вас под коя форма на билката бабини зъби е по-добре да се използва - самото растение или капсулите :roll:

Надявам се да получа повече мнения за ефикасността на бабините зъби, както и да препоръчате за какви състояния действат най-добре? :roll:
exotic
 
Мнения: 360
Регистриран на: 15 Авг 2014, 13:29

Re: За какво може да е от помощ билката бабини зъби?

Мнениеот viking » 25 Мар 2015, 18:02

Майка ти и баща ти ще бъдат едно доста щастливо семейство в интимен план, ако има дадеш да си пийват капсули бабини зъби :lol: До колкото зная се използват за полова мощ! :)
viking
 
Мнения: 243
Регистриран на: 27 Май 2014, 10:29

Re: За какво може да е от помощ билката бабини зъби?

Мнениеот ManiJani » 25 Мар 2015, 18:04

Бабините зъби са от помощ не само за такива проблеми, до колкото зная се пият и при песъчинки в бъбреците или мехура, така че освен при проблеми, мисля, че може да се приема и превантивно :idea:
ManiJani
 
Мнения: 152
Регистриран на: 20 Мар 2015, 12:40

Re: За какво може да е от помощ билката бабини зъби?

Мнениеот Slavena » 26 Мар 2015, 10:41

viking написа:Майка ти и баща ти ще бъдат едно доста щастливо семейство в интимен план, ако има дадеш да си пийват капсули бабини зъби :lol: До колкото зная се използват за полова мощ! :)

Наистина ли? Аз си мислих, че помагат при проблеми с бъбреците, а не за сексуалната активност :)
Slavena
 
Мнения: 957
Регистриран на: 10 Дек 2014, 16:45

Re: За какво може да е от помощ билката бабини зъби?

Мнениеот qwerryyy » 26 Мар 2015, 12:25

Сещам се, че се препоръчват и при лечение на безплодие, но не вярвам да са много ефикасни.. ;)
Аватар
qwerryyy
 
Мнения: 1134
Регистриран на: 24 Фев 2015, 21:03

Re: За какво може да е от помощ билката бабини зъби?

Мнениеот FramarLekari » 29 Мар 2015, 18:10

Здравейте, exotic!

Билката бабини зъби повлиява благоприятно мъжката и женската полова система, нервната система, сърдечно-съдовата система, отделителната система. Повече информация за билката може да прочетете тук: Бабини зъби, Трабузан (Tribulus terrestris).

С уважение,
Фрамар
Специалистите на www.framar.bg предоставят консултация, която не може да замени преглед при квалифициран и правоспособен лекар.
FramarLekari
 
Мнения: 1987
Регистриран на: 29 Мар 2011, 19:23
Местоположение: България

Re: За какво може да е от помощ билката бабини зъби?

Мнениеот magda » 28 Апр 2015, 16:35

Slavena написа:
viking написа:Майка ти и баща ти ще бъдат едно доста щастливо семейство в интимен план, ако има дадеш да си пийват капсули бабини зъби :lol: До колкото зная се използват за полова мощ! :)

Наистина ли? Аз си мислих, че помагат при проблеми с бъбреците, а не за сексуалната активност :)

Славенче, за твое щастие може да пробваш, ама само да не вземат да бягат мъжете от тебе, трябва да се обуздаеш :)
magda
 
Мнения: 285
Регистриран на: 30 Юни 2014, 13:07

Re: За какво може да е от помощ билката бабини зъби?

Мнениеот annydance » 30 Дек 2016, 17:43

По принцип най-добър ефект има ако се използва самата билка. Но ако има нещо притеснително и сложно при приготвянето й, по-добре капсулите. Там поне дозата е ясна и няма какво да се обърка толкова.
annydance
 
Мнения: 445
Регистриран на: 06 Ное 2013, 14:13

Re: За какво може да е от помощ билката бабини зъби?

Мнениеот annamaria » 03 Яну 2017, 13:40

За чая от бабини зъби знам, че не трябва да се предозира. Пие се по много малко по указания.
annamaria
 
Мнения: 3396
Регистриран на: 09 Фев 2015, 17:09

Re: За какво може да е от помощ билката бабини зъби?

Мнениеот Nightmare » 06 Яну 2017, 16:55

Знам, че се ползва надземната част на растението и се бере, когато цъфти. Наистина е леко отровна билка и трябва да се внимава. Иначе сваля кръвното, много добре действа при инфекции на пикочните пътища и при подобни проблеми. И тя се води помощник в потентността на мъжете :smile: .
Nightmare
 
Мнения: 494
Регистриран на: 11 Ное 2013, 15:00

Следваща

Назад към Хранителни добавки и биопродукти

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта