Представяте ли си и в България да използваме само зелена енергия, как би могло да стане?

Тук е мястото за вашия коментар за събитията от страната и чужбина!

Re: Представяте ли си и в България да използваме само зелена енергия, как би могло да стане?

Мнениеот Lili_pili » 01 Апр 2015, 16:01

На мен пък много ми харесва тази идея, като цяло съм много голям почитател на екологичния начин на живот.
Когато едно нещо се случи един път, не е задължително да се повтори, но случи ли се два пъти, то със сигурност ще има и трети път.
Аватар
Lili_pili
 
Мнения: 923
Регистриран на: 09 Яну 2015, 09:56

Re: Представяте ли си и в България да използваме само зелена енергия, как би могло да стане?

Мнениеот Ваня Стойчева » 01 Апр 2015, 17:07

Аз много харесвам идеята да има зелена енергия в България, но мисля, че сме много далеч от времето, когато ще се използва само тя. Докато не се престане с този огромен "бизнес", то няма как да се случи нищо положително. :|
Аватар
Ваня Стойчева
 
Мнения: 2023
Регистриран на: 16 Дек 2014, 11:24

Re: Представяте ли си и в България да използваме само зелена енергия, как би могло да стане?

Мнениеот dinkog » 03 Юни 2015, 13:41

Ми това е положението, може да не ви харесва, но е скъпо да сме само на зелена енергия, това е положенеито. Последните увеличения на тока се дължат само на това, колкото и да искаме да сме екоориентирани, като не можем да си го позволим какво да правим!?
Аватар
dinkog
 
Мнения: 611
Регистриран на: 21 Мар 2015, 11:37

Re: Представяте ли си и в България да използваме само зелена енергия, как би могло да стане?

Мнениеот Локумът » 22 Юни 2015, 16:38

Идеята много ми харесва, жалкото е само, че шефът ми не мисли така и за финасновото ми състояние, все пак тази зелена енергия иска плащане, а това не става така лесно. :(
Аватар
Локумът
 
Мнения: 2167
Регистриран на: 20 Яну 2015, 16:48

Re: Представяте ли си и в България да използваме само зелена енергия, как би могло да стане?

Мнениеот Jully » 26 Юли 2017, 10:18

Хубаво да е ползваме, но няма да можем даси плащаме тогава сметките със сигурност.
Аватар
Jully
 
Мнения: 1471
Регистриран на: 30 Апр 2015, 09:36

Re: Представяте ли си и в България да използваме само зелена енергия, как би могло да стане?

Мнениеот fawla » 26 Юли 2017, 10:48

ВИнаги ми е било странно, защо след като се използват такива безплатни източници, като вятъра или слънцето, тази енергия струва толкова много пари? Не трябвали да е още по-евтина, отколкото да се оскъпява?
Аватар
fawla
 
Мнения: 1035
Регистриран на: 15 Апр 2015, 10:48

Re: Представяте ли си и в България да използваме само зелена енергия, как би могло да стане?

Мнениеот Катето » 26 Юли 2017, 13:13

Тук не се вълнуваме много от околната среда, а и не можем да си позволим да бъдем много еко ориентирани и то не само по отношение на електроенергията, ами дории на храненето ни. Затова не вярвам някога да се издържаме само на зелена енергия.
Катето
 
Мнения: 49
Регистриран на: 26 Юли 2017, 13:01

Предишна

Назад към Актуални теми и новини

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта

cron