Одобрявате ли решението на Анджелина Джоли за премахване на репродуктивните й органи?

Споделете всичко, което ви вълнува – любопитни факти, мнения или размишления. Общи приказки по общи теми.

Re: Одобрявате ли решението на Анджелина Джоли за премахване на репродуктивните й органи?

Мнениеот Lili_pili » 30 Мар 2015, 15:41

Нека да си прави каквото си поиска просто, пълна свобода на словото ;))
Когато едно нещо се случи един път, не е задължително да се повтори, но случи ли се два пъти, то със сигурност ще има и трети път.
Аватар
Lili_pili
 
Мнения: 923
Регистриран на: 09 Яну 2015, 09:56

Re: Одобрявате ли решението на Анджелина Джоли за премахване на репродуктивните й органи?

Мнениеот Dipsy » 13 Юли 2018, 17:00

niya_mazova написа:Това решение е ясно, че не се взема от днес за утре, но не просто да вземеш решението, а реално да легнеш под ножа с пълното съзнание, че ще се събудиш и вече няма да си толкова жена, колкото си родена, е плашещо!
Първо гърдите, а сега яйчниците и фалопиевите тръби - не е ли прекалено, въпреки високия риск да развие рак! :?
Angelina_Jolie_.jpg
До някъде разбирам Анджелина Джоли, която наистина има какво да губи, има 6 деца, :idea: но аз която нямам нито едно, въпреки риска, който евентуално бих могла да имам, не бих премахнала репродуктивните си органи, бих оставила на съдбата и тялото ми да решат какво да се случва с мен! :|

Вие одобрявате ли решението на Анджелина Джоли да премахне репродуктивните си органи, ако вие бяхте на нейно място, как смятате, бихте ли могли да вземете това решение? :roll:

Ами то не е моя задача да съдя, тялото си е нейно. и да-одобрявам, нейна си работа. така е преценила, така е направила и никой не страда от това
Аватар
Dipsy
 
Мнения: 200
Регистриран на: 16 Мар 2018, 16:35

Re: Одобрявате ли решението на Анджелина Джоли за премахване на репродуктивните й органи?

Мнениеот ivan.stoqnov » 13 Юли 2018, 17:29

И аз си мисля, че не е мое право да си давам мението по този въпрос. Всеки сам избира, какво е най-добре за него, особено ако е свързано със здравето му. Малко крайно ми се струва все пак туй нейно решение.
ivan.stoqnov
 
Мнения: 361
Регистриран на: 29 Юни 2018, 11:46

Re: Одобрявате ли решението на Анджелина Джоли за премахване на репродуктивните й органи?

Мнениеот IvanovA_Stef » 14 Ное 2018, 14:59

А дали има значение дали аз го одобрявам? Нали тя е взела това решение? Става дума за нейните органи и нейното здраве. Всеки сам си знае през какво е преминал и какво е приоритет в живота му. Но ако наистина има риск за живота й, сякаш по-скоро я разбирам.
IvanovA_Stef
 
Мнения: 158
Регистриран на: 24 Окт 2018, 15:00

Re: Одобрявате ли решението на Анджелина Джоли за премахване на репродуктивните й органи?

Мнениеот Тъжна Луна » 14 Ное 2018, 17:47

Че що да не си ги махне жената. друг е въпросът че я хапе кучето ие добре да помисли към прибавяне на някоекило върху кокалите, но очевидно има здравословен проблем. за да се оправе не знам какво трябва да си махне. иначе ако бях на нейно място и при доказан наследствен проблем и аз бих си махнала карантиите, пластичната хирургия е достатъчно напреднала.
Аватар
Тъжна Луна
 
Мнения: 262
Регистриран на: 23 Фев 2018, 13:11

Re: Одобрявате ли решението на Анджелина Джоли за премахване на репродуктивните й органи?

Мнениеот Karina_85 » 16 Ное 2018, 11:32

Повече се страхувам от такива болести, отколкото от премахването на органи. Да, разбирам я. За одобрение няма как да говорим, това е лично решение и избор.
Аватар
Karina_85
 
Мнения: 213
Регистриран на: 25 Окт 2018, 12:20

Re: Одобрявате ли решението на Анджелина Джоли за премахване на репродуктивните й органи?

Мнениеот Fury » 04 Фев 2019, 16:28

Много я харесвам, но нямам право да съдя дали е правилно или не. За нея е било важно да остане жива и да е спокойна. Другото няма значение. Всеки преценя според своите виждания.
Fury
 
Мнения: 112
Регистриран на: 06 Дек 2018, 15:00

Re: Одобрявате ли решението на Анджелина Джоли за премахване на репродуктивните й органи?

Мнениеот Lady M » 08 Фев 2019, 16:27

Както и по-горе са писали, това е ЛИЧЕН избор. Като такъв, никой няма право да съди или дискутира дали е редно или не. Последствията са за нея самата, а предполагам, че го е обсъждала с не един специалист, преди да прибегне до такава крайна мярка.
Lady M
 
Мнения: 67
Регистриран на: 08 Фев 2019, 12:23

Re: Одобрявате ли решението на Анджелина Джоли за премахване на репродуктивните й органи?

Мнениеот Валя.Танева » 27 Май 2019, 12:16

И според мен не е наша работа кой какво ще прави с органите си. Тя е ощастливила толкова други деца, че не е нужно да има свои, за да е истинска майка. Много кръвни родители също не са добри родители, не това прави човекът родител.
Валя.Танева
 
Мнения: 44
Регистриран на: 08 Май 2019, 09:56

Re: Одобрявате ли решението на Анджелина Джоли за премахване на репродуктивните й органи?

Мнениеот Good girl » 04 Юни 2019, 11:21

Одобрявам го, дотолкова, доколкото има значение моето мнение. Не е ли най-важно тя самата да е ок с това решение?! Това е толкова лично, че наистина е грозно да ти се месят непознати хора.
Аватар
Good girl
 
Мнения: 69
Регистриран на: 10 Дек 2018, 14:57

Предишна

Назад към Общи приказки

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта