Одобрявате ли решението на Анджелина Джоли за премахване на репродуктивните й органи?

Споделете всичко, което ви вълнува – любопитни факти, мнения или размишления. Общи приказки по общи теми.

Одобрявате ли решението на Анджелина Джоли за премахване на репродуктивните й органи?

Мнениеот niya_mazova » 27 Мар 2015, 12:00

Това решение е ясно, че не се взема от днес за утре, но не просто да вземеш решението, а реално да легнеш под ножа с пълното съзнание, че ще се събудиш и вече няма да си толкова жена, колкото си родена, е плашещо!
Първо гърдите, а сега яйчниците и фалопиевите тръби - не е ли прекалено, въпреки високия риск да развие рак! :?
Angelina_Jolie_.jpg
Angelina_Jolie_.jpg (11.24 KiB) Прегледано 1425 пъти
До някъде разбирам Анджелина Джоли, която наистина има какво да губи, има 6 деца, :idea: но аз която нямам нито едно, въпреки риска, който евентуално бих могла да имам, не бих премахнала репродуктивните си органи, бих оставила на съдбата и тялото ми да решат какво да се случва с мен! :|

Вие одобрявате ли решението на Анджелина Джоли да премахне репродуктивните си органи, ако вие бяхте на нейно място, как смятате, бихте ли могли да вземете това решение? :roll:
niya_mazova
 
Мнения: 443
Регистриран на: 01 Окт 2013, 16:58

Re: Одобрявате ли решението на Анджелина Джоли за премахване на репродуктивните й органи?

Мнениеот ManiJani » 27 Мар 2015, 12:02

Ако бях на нейно място, дори нямаше да се замисля, щях да го направя, не само семейството й, но и света ще загуби много, ако тя си отиде без време! :idea:
ManiJani
 
Мнения: 152
Регистриран на: 20 Мар 2015, 12:40

Re: Одобрявате ли решението на Анджелина Джоли за премахване на репродуктивните й органи?

Мнениеот BeenieGal » 27 Мар 2015, 12:04

Не бих го направила никога, дори и да е 98% сигурно, че ще заболея, това е пътят, който явно трябва да извървя, така приемам всичко случващо се покрай мен, независимо добро или лошо!
Аватар
BeenieGal
 
Мнения: 483
Регистриран на: 03 Окт 2014, 11:18

Re: Одобрявате ли решението на Анджелина Джоли за премахване на репродуктивните й органи?

Мнениеот Kaya » 27 Мар 2015, 12:26

Одобрявам го решението на Анджелина, мисля че дори по здравна каса трябва да минават такива манипулации :))) Шегувам се разбира се, лудо е малко и странно, но жената е решила, че така е по-удачно да се предпазва, отколкото с профилактични прегледи, които определено може да си позволи. :roll:
Ако си знаете цената, значи се е налагало да я казвате на някого.
Аватар
Kaya
 
Мнения: 2797
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:52

Re: Одобрявате ли решението на Анджелина Джоли за премахване на репродуктивните й органи?

Мнениеот S_Milenska » 27 Мар 2015, 13:32

Разбира се, че не, безумно е това, та тя може да си извади всички органи за най-сигурно! :shock:
Аватар
S_Milenska
 
Мнения: 2136
Регистриран на: 18 Ное 2014, 13:46

Re: Одобрявате ли решението на Анджелина Джоли за премахване на репродуктивните й органи?

Мнениеот Slavena » 27 Мар 2015, 15:50

Ако мога и аз бих го направила, така ще съм сигурна, че няма да ме хване рак, много добро решение, пък и вече има една тумба деца.
Slavena
 
Мнения: 957
Регистриран на: 10 Дек 2014, 16:45

Re: Одобрявате ли решението на Анджелина Джоли за премахване на репродуктивните й органи?

Мнениеот qwerryyy » 27 Мар 2015, 16:38

Като го е решила, решила го е, но е странно сам да гониш менопаузата и да си причиняваш разни неща... :roll:
Аватар
qwerryyy
 
Мнения: 1134
Регистриран на: 24 Фев 2015, 21:03

Re: Одобрявате ли решението на Анджелина Джоли за премахване на репродуктивните й органи?

Мнениеот miron » 27 Мар 2015, 17:42

Тя си знае, все пак това не е първото премахване което прави, скоро очаквам да премахне и част и от главата си :)
miron
 
Мнения: 668
Регистриран на: 22 Мар 2015, 11:01

Re: Одобрявате ли решението на Анджелина Джоли за премахване на репродуктивните й органи?

Мнениеот tatqnavelichkova » 28 Мар 2015, 10:34

Въпросът е просто излишен, всеки има право да решава какво да прави със собственото си тяло. Дали одобряваме или не, няма никакво значение. На този, който е задал такъв въпрос ще кажа само, не се ровете в чуждите животи, гледайте си Вашият :!: :!: :!: :!: :!:
tatqnavelichkova
 
Мнения: 1
Регистриран на: 28 Мар 2015, 10:26

Re: Одобрявате ли решението на Анджелина Джоли за премахване на репродуктивните й органи?

Мнениеот Ваня Стойчева » 28 Мар 2015, 11:09

Да не се оливаме, моля в коментарите! Какво значи, който е задал въпроса да си гледа неговия живот. Анджелка, ако не искаше да я обсъждаме нямаше да бие камбаната по въпроса какво върши, все пак като е известна и популярна личност, това автоматически я слага в устите на хората. То по твоята логика да им пляскаме и да гледаме равнодушно на всички наркомани, щото си е тяхното тяло. :?:
Аватар
Ваня Стойчева
 
Мнения: 2023
Регистриран на: 16 Дек 2014, 11:24

Следваща

Назад към Общи приказки

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта