Цялостно прочистване или такова на отделните системи е по-добре да се прави?

Хранителни режими за регулиране на тегло, видове диети, хранене при заболявания

Цялостно прочистване или такова на отделните системи е по-добре да се прави?

Мнениеот YoLindi » 27 Мар 2015, 16:04

За пречистване на организма организма срещам доста различни рецепти, но сега открих и за отделните системи, което предполагам ще е доста по-ефикасно :idea:
Понеже брат ми има проблем с червата, а иска да се прочиства с някакви чайове, се замислих дали не е по-добре първо да си прочисти червата и след това да опита с цялостното прочистване на тялото :roll:
homemade-colon-cleanse.jpg
homemade-colon-cleanse.jpg (33.1 KiB) Прегледано 2679 пъти
То и аз като се замисля имам нужда от прочистване на червата, понеже виждам как на другите момичета постоянно коремчетата им са плоски, а аз съм слаба и почти винаги корема ми е изпъкнал напред, като че ли съм бременна :evil: :evil:
Смятате ли, че ще е по-добре да направя цялостно прочистване и дали ще е толкова ефективно, колкото, ако се прочистват отделните системи една по една :roll:

А какви рецепти за прочистване на отделните системи можете да ме посъветвате? :roll:
YoLindi
 
Мнения: 447
Регистриран на: 02 Окт 2013, 12:28

Re: Цялостно прочистване или такова на отделните системи е по-добре да се прави?

Мнениеот M.Tasheva » 27 Мар 2015, 16:16

Чувала съм само за прочистване на жлъчката и черен дроб с топъл зехтин и горещ лимонов сок, гадничко е, но три дни караш на това и след това си чисто нов!
M.Tasheva
 
Мнения: 393
Регистриран на: 21 Окт 2013, 13:55

Re: Цялостно прочистване или такова на отделните системи е по-добре да се прави?

Мнениеот Lilly_milly » 27 Мар 2015, 16:20

На тези детоксикации само с по едно чайче три пъти дневно не им вярвам, това, което пише Ташева е точно така, излиза от теб цялата гняс, която си събирал :D
Lilly_milly
 
Мнения: 245
Регистриран на: 16 Дек 2014, 14:32

Re: Цялостно прочистване или такова на отделните системи е по-добре да се прави?

Мнениеот Локумът » 27 Мар 2015, 16:22

Бе как на отделните системи, не е ли по-добре едно общо пречистване и да си нов човек после, а не да се чистиш на парче? :mrgreen:
Аватар
Локумът
 
Мнения: 2167
Регистриран на: 20 Яну 2015, 16:48

Re: Цялостно прочистване или такова на отделните системи е по-добре да се прави?

Мнениеот miron » 27 Мар 2015, 17:43

E, Лошо няма да се наблегне на някой органи конкретно, но като цяло предпочитам цялостното поддържане на здравето, а не на парче месо :)
miron
 
Мнения: 668
Регистриран на: 22 Мар 2015, 11:01

Re: Цялостно прочистване или такова на отделните системи е по-добре да се прави?

Мнениеот kauda » 27 Мар 2015, 17:45

miron написа:E, Лошо няма да се наблегне на някой органи конкретно, но като цяло предпочитам цялостното поддържане на здравето, а не на парче месо :)

И спроед мен не е никак лоша идея да се почистват части от тялото, особено ако до скоро някоя от тях е боледувала ;)
Аватар
kauda
 
Мнения: 1654
Регистриран на: 23 Мар 2015, 10:45

Re: Цялостно прочистване или такова на отделните системи е по-добре да се прави?

Мнениеот nadqta » 31 Мар 2015, 16:24

miron написа:E, Лошо няма да се наблегне на някой органи конкретно, но като цяло предпочитам цялостното поддържане на здравето, а не на парче месо :)

Съгласна съм, но мисля, че е добре да се започне от органите, които най-много се затлачват като черен дроб и черва!
nadqta
 
Мнения: 406
Регистриран на: 29 Окт 2014, 11:23

Re: Цялостно прочистване или такова на отделните системи е по-добре да се прави?

Мнениеот kauda » 31 Мар 2015, 16:31

nadqta написа:
miron написа:E, Лошо няма да се наблегне на някой органи конкретно, но като цяло предпочитам цялостното поддържане на здравето, а не на парче месо :)

Съгласна съм, но мисля, че е добре да се започне от органите, които най-много се затлачват като черен дроб и черва!

Вярно, особено червата милите доста ги тормозим, всичко минава от там :)
Аватар
kauda
 
Мнения: 1654
Регистриран на: 23 Мар 2015, 10:45

Re: Цялостно прочистване или такова на отделните системи е по-добре да се прави?

Мнениеот Slavena » 06 Апр 2015, 16:54

Аз не бих почнала да гладувам, за да се пречиствам, абсурд просто :)
Slavena
 
Мнения: 957
Регистриран на: 10 Дек 2014, 16:45

Re: Цялостно прочистване или такова на отделните системи е по-добре да се прави?

Мнениеот kauda » 07 Апр 2015, 16:02

Slavena написа:Аз не бих почнала да гладувам, за да се пречиствам, абсурд просто :)

Да, но когато се пречистиш, усещаш как нищо не те боли и се чувстваш много по-жизнен :)
Аватар
kauda
 
Мнения: 1654
Регистриран на: 23 Мар 2015, 10:45

Следваща

Назад към Диети

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта