Как да разбера, че си купувам правилен размер презервативи?

Съвети за родители, отношения между тийнейджъри и възрастни, трудни въпроси

Как да разбера, че си купувам правилен размер презервативи?

Мнениеот JohnLocke » 29 Мар 2015, 16:09

От известно време започнах да водя полов живот, но все още не съм убеден, че си купувам правилен размер презервативи! :oops: Уж си взимам на една марка, но различни видове и виждам, че независимо от вида се продават само в един размер или поне така пише на опаковката, ако пише въобще!
image.jpg
image.jpg (34.96 KiB) Прегледано 10378 пъти
Понякога ми стискат ужасно много, дори ми изглежда, че приятелчето посинява от тях, :oops: :D в други случай са ми по размер, до сега само не ми се е случвало да са ми големи! :roll:

Мисля, че да ползваш по-малък размер презервативи може и да е опасно, освен че губиш всякакво желание, така че искам вашето мнение, :!: как да разбера, че си купувам правилен размер презервативи и къде мога да открия различни размери? :?:
А коя ви е любимата марка с точен размер презервативи?
JohnLocke
 
Мнения: 70
Регистриран на: 28 Окт 2013, 14:32

Re: Как да разбера, че си купувам правилен размер презервативи?

Мнениеот Mr.Eko » 29 Мар 2015, 16:12

Ами щом си попаднал на точен размер, използвай само тази разновидност на марката! Аз си използвам Спортекс и до сега не съм имал оплаквания като твоите, но мобе би има значение от това каква е степента на възбудата!
Mr.Eko
 
Мнения: 79
Регистриран на: 06 Ное 2013, 12:14

Re: Как да разбера, че си купувам правилен размер презервативи?

Мнениеот николаев » 29 Мар 2015, 16:15

Купувал съм на Дюрекс, които бяха по този начин, единия малък, другия нормален, третия доста дълъг, но втори път не съм се излъгал да взема от тях! Иначе скоро мернах някакви презервативи, които са по размер, може да си премериш и да си поръчаш, та да то е спокойно, ако открия как се казваше фирмата, ще ти пиша пак, ако не я откриеш преди мен! :)
николаев
 
Мнения: 110
Регистриран на: 11 Мар 2014, 14:46

Re: Как да разбера, че си купувам правилен размер презервативи?

Мнениеот Pipilota » 30 Мар 2015, 09:59

Не знам как се мерят презервативи, честно да си призная, но със сигурност е хубаво да си по размер, а не да си в някакъв нереален размер. Но наистина има схеми в Интернет, които ще ти кажат какъв точно е размерът. :roll:
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Как да разбера, че си купувам правилен размер презервативи?

Мнениеот веселказасмяна » 30 Мар 2015, 14:33

Има си шублери за тази цел и може да си потърсиш след като си го измерил, като си сигурен, че няма да бяга - нищо по-хубаво! :)
веселказасмяна
 
Мнения: 295
Регистриран на: 24 Сеп 2014, 12:43

Re: Как да разбера, че си купувам правилен размер презервативи?

Мнениеот mix_twix » 30 Мар 2015, 14:39

веселказасмяна написа:Има си шублери за тази цел и може да си потърсиш след като си го измерил, като си сигурен, че няма да бяга - нищо по-хубаво! :)


Много яко, искам такъв шублер и да се измервам, та да си се кефя! :mrgreen:
Аватар
mix_twix
 
Мнения: 1181
Регистриран на: 18 Дек 2014, 10:56

Re: Как да разбера, че си купувам правилен размер презервативи?

Мнениеот Локумът » 30 Мар 2015, 15:51

Нямам идея дали има презервативи, които реално да си зареждат размери и да предлагат такива, в аптеката не може да не могат да те упътят, въпреки че яко ще се червиш. Кажи, ако намериш нещо по въпроса, че моите 16 годишни хубавци взеха да върнат разни моми и скоро ще почнат да ги водят да спят у нас, та мисля да се приготвя вместо тях с презервативи. :lol: :lol: :lol:
Аватар
Локумът
 
Мнения: 2167
Регистриран на: 20 Яну 2015, 16:48

Re: Как да разбера, че си купувам правилен размер презервативи?

Мнениеот dinkog » 30 Мар 2015, 16:45

Локумът написа:Нямам идея дали има презервативи, които реално да си зареждат размери и да предлагат такива, в аптеката не може да не могат да те упътят, въпреки че яко ще се червиш. Кажи, ако намериш нещо по въпроса, че моите 16 годишни хубавци взеха да върнат разни моми и скоро ще почнат да ги водят да спят у нас, та мисля да се приготвя вместо тях с презервативи. :lol: :lol: :lol:

Много готино да зареждаш синовете си, обаче е много готино. Поне винаги ще знаят, че има презервативи и няма що да се притесняват и да се крият. :mrgreen:
Аватар
dinkog
 
Мнения: 611
Регистриран на: 21 Мар 2015, 11:37

Re: Как да разбера, че си купувам правилен размер презервативи?

Мнениеот rabotnata pchela » 31 Мар 2015, 16:24

Еххх :) не знаех, че и презервативите се мерят бе :) мислих, че купуваш едно и то си е унисекс размер :)
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Как да разбера, че си купувам правилен размер презервативи?

Мнениеот svetlozara » 10 Юли 2015, 16:17

Не съм виждала да има размери, винаги купувам едни и същи, засега не сме имала проблем или оплаквания от някое момче.
svetlozara
 
Мнения: 729
Регистриран на: 18 Юни 2015, 12:14

Следваща

Назад към Тийн свят

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта