Използвали ли сте маслото от канела за премахване на целулита?

Разкрасителни процедури и хитрините на женската красота

Re: Използвали ли сте маслото от канела за премахване на целулита?

Мнениеот annamaria » 12 Май 2015, 13:11

Bambaa написа:
annamaria написа:Мисля, че не всичко, което изглежда като целулит е целулит. Ох, не знам дали ще ме разберете какво искам да кажа :lol: Понякога, когато си качил се появява и след това изчезва със свалянето на кг. Има хора, които са склонни към задържане на вода/лимфи...което води на вид до нещо наподобяващо целулит, но не било :roll: Уф, не знам :)

Мисля, че си се води целулит, но воден, затова и изчезва като се премахнат излишните течности задържани в организма!

Аха, май е точно така. Вчера го мернах в някаква изключителна реклама за отводняващо средство :)
annamaria
 
Мнения: 3396
Регистриран на: 09 Фев 2015, 17:09

Re: Използвали ли сте маслото от канела за премахване на целулита?

Мнениеот Harmony » 13 Май 2015, 11:21

annamaria написа:
Bambaa написа:
annamaria написа:Мисля, че не всичко, което изглежда като целулит е целулит. Ох, не знам дали ще ме разберете какво искам да кажа :lol: Понякога, когато си качил се появява и след това изчезва със свалянето на кг. Има хора, които са склонни към задържане на вода/лимфи...което води на вид до нещо наподобяващо целулит, но не било :roll: Уф, не знам :)

Мисля, че си се води целулит, но воден, затова и изчезва като се премахнат излишните течности задържани в организма!

Аха, май е точно така. Вчера го мернах в някаква изключителна реклама за отводняващо средство :)

Хахах да, гледала съм я и аз, оттам разбрах, че има такова нещо като воден целулит, но не помня някога да съм страдала от такова нещо :roll: и как разбираш дали е воден или обикновен :roll:
Аватар
Harmony
 
Мнения: 516
Регистриран на: 03 Окт 2013, 13:20

Re: Използвали ли сте маслото от канела за премахване на целулита?

Мнениеот annamaria » 13 Май 2015, 11:33

Harmony написа:Хахах да, гледала съм я и аз, оттам разбрах, че има такова нещо като воден целулит, но не помня някога да съм страдала от такова нещо :roll: и как разбираш дали е воден или обикновен :roll:

Има хора (като мен), които са склонни към задържане на течности...Аз съм пробвала два такива продукта, но ефект не съм видяла, поне не особено видим. Сега, откакто пия алое, май не задържам толкова много. Е, като направя тежък уикенд пак подпухвам, ама то нормално :mrgreen:
annamaria
 
Мнения: 3396
Регистриран на: 09 Фев 2015, 17:09

Re: Използвали ли сте маслото от канела за премахване на целулита?

Мнениеот BeenieGal » 19 Май 2015, 15:26

annamaria написа:
Harmony написа:Хахах да, гледала съм я и аз, оттам разбрах, че има такова нещо като воден целулит, но не помня някога да съм страдала от такова нещо :roll: и как разбираш дали е воден или обикновен :roll:

Има хора (като мен), които са склонни към задържане на течности...Аз съм пробвала два такива продукта, но ефект не съм видяла, поне не особено видим. Сега, откакто пия алое, май не задържам толкова много. Е, като направя тежък уикенд пак подпухвам, ама то нормално :mrgreen:

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: На тежките уикенди последствията са ужасни върху кожата ми, става една такава безцветна, много зле, направо се страхувам сутринта да се погледна в огледалото, но пък имам нужда, предполагам и всеки един я има тази нужда да разтовари малко или много с няколко питиета и много танци :idea: :idea: Харесвам те :idea: :idea: :)
Аватар
BeenieGal
 
Мнения: 483
Регистриран на: 03 Окт 2014, 11:18

Re: Използвали ли сте маслото от канела за премахване на целулита?

Мнениеот annamaria » 01 Юни 2015, 12:49

BeenieGal написа: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: На тежките уикенди последствията са ужасни върху кожата ми, става една такава безцветна, много зле, направо се страхувам сутринта да се погледна в огледалото, но пък имам нужда, предполагам и всеки един я има тази нужда да разтовари малко или много с няколко питиета и много танци :idea: :idea: Харесвам те :idea: :idea: :)

При мен цветово не знам дали има промяна :lol: Но освен стандартното подуване под очите, пръсти на ръце, се наблюдава и в коленната област, глезените и т.н. Все едно съм качила 5 кила за два дена :lol:
annamaria
 
Мнения: 3396
Регистриран на: 09 Фев 2015, 17:09

Re: Използвали ли сте маслото от канела за премахване на целулита?

Мнениеот Mon_ton » 01 Юни 2015, 13:49

Оле, това е много сериозно подуване, интересувала ли си се, дали нямаш здравословен проблем? Проблем със сърцето може да те издува толкова О.О
Аватар
Mon_ton
 
Мнения: 2768
Регистриран на: 24 Ное 2014, 15:54

Предишна

Назад към Козметика и грим

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта