В кои от случаите можем да премахваме бенки сами у дома?

Тайни семейни рецепти за здраве и красота - как да бъдем в полза на другите.

В кои от случаите можем да премахваме бенки сами у дома?

Мнениеот maminka » 02 Апр 2015, 10:56

Попадна ми тема за премахването на брадавиците у дома, но не и за бенките, а и не съм сигурна дали стоят по един и същ начин нещата :roll:
При мен случаят е следният - имам бенка, която изглежда по този начин,
MOLE.jpg
MOLE.jpg (65.33 KiB) Прегледано 1835 пъти
но се намира на врата, а точно там почти всяка дреха се трие в бенката и я дразни :|

Чувството е много неприятно постоянно да ти се допират дрехите до бенката и си мислех дали не може да се премахне в домашни условия :roll:
Искаше ми се да опитам първо на себе си, тъй като голямата ми дъщеря има на същото място, не зная дали е наследствена или просто е съвпадение, но и тя ми се оплаква, че иска да я махне.

Та все още не съм решила дали да опитам първо на себе си и след това да предложа и на дъщеря ми :roll:
Какво е мнението ви, в кои от случаите можем да премахваме бенките сами у дома :roll: И с какво бихте ме посъветвали да опитам да ги премахна, ако все пак няма някакъв риск? :?:
maminka
 
Мнения: 383
Регистриран на: 17 Фев 2014, 15:14

Re: В кои от случаите можем да премахваме бенки сами у дома?

Мнениеот donni » 02 Апр 2015, 11:00

Чувала съм, че могат бенки да се махат с мед и рициново масло, но за такива изпъкнали не зная дали не е по-добре да се консултираш с лекар. А тази рецепта е лесна, понеже се смесват равни количества от двете съставки и се маже, като се държи по 3-4 мин., след което се изплаква с топла вода!
donni
 
Мнения: 499
Регистриран на: 09 Май 2014, 17:05

Re: В кои от случаите можем да премахваме бенки сами у дома?

Мнениеот magda » 02 Апр 2015, 11:03

Струва ми се, че искаш да дърпаш дявола за опашката, по-добре отидете двете с дъщеря си на преглед, за да се установи какви са и по какъв начин ще могат да бъдат премахнати, така че да не ви притесняват!
magda
 
Мнения: 285
Регистриран на: 30 Юни 2014, 13:07

Re: В кои от случаите можем да премахваме бенки сами у дома?

Мнениеот Ваня Стойчева » 02 Апр 2015, 12:37

С извинение, ама вие луда ли сте? :shock: Идете на лекар, минете през кожен, консултирайте се с няколко специалиста и предприемете истинска процедура по премахването! Как ще експериментирате?! :shock:
Аватар
Ваня Стойчева
 
Мнения: 2023
Регистриран на: 16 Дек 2014, 11:24

Re: В кои от случаите можем да премахваме бенки сами у дома?

Мнениеот Krum » 02 Апр 2015, 13:24

За мен е тотална глупост и лудост да се премахват сами бенките ;)
Аватар
Krum
 
Мнения: 1386
Регистриран на: 21 Ное 2014, 14:30

Re: В кои от случаите можем да премахваме бенки сами у дома?

Мнениеот maminka » 03 Апр 2015, 16:42

Е, добре, съгласявам се с вас, но пък защо се предлагат продукти от този сорт, щом няма да можем да ги премахваме брадавиците у дома? :roll:
maminka
 
Мнения: 383
Регистриран на: 17 Фев 2014, 15:14

Re: В кои от случаите можем да премахваме бенки сами у дома?

Мнениеот Slavena » 03 Апр 2015, 16:46

maminka написа:Е, добре, съгласявам се с вас, но пък защо се предлагат продукти от този сорт, щом няма да можем да ги премахваме брадавиците у дома? :roll:
защото хората искат да печелят пари, как защоО:)
Slavena
 
Мнения: 957
Регистриран на: 10 Дек 2014, 16:45

Re: В кои от случаите можем да премахваме бенки сами у дома?

Мнениеот Rali_hr » 04 Апр 2015, 10:33

Може би подобни продукти имат и друго приложение, но не мисля, че е нормално си чоплиш и да си махаш бенките самичък. Че и видиш ли, имаш поне разума да пробваш първо върху себе си и после вече върху детето, хаха!
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Re: В кои от случаите можем да премахваме бенки сами у дома?

Мнениеот Krum » 06 Апр 2015, 10:46

Това е много странен експеримент и дори мога да кажа, че е страшен. Към по-големите бенки трябва да се отнасяте с тип уважение! :)
Аватар
Krum
 
Мнения: 1386
Регистриран на: 21 Ное 2014, 14:30

Re: В кои от случаите можем да премахваме бенки сами у дома?

Мнениеот Ваня Стойчева » 15 Май 2015, 11:22

За мен е абсолютна глупост! Това е рисковано, бенки и брадавици не се премахват туко така, има лекари, които са учили с години как да ни махат бенките а ние у нас на лекари ли ще се правим?!
Аватар
Ваня Стойчева
 
Мнения: 2023
Регистриран на: 16 Дек 2014, 11:24

Следваща

Назад към Домашен лекар

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта