Какво ще кажете с една инжекция да премахнем коремчето – бихте ли се подложили?

Иновативни продукти, аксесоари и други нестандартни решения за здраве и красота.

Какво ще кажете с една инжекция да премахнем коремчето – бихте ли се подложили?

Мнениеот mimeto90 » 02 Апр 2015, 13:23

Вчера прочетох една супер новина за инжекция, която може да стопи мазнините, колкото и невероятно да прозвучи! Много ми допадна идеята, тъй като си има места, на които едва ли не е невъзможно да бъдат свалени натрупалите се мазнинки!

Например аз съм слаба, но пък имам коремче, както и малка двойна брадичка, като на това, момиче
face.jpg
face.jpg (56.81 KiB) Прегледано 2897 пъти
но е много готино, ако това на снимката може да стане реалност!
Всъщност нямам търпение да стане това реалност, но кофти е, че може да се използва само за малки зони, като коремче, бузки, двойна брадичка и т.н., но от друга страна е супер, че вече няма да е необходимо, за да се премахнат тези мастни натрупвания, да се ляга под ножа за липосукция :idea:

Вие бихте ли се доверили на чудотворната инжекция, с която може да се премахне коремче или както в случая - двойната брадичка, бихте ли се подложили на подобна процедура? :roll:
mimeto90
 
Мнения: 449
Регистриран на: 18 Дек 2013, 13:15

Re: Какво ще кажете с една инжекция да премахнем коремчето – бихте ли се подложили?

Мнениеот mix_twix » 02 Апр 2015, 13:30

Много странно ми изглежда, но е готино, особено за такива мазнини, които не могат да се махнат, като двойна брадичка, някое упорито коремче..
Аватар
mix_twix
 
Мнения: 1181
Регистриран на: 18 Дек 2014, 10:56

Re: Какво ще кажете с една инжекция да премахнем коремчето – бихте ли се подложили?

Мнениеот nadqta » 02 Апр 2015, 13:37

Тези инжекции са доста притеснителни, не смятам, че бих си го причинила, ако имам някога двойна брадичка бих предпочела да легна за липосукция или да си откарам с нея
nadqta
 
Мнения: 406
Регистриран на: 29 Окт 2014, 11:23

Re: Какво ще кажете с една инжекция да премахнем коремчето – бихте ли се подложили?

Мнениеот веселказасмяна » 02 Апр 2015, 13:42

Мм това звучи много готино, поне ще мога да си извая лицето, може това с тялото да не стане, но пък поне ще си имам красиво лице, естествено, че ще опитам :idea:
веселказасмяна
 
Мнения: 295
Регистриран на: 24 Сеп 2014, 12:43

Re: Какво ще кажете с една инжекция да премахнем коремчето – бихте ли се подложили?

Мнениеот Lili_pili » 02 Апр 2015, 14:14

nadqta написа:Тези инжекции са доста притеснителни, не смятам, че бих си го причинила, ако имам някога двойна брадичка бих предпочела да легна за липосукция или да си откарам с нея

Е то ще е почти същото, тъй де не е и много готино да те смучат :))
Когато едно нещо се случи един път, не е задължително да се повтори, но случи ли се два пъти, то със сигурност ще има и трети път.
Аватар
Lili_pili
 
Мнения: 923
Регистриран на: 09 Яну 2015, 09:56

Re: Какво ще кажете с една инжекция да премахнем коремчето – бихте ли се подложили?

Мнениеот qwerryyy » 02 Апр 2015, 15:09

Много готино изглежда, а и така от само себе си ще се разграждат мазнините, супер е точно при двойна брадичка, или пък при увисналото на ръцете до мишниците ;)
Аватар
qwerryyy
 
Мнения: 1134
Регистриран на: 24 Фев 2015, 21:03

Re: Какво ще кажете с една инжекция да премахнем коремчето – бихте ли се подложили?

Мнениеот Kremiliya » 02 Апр 2015, 15:44

не знам дали бих го пробвала, все пак това е нещо, което се инжектира в тялото, може да повлияе зле...
Аватар
Kremiliya
 
Мнения: 1865
Регистриран на: 20 Ное 2014, 11:14

Re: Какво ще кажете с една инжекция да премахнем коремчето – бихте ли се подложили?

Мнениеот Kaya » 02 Апр 2015, 16:40

Бих пробвала, много добре ми звучи като възможност на мен, защо да не, за някоя упорита мазнинка, с която не мога да се преборя, въпреки усилията! :)
Ако си знаете цената, значи се е налагало да я казвате на някого.
Аватар
Kaya
 
Мнения: 2797
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:52

Re: Какво ще кажете с една инжекция да премахнем коремчето – бихте ли се подложили?

Мнениеот Леля Живка » 02 Апр 2015, 17:06

Страхотно звучи, бих пробвала разбира се ;)
Леля Живка
 
Мнения: 86
Регистриран на: 01 Апр 2015, 15:14

Re: Какво ще кажете с една инжекция да премахнем коремчето – бихте ли се подложили?

Мнениеот Lisica » 02 Апр 2015, 17:12

Kremiliya написа:не знам дали бих го пробвала, все пак това е нещо, което се инжектира в тялото, може да повлияе зле...

И за мен е страшно и опасно! Все пак по-добре липосукция!
Аватар
Lisica
 
Мнения: 1044
Регистриран на: 25 Мар 2015, 09:55

Следваща

Назад към Иновативни продукти и аксесоари

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта

cron