Правили ли сте секс в офиса???

Пълна свобода за силния пол - всички теми, които вълнуват истинския мъж, без табута и критични женски коментари.

Re: Правили ли сте секс в офиса???

Мнениеот marto » 06 Юни 2012, 11:42

Izabella L написа:Не, но това ми е една от фантазиите ;) Сигурно преживяването е супер яко, тръпката-жестока :oops: Да, аз бих опитала, стига да има някой, който да мисли като мен :P

Ах тиии, палавница такава ;) И аз мисля като теб, но за съжаление вече съм сериозно вързан... обвързан имах предвид :lol: Да, правил съм секс, но не в офиса, а в склада 8-) Работих в една дистрибуторска фирма и бях хвърлил око на едната колежка, и така стана работата - секса, де :mrgreen: Наистина тръпката е голяма, а изживяването не може да се опише с думи ;)
marto
 
Мнения: 42
Регистриран на: 09 Мар 2012, 09:39

Re: Правили ли сте секс в офиса???

Мнениеот borisov87 » 03 Яну 2013, 15:46

Аз лично не съм , но не бихй пропуснал тази възможност ;D, жалк ое че няма хора дето да мислят като мен, повечето са прекалено консервативно настроени ;D
borisov87
 
Мнения: 77
Регистриран на: 03 Яну 2013, 15:19

Re: Правили ли сте секс в офиса???

Мнениеот Krum » 04 Фев 2015, 15:57

То желанието едно на ръка, ама да има и с кого, то не стига някоя само да е навита, ами трябва и да ми харесва. :lol:
Аватар
Krum
 
Мнения: 1386
Регистриран на: 21 Ное 2014, 14:30

Re: Правили ли сте секс в офиса???

Мнениеот Harmony » 04 Фев 2015, 16:18

Смятам го за излишна енергия хвърлена не на място в повечето случаи и с възможно най-неправилните хора :idea: :D
Аватар
Harmony
 
Мнения: 516
Регистриран на: 03 Окт 2013, 13:20

Re: Правили ли сте секс в офиса???

Мнениеот Mon_ton » 04 Фев 2015, 16:30

Harmony написа:Смятам го за излишна енергия хвърлена не на място в повечето случаи и с възможно най-неправилните хора :idea: :D

Да, ако е с неправилни хора, наистина ще е гадно, но я си представи, че с гаджето ти работите на едно място! :mrgreen:
Аватар
Mon_ton
 
Мнения: 2768
Регистриран на: 24 Ное 2014, 15:54

Re: Правили ли сте секс в офиса???

Мнениеот Malina » 04 Фев 2015, 17:32

:roll: Е, да си призная, не съм, но той моят офис е и малко странен де, не си представям да правя секс там, където през деня играят 30 деца! :shock:
Не искам просто да живея - искам първо да обичам, а между другото да живея!
Аватар
Malina
 
Мнения: 2309
Регистриран на: 02 Дек 2014, 10:33

Re: Правили ли сте секс в офиса???

Мнениеот Локумът » 05 Фев 2015, 10:10

Не стига, че съм правил секс в офиса преди толкова години, ами отгоре на всичкото вече 17 години виждам резултата да тича пред очите ми. :lol:
Аватар
Локумът
 
Мнения: 2167
Регистриран на: 20 Яну 2015, 16:48

Re: Правили ли сте секс в офиса???

Мнениеот Pipilota » 05 Фев 2015, 10:17

Локумът написа:Не стига, че съм правил секс в офиса преди толкова години, ами отгоре на всичкото вече 17 години виждам резултата да тича пред очите ми. :lol:

Еее, вярно ли! Изумяваш ме направо, да си направиш децата и то в условията на бърз секс в офиса, жена ти трябва да е била на 7-мото небе :!: :o
Аз ако бях на нейно място да съм те убил. Сега ако кажеш, че сте се взели и заради децата и направоо... :shock: :shock: :shock:
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Правили ли сте секс в офиса???

Мнениеот Локумът » 05 Фев 2015, 10:35

Pipilota написа:
Локумът написа:Не стига, че съм правил секс в офиса преди толкова години, ами отгоре на всичкото вече 17 години виждам резултата да тича пред очите ми. :lol:

Еее, вярно ли! Изумяваш ме направо, да си направиш децата и то в условията на бърз секс в офиса, жена ти трябва да е била на 7-мото небе :!: :o
Аз ако бях на нейно място да съм те убил. Сега ако кажеш, че сте се взели и заради децата и направоо... :shock: :shock: :shock:

:lol: :lol: :lol: Споко, споко, то пък бива женска солидарност! :lol:
Офисът си беше мой, жената е тогава беше чужда, но това от значение ли е? От години бяхме приятели и работихме заедно, винаги е имало искри между нас, благодарен съм, че така се случи, имам най-красивата жена и най-готините деца. Сега ако беше пак щях да го направя същото, та дори и по-рано! :mrgreen:
Аватар
Локумът
 
Мнения: 2167
Регистриран на: 20 Яну 2015, 16:48

Re: Правили ли сте секс в офиса???

Мнениеот Pipilota » 05 Фев 2015, 10:38

:o :o :o Думи нямам! За мен това е супер голяма глупост, чудно, че ви е изкарал толкова време брака, ама айде, да сте живи и здрави де, да гледаме сегашния резултат и положение :)
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

ПредишнаСледваща

Назад към Зона за мъже

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта