Правили ли сте секс в офиса???

Пълна свобода за силния пол - всички теми, които вълнуват истинския мъж, без табута и критични женски коментари.

Re: Правили ли сте секс в офиса???

Мнениеот mix_twix » 05 Фев 2015, 11:05

Локумът написа:Не стига, че съм правил секс в офиса преди толкова години, ами отгоре на всичкото вече 17 години виждам резултата да тича пред очите ми. :lol:

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Евала! Така се прави, бързо и ударно ;)) Само че вече ни накара всички да се замислим дали ще правим секс в офиса... :lol:
Аватар
mix_twix
 
Мнения: 1181
Регистриран на: 18 Дек 2014, 10:56

Re: Правили ли сте секс в офиса???

Мнениеот Ваня Стойчева » 05 Фев 2015, 12:31

Правила съм секс с офиса с шефа си дълго време, особено докато се криехме беше много вълнуващо, а и сещате се преди 20 години какво е било на работа, имахме много колежки! После прекия ми шеф си направи собствена фирма, в която разбира се аз бързо се наместих и вече не пазихме тайната за отношенията ни. Сега, 20 години по-късно от време на време ходя до офиса му за да си спомняме за миналото :lol: Все пак вкъщи не ни е толкова интересно :))
Аватар
Ваня Стойчева
 
Мнения: 2023
Регистриран на: 16 Дек 2014, 11:24

Re: Правили ли сте секс в офиса???

Мнениеот bojo_kolev » 05 Фев 2015, 12:44

Ваня Стойчева написа:Правила съм секс с офиса с шефа си дълго време, особено докато се криехме беше много вълнуващо, а и сещате се преди 20 години какво е било на работа, имахме много колежки! После прекия ми шеф си направи собствена фирма, в която разбира се аз бързо се наместих и вече не пазихме тайната за отношенията ни. Сега, 20 години по-късно от време на време ходя до офиса му за да си спомняме за миналото :lol: Все пак вкъщи не ни е толкова интересно :))

Хехе, при теб развоя на събитията е много приятен, тъй като предполагам в повечето случаи завършва с уволнение, когато стане ясно или пък при прекратяване на отношенията
bojo_kolev
 
Мнения: 283
Регистриран на: 01 Окт 2013, 12:35

Re: Правили ли сте секс в офиса???

Мнениеот Kaya » 05 Фев 2015, 13:26

Ванчето е извадила истински късмет, пък и накрая шефа и брак ѝ предложил, значи какъв е извода, правете секс в офиса един ден може да се омъжите за шефа! :lol: :lol: :lol: :lol:
Ако си знаете цената, значи се е налагало да я казвате на някого.
Аватар
Kaya
 
Мнения: 2797
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:52

Re: Правили ли сте секс в офиса???

Мнениеот Rali_hr » 05 Фев 2015, 15:59

Kaya написа:Ванчето е извадила истински късмет, пък и накрая шефа и брак ѝ предложил, значи какъв е извода, правете секс в офиса един ден може да се омъжите за шефа! :lol: :lol: :lol: :lol:

Де този късмет хахаха ;))
аз съм правила секс в офиса и то не с колега, а с клиент. :lol: :lol: :lol: шефа обаче като разбра не беше очарован хахахаххахах
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Re: Правили ли сте секс в офиса???

Мнениеот Локумът » 06 Фев 2015, 15:23

Pipilota написа::o :o :o Думи нямам! За мен това е супер голяма глупост, чудно, че ви е изкарал толкова време брака, ама айде, да сте живи и здрави де, да гледаме сегашния резултат и положение :)

:roll: :roll: :roll: Аааааами, изкарал е да. Много хора се учудват, но съм виждал случаи уж на по-умни завързвания на връзки и семейства а резултата после е в съда ;)
Аватар
Локумът
 
Мнения: 2167
Регистриран на: 20 Яну 2015, 16:48

Re: Правили ли сте секс в офиса???

Мнениеот Slavena » 06 Фев 2015, 15:45

Последно работих на централния пазар в града на една маса продавах зеленчуци, една вечер зимата целия пазар си бяха тръгнали и дойде шефа ми, той отдавна ми беше хвърлил око, но аз все избягвах да му се дам, но тогава сякаш и на мен ми се прииска. Добре, че беше тъмно, направихме го под масата, беше много вълнуващо, но се разболях, беше студено! :roll: Сега вече не бих го правила на работа, освен ако не работя на топло в някой офис, иначе си е опасно, макар че беше много хубаво.
Slavena
 
Мнения: 957
Регистриран на: 10 Дек 2014, 16:45

Re: Правили ли сте секс в офиса???

Мнениеот M.Tasheva » 06 Фев 2015, 16:13

Slavena написа:Последно работих на централния пазар в града на една маса продавах зеленчуци, една вечер зимата целия пазар си бяха тръгнали и дойде шефа ми, той отдавна ми беше хвърлил око, но аз все избягвах да му се дам, но тогава сякаш и на мен ми се прииска. Добре, че беше тъмно, направихме го под масата, беше много вълнуващо, но се разболях, беше студено! :roll: Сега вече не бих го правила на работа, освен ако не работя на топло в някой офис, иначе си е опасно, макар че беше много хубаво.

Пак след това си си взела поука, ама като се замислиш можеше и да е по-лошо, да вземеш освен настинка да хванеш и друго :D
M.Tasheva
 
Мнения: 393
Регистриран на: 21 Окт 2013, 13:55

Re: Правили ли сте секс в офиса???

Мнениеот mix_twix » 06 Фев 2015, 16:14

Slavena написа:Последно работих на централния пазар в града на една маса продавах зеленчуци, една вечер зимата целия пазар си бяха тръгнали и дойде шефа ми, той отдавна ми беше хвърлил око, но аз все избягвах да му се дам, но тогава сякаш и на мен ми се прииска. Добре, че беше тъмно, направихме го под масата, беше много вълнуващо, но се разболях, беше студено! :roll: Сега вече не бих го правила на работа, освен ако не работя на топло в някой офис, иначе си е опасно, макар че беше много хубаво.

Те са ви замръзнали кокалите там бе, с къв акъл! Ама то всеки си има офис, пак се радвам, че не си работила в някоя обществена тоалетна, не че има срамна работа, само срамни места за секс! Което ме навежда на мисълта, мислите ли, че хората правят секс и в този офис? :roll:
Аватар
mix_twix
 
Мнения: 1181
Регистриран на: 18 Дек 2014, 10:56

Re: Правили ли сте секс в офиса???

Мнениеот Lilly_milly » 06 Фев 2015, 17:10

mix_twix написа:
Slavena написа:Последно работих на централния пазар в града на една маса продавах зеленчуци, една вечер зимата целия пазар си бяха тръгнали и дойде шефа ми, той отдавна ми беше хвърлил око, но аз все избягвах да му се дам, но тогава сякаш и на мен ми се прииска. Добре, че беше тъмно, направихме го под масата, беше много вълнуващо, но се разболях, беше студено! :roll: Сега вече не бих го правила на работа, освен ако не работя на топло в някой офис, иначе си е опасно, макар че беше много хубаво.

Те са ви замръзнали кокалите там бе, с къв акъл! Ама то всеки си има офис, пак се радвам, че не си работила в някоя обществена тоалетна, не че има срамна работа, само срамни места за секс! Което ме навежда на мисълта, мислите ли, че хората правят секс и в този офис? :roll:[/quote}
Голям проблем си е, правят не, ами се късат, :lol: сигурно скоро не си ходила по дискотеки :lol: от край време се уважава този офис за тези занятия и е мнооого тъжно :|
Lilly_milly
 
Мнения: 245
Регистриран на: 16 Дек 2014, 14:32

ПредишнаСледваща

Назад към Зона за мъже

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта