Как да отключа колата без ключ?

Пълна свобода за силния пол - всички теми, които вълнуват истинския мъж, без табута и критични женски коментари.

Как да отключа колата без ключ?

Мнениеот julianne » 03 Апр 2015, 13:40

Откакто забременях съм ужасно разсеяна, а все по-често ми се налага да ходя из града с колата!
Като оставим настрана това, че съм млад шофьор, то и без това ми е трудно да си събирам мислите, но не зная какво да правя, когато вечно оставям ключовете си в колата, която, разбира се, грижливо заключвам :evil:
images.jpg
images.jpg (12.25 KiB) Прегледано 6089 пъти
Редовно ми се случва на различни места в града и кой какво прави, аз все ключар търся :oops: Направо в истерия изпадам вече щом видя ключовете на таблото и въпреки всичко, не мога да се меря с моята разсеяност!

Друг вариант е да си оставям някъде резервен ключ, но къде :roll: когато се заключи колата нито багажника мога да отворя, нито зная къде другаде може да се скрие един резервен ключ!
Как според вас бих могла да отключвам колата без ключ, така че и да не се нуждая от ключар? :roll:
julianne
 
Мнения: 404
Регистриран на: 27 Ное 2013, 14:50

Re: Как да отключа колата без ключ?

Мнениеот viking » 03 Апр 2015, 13:42

Няма да казвам, че си е типично женски казус, понеже и аз съм го правил този номер, но най-добрият вариант според мен е да се закачи някъде по колата един резервен ключ, като преди това се увие в найлон, за да не хваща ръжда :idea:
viking
 
Мнения: 243
Регистриран на: 27 Май 2014, 10:29

Re: Как да отключа колата без ключ?

Мнениеот Bambaa » 03 Апр 2015, 13:45

Ако бях на твое място щях да си ги връзвам за китката ключовете, иначе ние сме жени, какво можем да направим, освен да се обадим на ключар, но пък идеята на viking е много добра :idea: :)
Аватар
Bambaa
 
Мнения: 590
Регистриран на: 30 Апр 2014, 16:28

Re: Как да отключа колата без ключ?

Мнениеот Rali_hr » 03 Апр 2015, 15:31

viking написа:Няма да казвам, че си е типично женски казус, понеже и аз съм го правил този номер, но най-добрият вариант според мен е да се закачи някъде по колата един резервен ключ, като преди това се увие в найлон, за да не хваща ръжда :idea:

и е добре хората наоколо да не знаят де. Иначе наши познати понеже имаха само 1 ключ за колата а работиха с една кола на смени залепяха ключа от вътрешната страна на калника :)
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Re: Как да отключа колата без ключ?

Мнениеот Kremiliya » 03 Апр 2015, 16:19

Не знам как може да стане. Мой приятел отключва, като навира тел, която е направил като кукичка, но колата му не е никак нова и лесно я прежалва, тогава закача ключалката и издърпва, не знам само ако няма такава ключалка как би се отворило без ключар... затова е добре винаги да имаш един резервен ключ!
Аватар
Kremiliya
 
Мнения: 1865
Регистриран на: 20 Ное 2014, 11:14

Re: Как да отключа колата без ключ?

Мнениеот Mon_ton » 03 Апр 2015, 16:24

Kremiliya написа:Не знам как може да стане. Мой приятел отключва, като навира тел, която е направил като кукичка, но колата му не е никак нова и лесно я прежалва, тогава закача ключалката и издърпва, не знам само ако няма такава ключалка как би се отворило без ключар... затова е добре винаги да имаш един резервен ключ!

Това звучи болезнено! :) А и на улицата ще изглежда странно, ако с тел напъваш колата си... :lol: :lol: :lol:
Аватар
Mon_ton
 
Мнения: 2768
Регистриран на: 24 Ное 2014, 15:54

Re: Как да отключа колата без ключ?

Мнениеот Krum » 03 Апр 2015, 17:00

Чакам да измислят просто някоя кола, която се отключва с приложение от смартфона ;)
Аватар
Krum
 
Мнения: 1386
Регистриран на: 21 Ное 2014, 14:30

Re: Как да отключа колата без ключ?

Мнениеот Bambaa » 06 Апр 2015, 17:16

Rali_hr написа:
viking написа:Няма да казвам, че си е типично женски казус, понеже и аз съм го правил този номер, но най-добрият вариант според мен е да се закачи някъде по колата един резервен ключ, като преди това се увие в найлон, за да не хваща ръжда :idea:

и е добре хората наоколо да не знаят де. Иначе наши познати понеже имаха само 1 ключ за колата а работиха с една кола на смени залепяха ключа от вътрешната страна на калника :)

Това е много добра идея, но наистина е по-добре да си имаш резервен някъде в чанта или на друго място, но да е сигурно!
Аватар
Bambaa
 
Мнения: 590
Регистриран на: 30 Апр 2014, 16:28

Re: Как да отключа колата без ключ?

Мнениеот Ваня Стойчева » 06 Апр 2015, 17:25

И на мен ми се е случвало и то не еднократно, все звънях на мъжа ми да идва да ми отключва. От тогава си направих още 2 резервни ключа, единия стои в портфейла ми, другия закачен вкъщи :)
Аватар
Ваня Стойчева
 
Мнения: 2023
Регистриран на: 16 Дек 2014, 11:24

Re: Как да отключа колата без ключ?

Мнениеот irka » 11 Ное 2016, 18:06

Честно да кажа, не знам какво бих направила! Първо ще изпадна в паника. Мисля, че няма да посмея да счупя стъклото, ще плащам повече после 100%!
irka
 
Мнения: 467
Регистриран на: 19 Яну 2016, 11:03

Следваща

Назад към Зона за мъже

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта