Има ли начин чрез храна да си оправим настроението?

Забавни моменти, необичайни, полезни и интересни факти,хитрини и въпроси, навиците при хранене, празници и традиции.

Re: Има ли начин чрез храна да си оправим настроението?

Мнениеот niya_mazova » 03 Дек 2015, 18:04

Alex_mor написа:
Rali_hr написа:Аз съм на мнение, че храната е голяма работа. На мен лично ми доставя удоволствие, кара ме да се усмихна и т.н. ако имам добре подредена маса с вкусни неща., цветни и любими. Не мога да си подобря настроение с дробчета. :lol:

Какво им е на дробчетата по селски, винаги мога да си подобря настроението с тях. :mrgreen:

Хмм... аз си мисля, че така и така е актуална сланинката напоследък, то тя ще може на всеки от вас да оправи настроението с чаша хубаво вино
niya_mazova
 
Мнения: 443
Регистриран на: 01 Окт 2013, 16:58

Re: Има ли начин чрез храна да си оправим настроението?

Мнениеот Kaya » 04 Дек 2015, 15:20

Може, може, между другото народните ни рецепти със сигурност могат да но помогнат. Разбира се, свежата храна като цяло допринася за целия тонус на организма, но в никакъв случай не може да се отрекат вкусовите плюсове, които имат традиционните ни ястия :)
Ако си знаете цената, значи се е налагало да я казвате на някого.
Аватар
Kaya
 
Мнения: 2797
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:52

Re: Има ли начин чрез храна да си оправим настроението?

Мнениеот silver933 » 04 Дек 2015, 16:20

Kaya написа:Може, може, между другото народните ни рецепти със сигурност могат да но помогнат. Разбира се, свежата храна като цяло допринася за целия тонус на организма, но в никакъв случай не може да се отрекат вкусовите плюсове, които имат традиционните ни ястия :)

Освен ако не си на диета, тогава ще се наядеш и пак ще си в още по-дълбока депресия даже. :lol:
Аватар
silver933
 
Мнения: 2103
Регистриран на: 14 Ное 2014, 16:02

Re: Има ли начин чрез храна да си оправим настроението?

Мнениеот YoLindi » 04 Дек 2015, 17:17

Kaya написа:Може, може, между другото народните ни рецепти със сигурност могат да но помогнат. Разбира се, свежата храна като цяло допринася за целия тонус на организма, но в никакъв случай не може да се отрекат вкусовите плюсове, които имат традиционните ни ястия :)

Определено, но трябва да се внимава за консумацията на пушено съм чувала лоши неща и то, защото пушека, който се използва в момента е химия, а не е натурално опушено.
YoLindi
 
Мнения: 447
Регистриран на: 02 Окт 2013, 12:28

Re: Има ли начин чрез храна да си оправим настроението?

Мнениеот Rali_hr » 12 Яну 2016, 12:09

YoLindi написа:
Kaya написа:Може, може, между другото народните ни рецепти със сигурност могат да но помогнат. Разбира се, свежата храна като цяло допринася за целия тонус на организма, но в никакъв случай не може да се отрекат вкусовите плюсове, които имат традиционните ни ястия :)

Определено, но трябва да се внимава за консумацията на пушено съм чувала лоши неща и то, защото пушека, който се използва в момента е химия, а не е натурално опушено.

Оф, то в наши дни май не остана нищо полезно и правилно за хапване. :(
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Re: Има ли начин чрез храна да си оправим настроението?

Мнениеот Mon_ton » 12 Яну 2016, 13:28

Все пак не забравяйте за шоколада, той винаги помага на доброто настроение, не мисля, че някой не е останал доволен от него :) Но като цяло тежката храна много пречи на добрата фигура и те нещата са навързани.. :)
Аватар
Mon_ton
 
Мнения: 2768
Регистриран на: 24 Ное 2014, 15:54

Re: Има ли начин чрез храна да си оправим настроението?

Мнениеот Lollipop » 13 Яну 2016, 11:21

Mon_ton написа:Все пак не забравяйте за шоколада, той винаги помага на доброто настроение, не мисля, че някой не е останал доволен от него :) Но като цяло тежката храна много пречи на добрата фигура и те нещата са навързани.. :)

Съгласна съм за шоколада, но като се замислиш, ако се наядеш с някой тежък мазен сандвич, после не ти ли става гадно и тежно, мазно, неприятно, та дори и кофти на душата. А ако се наядеш с някоя свежа салата, с нещо полезно и после се чувстваш много по-удовлетворен от себе си и по-добре.
Макар че е и малко рекламен трик, забелязали ли сте, че всички снимки на хора, които ядат салата, винаги са усмихнати и се смеят там. :lol: :lol: :lol: Както се казва, ядат си нещо смешно хаха :)
Аватар
Lollipop
 
Мнения: 2728
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:55

Re: Има ли начин чрез храна да си оправим настроението?

Мнениеот analizatorka » 23 Фев 2016, 15:31

Ако си зверски гладен и хапнеш, веднага ти се оправя настроението :grin:
analizatorka
 
Мнения: 564
Регистриран на: 18 Яну 2016, 12:13

Re: Има ли начин чрез храна да си оправим настроението?

Мнениеот Локумът » 07 Мар 2016, 16:10

analizatorka написа:Ако си зверски гладен и хапнеш, веднага ти се оправя настроението :grin:

Абе и да не си гладен, като се завъртиш 10 пъти около хладилника, после хем си сит и ти е готино, хем си преял и ти е гузно, яденето е голяма философия, която е доста сложна като цяло. :lol:
Аватар
Локумът
 
Мнения: 2167
Регистриран на: 20 Яну 2015, 16:48

Re: Има ли начин чрез храна да си оправим настроението?

Мнениеот fairy » 07 Мар 2016, 17:06

Локумът написа:
analizatorka написа:Ако си зверски гладен и хапнеш, веднага ти се оправя настроението :grin:

Абе и да не си гладен, като се завъртиш 10 пъти около хладилника, после хем си сит и ти е готино, хем си преял и ти е гузно, яденето е голяма философия, която е доста сложна като цяло. :lol:


А-а-а, това въртене около хладилника е много опасно! Почивните дни ми се прихапва повече и гладне- негладна все около хладилника се въртя! :mrgreen:
fairy
 
Мнения: 464
Регистриран на: 19 Яну 2016, 11:17

ПредишнаСледваща

Назад към Гювеч

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта

cron