Какво мразите най-много в свекърва си?

Отношенията между мъжа и жената, въпроси и проблеми по пикантни теми

Re: Какво мразите най-много в свекърва си?

Мнениеот Pipilota » 21 Окт 2015, 08:54

Mon_ton, не ѝ давай да вижда малката, да я питам тогава колко ще е ербап после! Макар че ти нали беше казала, че през цялото време се е гласяла за син да имаш.. :lol: Милата колко я боли главата просто...
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Какво мразите най-много в свекърва си?

Мнениеот Савова » 21 Окт 2015, 22:50

Момичета, прочетох всичките ви изказвания за свекървите и ми стана много ,много неприятно ?! Почувствах се длъжна да защитя всички оплюти от вас свекърви.Аз съм свекърва и нямям ключ от апартамента на сина ми ,никога не съм отваряла гардероба на снаха ми , не пренареждам ,не чистя и не им се бъркам в семейния живот.Гледам внучето ,когато те пожелаят....и ..въпреки всичко снахата не ме уважава?!Аз също съм била снаха,но уважавах свекърва си и не съм и помислила,че майката на съпруга ми може да ми желае нещо лошо?И стигам до заключението ,че зависи от домашното възпитание ,за да не можеш да приемеш Майката на съпруга си или по друг начин казано - Майката на човека ,когото обичаш!?/или може би не обичате и не уважавате съпрузите си?/Трябва да се уточните и да не забравяте ,че и вие ще станете един прекрасен ден СВЕКЪРВИ.....
Савова
 
Мнения: 2
Регистриран на: 12 Окт 2015, 23:58

Re: Какво мразите най-много в свекърва си?

Мнениеот rabotnata pchela » 22 Окт 2015, 08:09

Савова написа:Момичета, прочетох всичките ви изказвания за свекървите и ми стана много ,много неприятно ?! Почувствах се длъжна да защитя всички оплюти от вас свекърви.Аз съм свекърва и нямям ключ от апартамента на сина ми ,никога не съм отваряла гардероба на снаха ми , не пренареждам ,не чистя и не им се бъркам в семейния живот.Гледам внучето ,когато те пожелаят....и ..въпреки всичко снахата не ме уважава?!Аз също съм била снаха,но уважавах свекърва си и не съм и помислила,че майката на съпруга ми може да ми желае нещо лошо?И стигам до заключението ,че зависи от домашното възпитание ,за да не можеш да приемеш Майката на съпруга си или по друг начин казано - Майката на човека ,когото обичаш!?/или може би не обичате и не уважавате съпрузите си?/Трябва да се уточните и да не забравяте ,че и вие ще станете един прекрасен ден СВЕКЪРВИ.....

Да, аз един ден също ще стана всекърва и съм си обещала да съм добра такава. :) От моята, както написах и напред съм доволна. Не се виждаме често - 1 път в годината. Отношенията ни се затоплят, макар че не се чуваме по телефона да се питаме как сме. :) Е, има си своите трески за дялкане, но той ли няма? :mrgreen:
Но се съгласи, че няма как да си щастлива, ако майката на мъжа ти ти се сърди защо не си родила момче (както при Mon_ton), да си бърка внуците и да рови из къщата. :roll:
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Какво мразите най-много в свекърва си?

Мнениеот Mon_ton » 22 Окт 2015, 10:30

Савова, аз с нищо не съм провокирала лошото държание на жената. Тя просто си е такава, дори се изнесохме на квартива, не мога да я понасям. Извинявам се, но за мен не е нормално упорито да твърди и да иска внук и да не проявява грам любов и внимание към внучката си. Още не ме е поздравила дори за дъщеря ми, съжалявам, но не мога да я мисля и да я съжалявам и да я разбирам. Има и добри хора, но тя или е луда или не я знам :lol: :lol: :lol: за щастие вече се виждаме много рядко, оставила съм мъжът ми да се вижда с нея, а той не си я слага много на сърце, пнеже и той не доумява държението ѝ.
Аватар
Mon_ton
 
Мнения: 2768
Регистриран на: 24 Ное 2014, 15:54

Re: Какво мразите най-много в свекърва си?

Мнениеот dejavu » 22 Окт 2015, 11:43

Приемам всичко като грешно разбиране за живота и случващото се в него, така че никак не зависи от това кой какъв е на другия, просто когато няма човечност в тебе го проявяваш в различните ситуации...
dejavu
 
Мнения: 413
Регистриран на: 09 Окт 2013, 14:06

Re: Какво мразите най-много в свекърва си?

Мнениеот i1357 » 22 Окт 2015, 12:44

Изчетох всички коментари и меко казано бих казала, че положението навсякъде е еднакво. Аз бих казала, че като всички и аз си имам пререкания със свекървата! За мое щастие мъжа ми живее при мен. Първата и няколко години - може би три идваше у нас като у тях си. По същия начин си ровеше из дрехите ми. Все беше изморена и все си почиваше. Позволяваше си куп неща, които майка ми не би си и помислила дори. Даваше съвети, които никой не и е искал. Меси се в неща, които не и влизат в работата! А да добавя, че не работи поне от 15г. Диабетно болна и след прекаран инфаркт е с ТЕЛК! А да добавя, че инфаркта не съм и го докарала аз въпреки, че съм способна на това покрай всичките простотии, които вършеше! Държавата й била дала ТЕЛК да се грижи за себе си....Ако я помолех да гледа ден сина ни от девет планини, през десет океана не може - който си има деца да си ги гледа! А рядко се е налагало да искам услуга. Та дори в повечето случаи питаше , а не може ли еди си кога защото не можела. За справка майка ми умира за детето и дори да е заета, а тя за него винаги е свободна винаги го води навсякъде със себе си! Току се появяваше от някъде и била чула, че съм готвила еди си какво та да и сипя да си хапне и да си ходи..... Доста честичко се случваше и това. Като идваше редовно отваря хладилника - ааа видях нещо после да ми го дадеш да си го хапна, че ми се прияде...... Нищо, че е за детето е това въобще не я интересуваше ест. Ъъъъ как готвиш това, или онова - еее аз мога така много е сложно и бля бля бля.... Да не говорим пък какво и представляваше пилешката супа.... Супермазна.... Първия път, когато ми се предложи и аз уха пилешка супичка - обожавам! Мазнотията беше най малкия проблем - малко спагети, две три парчета месо, малко дробче , ама наистина малко и сол! Направо се втрештих! Не я и кусах - ама много е хубава!!!! Повечето домакини със сигурност готвят такава супа и не вярвам да изглежда така! Да не говорим за супата топчета................ И това са само една частичка. За помощ ще си спестя думите..... Свекъра ми бих казала, че по някога носи разни неща за детето, и тя се сеща.... В крайна сметка със мъжът ми работим и двамата и се справяме добре. Претенции големи, оплаквания до небесата с които товари до неузнаваемост. Все е изморена от тях до нас е около 15мин. пеша и като дойде уф тия вашите баири много се изморих и само да вмъкна - от 40 години живея на адреса си е баири никъде няма.... има само един лек наклон на една от уличиките, та да си полегна да си почина и така докато си тръгне. Синът ми само се вясва с бабо здравей и изчезва, а мъжът ми понякога дори не се появява дори да я поздрави или аз отивам да го извикам, защото главата ми е бръмнала.... Та така стои проблема ни със свекървите! Та мили дами, които нямате такива не дейте да плачете, че нямате такива! А пък и ние с момчета някой ден ще станем такива....! А дали ще има форум на ония дето се оплаквахме от свекървите да си споделим сега ние като такива?
i1357
 
Мнения: 3
Регистриран на: 03 Апр 2012, 11:46

Re: Какво мразите най-много в свекърва си?

Мнениеот Rali_hr » 22 Окт 2015, 14:26

направо не знам не ги ли е срам да се държат така, мен ще ме е срам, ако отида някъде и се опъна и вземада мрънка, камо ли да ровя из хладилници и подобни. ужас направо!
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Re: Какво мразите най-много в свекърва си?

Мнениеот dacka85 » 03 Ное 2015, 00:19

А вие как се обръщате към свекърите си , казвате ли ''майко'' и ''татко''.
dacka85
 
Мнения: 81
Регистриран на: 23 Сеп 2015, 16:58

Re: Какво мразите най-много в свекърва си?

Мнениеот Kaya » 03 Ное 2015, 12:24

dacka85 написа:А вие как се обръщате към свекърите си , казвате ли ''майко'' и ''татко''.

Изобщо не се обръщам към нея :mrgreen:
Ако си знаете цената, значи се е налагало да я казвате на някого.
Аватар
Kaya
 
Мнения: 2797
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:52

Re: Какво мразите най-много в свекърва си?

Мнениеот Слънце » 03 Ное 2015, 12:36

Мисля,че всичко започва от поведението на съпруга-не живея със свекърва,но когато ходим на гости мъжът ми все вмята-жена ми обича това или не обича това и то с нетърпящ възражение тон,та бързо и стана ясно,че ако иска да си развали отношенията с него,ще стане ако се държи зле с мен.От жената на другия и син съм чувала неприятни неща за нея,но на мен ми се спестиха.За мен отношението на синовете им е определящо.Да вметна ,че съпругът ми от доста млад се е отделил от тях и вероятно това играе голяма роля за поведението му.
Слънце
 
Мнения: 4
Регистриран на: 03 Ное 2015, 12:24

ПредишнаСледваща

Назад към Интимно

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 5 госта