Какво мразите най-много в свекърва си?

Отношенията между мъжа и жената, въпроси и проблеми по пикантни теми

Re: Какво мразите най-много в свекърва си?

Мнениеот rabotnata pchela » 17 Ное 2016, 15:43

Кефи ме твоята кандидат свекърва. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Прилича ми на някой, ама да не повдигам темата. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Моята Свеки да ми е живаи здрава сме все още на принципа - далеч от очите, далеч от сърцето, та сме си много добре. Има си своите трески за дялкане, като всеки човек, но не мога да се оплача. Харесва ми това, че въпреки че е учителка, никога не си е позволила да ми даде някакъв наклон или съвет как да възпитавам детето, макар че като цяло тя си ме харесва и си ме хвали. За обич и такива чувства не знам дали може да става въпрос, но се разбираме. Винаги е казвала, че добре се грижа и за нейния син и за моя син. :mrgreen: Надявам се да е така наистина и да е доволна от нашите грижи! Не ми се иска да си създавам конфликти с нея. Много жени, съм забелязала, просто си търсят причина защо да не харесват свекървата си, моята бива. :mrgreen:
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Какво мразите най-много в свекърва си?

Мнениеот rose_92 » 18 Ное 2016, 02:34

Ами повярвай ми - аз не съм от тези жени. Това, което пиша, си е самата истина. Тя наистина е ужасна. Аз не съм била предубедена към нея -напротив, но тя не ме харесва просто. Да не давам примери какви намеци е правила...И аз не знам как съм си замълчала, за да не се скарам с нея. Има късмет, че съм възпитана и сдържана иначе не знам какво щеше да й се наложи да чуе. :lol: Надявам се ако с моя приятел някога създадем семейство, тя да е далече и да не се бърка, защото тогава вече няма да й мълча определено.
rose_92
 
Мнения: 420
Регистриран на: 05 Мар 2014, 17:09

Re: Какво мразите най-много в свекърва си?

Мнениеот Kaya » 18 Ное 2016, 10:35

rose_92 написа:Ами повярвай ми - аз не съм от тези жени. Това, което пиша, си е самата истина. Тя наистина е ужасна. Аз не съм била предубедена към нея -напротив, но тя не ме харесва просто. Да не давам примери какви намеци е правила...И аз не знам как съм си замълчала, за да не се скарам с нея. Има късмет, че съм възпитана и сдържана иначе не знам какво щеше да й се наложи да чуе. :lol: Надявам се ако с моя приятел някога създадем семейство, тя да е далече и да не се бърка, защото тогава вече няма да й мълча определено.

Да не те отчайвам, но като слушам каква е, може и с вас да дойде да живее... :roll:
Ако си знаете цената, значи се е налагало да я казвате на някого.
Аватар
Kaya
 
Мнения: 2797
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:52

Re: Какво мразите най-много в свекърва си?

Мнениеот gomez123 » 18 Ное 2016, 11:44

Абе, булки, нали знаете, че от мама няма по-добро :lol: . Но един умен мъж ще знае как да прави така, че да няма разлика между майка му и жена му и няма да позволява да става разнобой между тях.
gomez123
 
Мнения: 246
Регистриран на: 26 Сеп 2014, 11:42

Re: Какво мразите най-много в свекърва си?

Мнениеот Kremiliya » 18 Ное 2016, 12:52

Ами тези мами трябва да се сетят, че децата им един ден би трябвало да имат семейства. Все пак, повечето жени също не са харесвали властните си свекърви и в същото време те правят същото с техните синове и жените им.
Аватар
Kremiliya
 
Мнения: 1865
Регистриран на: 20 Ное 2014, 11:14

Re: Какво мразите най-много в свекърва си?

Мнениеот Lollipop » 18 Ное 2016, 15:51

Моята (бившата) вчера ми звъни, искала да дава на внучката подарък за Коледа, ама не какъв да е, ами точно определен - тръгнала на тийнейджърка златните си обици да подарява. :mrgreen: Лошо няма, но нейните обеци бяха модерни за деца в моето детствто,а сега се надула да ги подарява на щерката, която е на 13 години, демек момиче в тийн годините, искаща да открива вече себе си и гаджетата си. :roll: Та тя да се надуе, и много искала дъщеря ми да ги носи, да не съм приказвала лошо, да не съм настройвала детето. Ами аз не виждам как ще ги носи, та аз от сега си знам, че ще съм виновна. :mrgreen:
Изобщо това създание, което иска да се направи на толкова мила, добра и щедра и в следващия момент не е никак гъвкава, направо ме побърква!
За сметка на това, новото свеки предложи да даде по 100 лева за внуче (въпреки, че дъщеря ми е от първия ми брак), за да избера аз подаръци за нея и за Макси. Разликата е от земята до небето. Бившето свеки ми звъни, ей така покрай поводи, да се чуе с дъщеря ми от времме на време, а новото свеки идва и ми носи подаръци, помага и за двамата, разговаря с дъщеря ми, дори й носи специални неща за хапване, защото знае, че ги обича.
Аватар
Lollipop
 
Мнения: 2728
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:55

Re: Какво мразите най-много в свекърва си?

Мнениеот S_Milenska » 18 Ное 2016, 16:45

Мен ме дразни, че се меси във всичко, но за щастие се виждаме рядко! Дойде на гости, обърне цялата къща, като отидем при нея ние, от друга страна се чувстваме все като на гости, не ни дава и чиния да измием, но нев добрия смисъл. каквото аз съм направила все е лошо и все не се предлага. Представяте ли си свекървата във "Всички обичат Реймънд"? Е, моята е същата, но без забавната част!
Аватар
S_Milenska
 
Мнения: 2136
Регистриран на: 18 Ное 2014, 13:46

Re: Какво мразите най-много в свекърва си?

Мнениеот Lollipop » 21 Ное 2016, 16:53

Не мога да си преставя за какво става въпрос, някои свекърви са си свекървища! Много е трудно да попаднеш на готина свекърва в наши дни, не знам какво толкова им треперят на тея синове, но се качват на главите на снахите си! И като почнат да обясняват как "видиш ли и вие ще станете един ден свекърви, мили снахи, нека станем, живот и здраве, какво по-хубаво от това, но аз не бих тормозила семейството на сина ми, само защото искам да бъда призната. Нали ще му разруша живота по такъв начин?! Нима мислят, че са безсмъртни!?
Аватар
Lollipop
 
Мнения: 2728
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:55

Re: Какво мразите най-много в свекърва си?

Мнениеот irka » 21 Ное 2016, 20:53

Те си мислят, че това го правят за доброто на сина си :mrgreen: . Все едно той не може да приеме и да живее по друг начин освен както мама го е гледала. Не се усещат някои хора.
irka
 
Мнения: 467
Регистриран на: 19 Яну 2016, 11:03

Re: Какво мразите най-много в свекърва си?

Мнениеот Lilly_milly » 27 Дек 2016, 12:02

Но понякога това "добро" не е изобщо такова. Става точно обратното.
Lilly_milly
 
Мнения: 245
Регистриран на: 16 Дек 2014, 14:32

ПредишнаСледваща

Назад към Интимно

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта